literacki serwis recenzencki e-poezja
(wersja serwisu: 0.10.21 z dnia: 06-05-2016)
(c) 1996-2019 by SOKARIS, http://www.sokaris.pl
Załóż konto
lub
Zaloguj się


Do przeglądania polecamy:


FireFox Web Browser
Wiersz z listy autora o pseudonimie blondynka8
<< Poprzedni wiersz tego autora Następny wiersz tego autora >>
Pokaż wszystkie wiersze tego autora Dodaj do ulubionych
Rozszyfrowany
O Panu fobiaku, który w Państwa imieniu walczy tak zażarcie i ujmująco o Państwa świętą wrażliwość i godność i mieni się apostołem Państwa "wolności", tyleż rozchełstanej, ileż karykaturalnie sakralizowanej, już nie wspominając:D Gdzie jego bezwarunkowe serce wobec człowieka? No chyba, że ja nim nie jestem faktycznie. Ale w moim świecie nawet bydlę traktuje się lepiej niż Pan fobiak traktuje ludzi, kiedy tak opiewa wrażliwość "niedoświadczonych userów". Zdecydowanie w większości Państwa wołanie o godność to tylko kolejny pic w paradzie piców. Większości z was nie chodzi o czyjąś godność. "Godność" najczęściej to tylko zamiennik dla "chcę mieć święty spokój i ciepełko, kiedy robię, co chcę".
Im dłużej żyję, tym pozór sensu mniej w moich oczach zasługuje na cokolwiek. O godności nie mówiąc.
lekaza dajcie dajcie kasftan i opaske na ryia
23-01-2010 23:38 stoczniowiec [Link do komenta
Opublikowany: 24-01-2010 00:54 przez: blondynka8
Dodaj komentarz
Właściciele serwisu nie odpowiadają za treść umieszczanych utworów i komentarzy. Wszelkie uwagi prosimy kierować bezpośrednio do ich autorów. Wszystkie utwory i komentarze zamieszczone na stronie podlegają ochronie. Zabrania się ich kopiowania, przetwarzania lub rozpowszechniania bez zgody autorów.
Komentarze (31)
blondina co siemdzieie
czekalem i nic tylko zuzka sie smial ze coz kombinuje
ti blondina nie mieszkaz w sczecku??
mowilas ze ty z boka wiedz jak
ty zonata??
24-01-2010 23:33 stoczniowiec [Link do komentarza]
askier możesz mnie nie wrzucać do jakiś swoich wymyślonych worków z kimkolwiek, bo ja jestem sama :) jak tak patrzę od paru dni co tu się dzieję to mi po prostu nie dobrze i zastanawiam się, w którym momencie zaczęła się taka atmosfera?
24-01-2010 19:19 Fajnainnaczej [Link do komentarza]
Boże, jak ja was nienawidzę.

A w ogóle to fobiak nie ma racji, a blondynka nie ma argumentów.
24-01-2010 17:07 watasza [Link do komentarza]
e tam nie uciekaj z portalu a fobiaka trzeba polubic
24-01-2010 12:20 Stanislawa [Link do komentarza]
I nie obiecuj, przepraszałaś już tyle razy i znikałaś, że trudno uwierzyć w te deklaracje.
24-01-2010 11:23 askier1 [Link do komentarza]
Wobec braku argumentów.
24-01-2010 11:22 askier1 [Link do komentarza]
dlatego znikam kochanie z tego portalu, pomimo, że serce mi krwawi, masz rację teraz zwycięża rozsądek
24-01-2010 11:18 blondynka8 [Link do komentarza]
I jeszcze jedno - zauważ, że ja się cały czas odnoszę do tego, co piszesz, jak funkcjonujesz tutaj, na portalu. Ty - tworzysz mój wizerunek pozanetowy, określasz mój wiek, narzucasz mi czynności, jakie powinnam wykonać. Plączesz się kobieto i popełniasz coraz więcej błędów.
24-01-2010 11:18 askier1 [Link do komentarza]
I wiesz, mam trochę inaczej niż .Zgrizzly (żywię nadzieję, że chwilowo) - wierzę, że rozsądek i mądrość, tudzież prawda są w stanie ocaleć. Tak mi się jakoś życie dotąd układało, że jeszcze wierzę.
24-01-2010 11:14 askier1 [Link do komentarza]
Ad. Tova ja tez mam pewien poziom opanowania i tak na zakończenie pewien przykład:

babka sypia z facetem przez 3 lata, nie zawsze ma orgazm, ale ma a jak nie to udaje, jęczy, stęka jak foczka,
po trzech latach mówi do gościa - spieprzaj dziadu

