literacki serwis recenzencki e-poezja
(wersja serwisu: 0.10.21 z dnia: 06-05-2016)
(c) 1996-2019 by SOKARIS, http://www.sokaris.pl
Załóż konto
lub
Zaloguj się


Do przeglądania polecamy:


FireFox Web Browser
Wiersz z listy autora o pseudonimie biedronka1987
<< Poprzedni wiersz tego autora Następny wiersz tego autora >>
Pokaż wszystkie wiersze tego autora Dodaj do ulubionych
 
Zza szyby
Zza szyby wyobraźni
widzę inny świat który mnie jarzy

Rozpływam się cała w nim
jak czekolada mleczna w gębie
chcąc pochłonąć sekret

Dotykam po omacku
całuję pieszczę
poznaję go lepiej

Pobiegnę na górę marzeń
by poczuć się bajecznie...
Opublikowany: 08-08-2008 19:47 przez: biedronka1987
Dodaj komentarz
Właściciele serwisu nie odpowiadają za treść umieszczanych utworów i komentarzy. Wszelkie uwagi prosimy kierować bezpośrednio do ich autorów. Wszystkie utwory i komentarze zamieszczone na stronie podlegają ochronie. Zabrania się ich kopiowania, przetwarzania lub rozpowszechniania bez zgody autorów.
Komentarze (9)
Do czytelnika!To jest kpina z wyobraźni,ale doszłam,że można napisać coś innego,mądrzejszego,może nie kpinę..Traz już tym wierszem żygam.Może niedługo coś się uda;)
10-08-2008 14:21 biedronka1987 [Link do komentarza]
Nie uważam się za nikogo wyjątkowego,ale jak czuję tak piszę.

znam uczucie to:)
jednym z moich większych osiągnięć dzięki e-poezji jest odkrycie, że czuję niegramatycznie i często banalnie
a to nie powód, by obarczać tym wiersz
tak mi się przypomniało

z tego co tutaj wisi zdejmuję sobie ostatnią strofę
tylko
09-08-2008 23:14 Tova [Link do komentarza]
Spox,no i widzisz,każdy robi coś co mu się podoba.A tamto napisałam w złości.Bo i tak nie zmienię zdania,że można pisać komentarze bez przekleństw,może one są dosadne,ale wierz mi,że można to skomentować innymi słowami.A co do e-poezji to na razie tu będę,bo myślę,że warto.Jeszcze nigdy nie pokazywałam nikomu moich wierszy i wreszcie się odważyłam.
Po prosru pisanie wierszy sprawia mi frajdę.
09-08-2008 23:04 biedronka1987 [Link do komentarza]
Do nikogo w komentarzach nie mówię wielką literą i nie widzę ani jednego istotnego powodu, aby dla ciebie robić nagle wyjątek, biedronka. Koment nie jest laurką dla Ukochanej Babuni, kartką na imieniny ani osobistym listem, ani pismem urzędowym, więc nie czuję się w żaden sposób zobowiązana do pisania zaimków wielką literą w komentarzach do ciebie i pozostałych. Nie oczekuję również konwencjonalnego capsa w wypowiedziach skierowanych do mnie, bo w przeciwieństwie do ciebie nie uważam, by WIELKIE litery były jedynym znanym ludziom dowodem szacunku.
Jeżeli interesują cię kwestie moralne bardziej niż poetyckie, to obawiam się, że chyba e-poezja nie zaspokoi twoich oczekiwań.
Owszem. Jestem oburzająco prostacka, zepsuta, niewychowana i znam wyłącznie brzydkie wyrazy, więc tylko takich mogę używać. Ale mi się tam one podobają i nic na to nie poradzę.
09-08-2008 21:08 .zgrizzly [Link do komentarza]
Do Twojej wiadomości zgrizzly,wklejam wiersz po to,żeby wiedzieć co o nim uważają czytelnicy,czy je rozumieją,czy widzą w nich błędy,usłyszeć krytykę.Nie uważam się za nikogo wyjątkowego,ale jak czuję tak piszę.Napisałam,że mi się podoba,bo taka jest prawda.Jeśli nie zauważyłaś to on jest napisany z ironią,i nie zamierzam nic zmieniać,bo nie chcę,to moje,a nie Twoje.I jeszcze jedno akurat ten wiersz mi się podoba,ale zazwyczaj dość krytycznie na nie patrzę i podchodzę do nich z dystansem.Wymagam od Ciebie więcej szacunku,dopominam się wręcz o pisanie "tobie" dużą literą czy tak ciężko?A i nie życzę sobie tu mieszania do komentarzu "cholery",mam nadzieję,że umiesz pisać kulturalnie,no chyba,że masz ubogi zasób słownictwa.
09-08-2008 20:25 biedronka1987 [Link do komentarza]
Wklejasz teksty na e-poezję po to, by sprawdzić, czy one ci się podobają lub upewnić się, że ci się dostatecznie podobają?
09-08-2008 20:02 .zgrizzly [Link do komentarza]
ale mi się tam on podoba i nic na to nie poradzę:P
Jeżeli chodzi o to, że tobie się ma podobać, po jaką cholerę ci czytelnik?
09-08-2008 19:42 .zgrizzly [Link do komentarza]
O kurde tak się przyjrzałam lepiej no masz rację ,chyba oglądam za dużo TV i mózg mi się lasuje hehe;)ale mi się tam on podoba i nic na to nie poradzę:P
08-08-2008 20:25 biedronka1987 [Link do komentarza]
Trochę jak reklama w TV.
08-08-2008 20:01 .zgrizzly [Link do komentarza]
(c) 1996-2019 by SOKARIS, http://www.sokaris.pl
Strona wygenerowana w: {_Chrono} s