mogła wcześniej zerwać

widzisz jakąś analogię?:)))))))
24-01-2010 11:14 blondynka8 [Link do komentarza]
O jakim Ty szacunku mówisz? Siedziałaś cicho, kiedy trwała dyskusja z Gabirak, siedziałaś cicho, kiedy Fobiak obrzucał błotem .Zgrizzly. A potem, kiedy już się sytuacja wyklarowała, wywiesiłaś sztandary. Żenada. Działasz jak szabrownicy na gruzach. Można chwilowo uszczknąć coś dla siebie, dopóki sensowni ludzie nie wezmą się do odbudowania i ystalenia praw.
Boję się takich ludzi jak Ty, w realu i w necie, mogą uczynić o wiele więcej złego - niż ci, którzy nie zakładają masek stosownych do okoliczności. Ten strach nie wynika z lęku przed nieznanym, to strach przed bezmyślnym niszczeniem, przez bezrozumną siłą, która gotowa jest uderzyć w to, co dobre, sensowne i mądre. Ale we mnie strach wyzwala bunt.
24-01-2010 11:12 askier1 [Link do komentarza]
askier1 mnie nic nie boli, może jedynie brak szacunku dla innych /nie mówię o sobie/ tylko ogólnie, dobrze, że mi otworzyłaś oczy na moją "radosną twórczość" może to wynikało z mojej niewiedzy, że ten portal zarezerwowany dla noblistów, wielkich pisarzy, wydawców tomików i innych notabli literackiej elity, qrcze czemu nikt wcześniej mi tego nie powiedział słowami:
spadaj stąd blondyna, bo tu nie miejsce dla takich grafomanów, prosto, a nie w sposób zawoalowany, ja jestem prosta kobieta niekoniecznie ze stoczni, ale chylę czoło przed panią z narzędziowni, to ciężka praca.
Trzeba było wczesniej wykopsać mnie stąd a nie dopiero po 3 latach, jak się rozpisałam:)
24-01-2010 10:59 blondynka8 [Link do komentarza]
Naprawdę tak Cię to boli, że nie potrafisz pisać? Na pewno opanowałaś wiele innych, pożytecznych czynności.
Widzisz, jak się chce pisać i mniej więcej rozumie się, o co w tym chodzi, to nie myśli się o górnych albo dolnych półkach.
24-01-2010 10:49 askier1 [Link do komentarza]
Piszesz książki? może podasz jakiś tytuł i poznam Cię z tej lepszej strony:) Taką niezłośliwą. Pisanie ma sens, gdy ktoś to czyta, a we mnie będziesz miała odbiorcę, serio. Ale Tobie chyba zależy na kimś bardziej ekstra, Ci z niższej półki wiszą Ci.
Grafomani i niedouki nie mają szans.
24-01-2010 10:45 blondynka8 [Link do komentarza]
Zrobię to za darmo, warto.
24-01-2010 10:39 askier1 [Link do komentarza]
Chyba odpalisz parę groszy, jak ci wyjdzie co? wierzę w Ciebie:)
24-01-2010 10:38 blondynka8 [Link do komentarza]
Pisz tak dalej. Mam tylko nadzieję, że ci nieliczni, którzy jeszcze się nie zorientowali, jak działasz i po co - po twoich kolejnych odsłonach przestaną mieć wątpliwości.

Swoją drogą, inspirujesz mnie... Do kawałka porządnej prozy;)
24-01-2010 10:34 askier1 [Link do komentarza]
co poniektórzy na tym portalu powinni poszukać sobie jakiegoś dobrego psychologa, jad zalewa im oczy, nie panują nad sobą, a niby czytają Biblię / nie mówię o Tobie zgrizzli, ty jedynie zabijasz w ludziach chęć pisania, przyłączam się do gabiraka, to młoda dziewczyna, pisała sobie i chyba nikomu aż tak nie przeszkadzała, żeby ją zaszczuć/ i po co to komu?a ty askier1 daj sobie na powstrzymanie z takimi docinkami, nie przeszło Ci przez noc? Uważaj, bo może Ci to zostać na zawsze i tylko Ty na tym stracisz, zgorzkniałość to coś obrzydliwego
wyluzuj, życie jest takie piękne, a ludzie całkiem, całkiem i cieszę się, że mnie przypisałas do Fajnejinaczej i Dziwadła, przynajmniej są normalni:)
pewnie jesteś jakieś stare babsko, bo co poniektóre to zapiekłe i takie pamiętliwe aż po grób/ nie obrażając tej grupy wiekowej, bo znam cudowne, mądre, miłe staruszeczki, usmiechnięte, z poczuciem humorku, miodzio, a z takimi co to im wszystko przeszkadza i są sfrustrowane, że żyją nie zadaję się

Pozdrawiam Fajnąinaczej i Dziwadło - kolegów po piiórze.
Pozdrawiam w ten niedzielny ranek.
Askier a w kościele już była? co?
24-01-2010 10:29 blondynka8 [Link do komentarza]
O co tyle hałasu?

Wpisy Stoczniowca mają przecież tyle wspólnego z wierszami, pod którymi się pojawiają, co wypowiedzi co najmniej połowy działających obecnie na portalu userów. Różnica polega jedynie na tym, że ów osobnik nie zrzeszył się w organizacji wspierającej tudzież w klubie "Poznajmy się i zobaczmy, co z tego wyniknie". Działa jak na razie w pojedynkę.

Myślę, że wystarczy, aby wysłał jakieś pozytywne sygnały pod adresem Blondynki, Dziwadła czy Fajnejinnaczej oraz innych sympatyków radosnej twórczości na ekranie i zostanie chętnie przyjęty do grona wielbicieli wierszy bylejakichdoczytaniaipisaniadlawszystkichbyleorżyciu.

Od razu zaznaczę, że to nie ja, tak na wypadek kolejnego ataku bystrości tutejszej piszącej.
24-01-2010 09:55 askier1 [Link do komentarza]
swoją drogą, też jestem ciekawa, komu się zachciało przebieranek
przypadek warianta jeszcze mi siedzi na wątrobie
24-01-2010 02:46 Tova [Link do komentarza]
blondynka, ja się staram zachowywać tutaj - wobec różnych obrazków - jak człowiek na pewnym poziomie opanowania, ale zupełnie się gubię, kiedy dorosłym ludziom odpierdala tak potężnie, że nic, tylko oddalić się do bunkra i patrzeć, jak swój pożera swego

dziś przypomniała mi się wypowiedź, jaka pojawiła się kilka dni temu na jednym z for siatkarskich, przytoczę ją, z drobnym przycięciem:

ja proponuje zrobić gdzieś ustawkę:

X na czele zaślepionych fanów Skry.

Y na czele zespołu zagorzałych antyfanów.

Oczywiście na ostra amunicje. Normalni potem posprzątają.


o to ci chodzi, blondi?
24-01-2010 02:42 Tova [Link do komentarza]
co to w ogole jest?
24-01-2010 01:16 bzd [Link do komentarza]
p.s. Oświadczam także, że nie mam laptopa.
24-01-2010 01:16 .zgrizzly [Link do komentarza]
Nie, no, to jeszcze sprostuję, bez przesady, bo mi już w ogóle ręce opadły, tym razem odpadły od tułowia już chyba na panele. Proszę sobie nie wymyślać najłatwiejszych rozwiązań: rozumiem, że według miejscowych standardów nie jestem i nie będę normalna, ale aż tak nienormalna, jak chcesz w to chętnie wierzyć, blondynka, to jednak nie jestem. Oświadczam uprzejmie, że stoczniowiec to nie ja. Korzystałam w serwisie stale z jednego loginu. Poprosiłam też admina, żeby był łaskaw to potwierdzić w wolnej chwili, no ale rzecz jasna nie wiem, czy zechce, będzie miał czas etc. Mam nadzieję, że jednak tak.
24-01-2010 01:11 .zgrizzly [Link do komentarza]
napisz kto co i jak =
24-01-2010 01:11 pietruszkalj [Link do komentarza]
blondina
jutro pod brama 4 o 3:30 przed zmaina coz skombinuyem w magazynie zcinek
wez jakos flahe i zagrihe
nie umie na suho
lovely
stocnio
nie spazniay siem kohanie
24-01-2010 01:08 stoczniowiec [Link do komentarza]
cio????????????????
24-01-2010 01:02 stoczniowiec [Link do komentarza]
no wróć
24-01-2010 01:00 pietruszkalj [Link do komentarza]
brzydalka
tak od razu......?
nie
nie
nieeeeeeeeeeeeeeee
24-01-2010 00:59 stoczniowiec [Link do komentarza]
może czas wrócić w swojej skórze, co?
24-01-2010 00:58 blondynka8 [Link do komentarza]
no tak tleniona
ale o co hodzi napisz sfoimi slowami
24-01-2010 00:57 stoczniowiec [Link do komentarza]
(c) 1996-2019 by SOKARIS, http://www.sokaris.pl
Strona wygenerowana w: {_Chrono} s