literacki serwis recenzencki e-poezja
(wersja serwisu: 0.10.21 z dnia: 06-05-2016)
(c) 1996-2016 by SOKARIS, http://www.sokaris.pl
Załóż konto
lub
Zaloguj się
Zamiast wadliwego i niebezpiecznego
Internet Explorera
polecamy:

Opera Web Browser
lub:
FireFox Web Browser


Poczytaj więcej tutaj:
Nowoczesne przeglądarki
Wiersz z listy autora o pseudonimie nieklikajtu
<< Poprzedni wiersz tego autora Następny wiersz tego autora >>
Pokaż wszystkie wiersze tego autora Dodaj do ulubionych
 
42
• Samoloty koalicji pod wodzą USA zbombardowały pozycje tej armii koło lotniska w Dajr az-Zaur na wschodzie Syrii
• Atak amerykanów umożliwił wdarcie się na teren lotniska bojownikom Państwa Islamskiego
• Zdaniem Syryjczyków nalot stanowi "niezbity dowód", że USA i ich sojusznicy wspierają dżihadystów z IS
• Śmierć poniosło kilkudziesięciu żołnierzy - informuje dowództwo syryjskiego wojska
Opublikowany: 19-08-2016 00:53 przez: nieklikajtu
Dodaj komentarz
Właściciele serwisu nie odpowiadają za treść umieszczanych utworów i komentarzy. Wszelkie uwagi prosimy kierować bezpośrednio do ich autorów. Wszystkie utwory i komentarze zamieszczone na stronie podlegają ochronie. Zabrania się ich kopiowania, przetwarzania lub rozpowszechniania bez zgody autorów.
Komentarze (67)
piękny tytuł - cała ty ;)
28-08-2016 11:35 KATolik [Link do komentarza]
takie piękne arcydzieło, tyle słów a nikt nie napomknął o pięknym tytule,

tu byli źli ludzie, bardzo źli ludzie :-/
23-08-2016 23:05 nieklikajtu [Link do komentarza]
hip-hop mam cały przestudiowany, to mój ulubiony gatunek lamusie - szkoda, że nie jestem taki fajny jak ty. Jesteś upośledzone dziecko bez pojęcia, gustu i taktu.
Ja w przeciwieństwie do ciebie się nie wybielam, nie wstydzę mojego zróżnicowania, mojej dualności. Nie kreuję siebie, jestem, po prostu. Nie wklejam ci odnośników, nie piorę ci brudów, nie śledzę, nie podejrzewam. Moja osoba jest w domysłach, w przebłyskach. Za to ty jesteś obnażony, widoczny, nieporadny i nagi.

A co do debilizmu powiem ci jedno:

tylko głupiec powie o sobie że jest mądry


https://www.youtube.com/watch?v=TkUOwTAHqv8
21-08-2016 20:24 KATolik [Link do komentarza]
co za prostak
21-08-2016 12:59 KATolik [Link do komentarza]
Zdecyduj się kim w końcu jesteś? Bo jeśli jesteś zbyt skromny to się nie odzywaj i nie wnikaj ludziom w życie jak na skromnego przystało. I zmień nick to również do zbyt skromnego nie pasuje, oraz twoje zachowania, co za obłudy debil :).
21-08-2016 12:44 AnimusLumen [Link do komentarza]
jak ja byłem bogiem to ty może zbierałeś ziemniaki więc dupa cicho lamusie - w takim razie napisz mi prostymi słowami... ach rozumiem, znowu zasłonisz się ironią? ;) Zajmij się swoim życiem, zamiast wnikać innym, zbyt skromny Bogu KAToliku, normalnie debil :). Tu nie o kontekst chodzi, tylko o szczerość, gdy mówisz prawdę nie musisz niczego pamiętać, gdy jesteś prawdziwy nie musisz zasłaniać się ironią, bo prawda jest dla Ciebie cenniejsza, niż własna racja, ot cała filozofia, której nigdy nie zrozumiesz, jak Ty nawet kawałka Magika nie rozumiesz.
21-08-2016 12:40 AnimusLumen [Link do komentarza]
już kiedyś ci pisałem i to podtrzymuję - czytasz wszystko co pasuje do twojej wypowiedzi i co trafia w twój kontekst więc żeby z tobą perorować najpierw trzeba opierdolić wiadro soli (nie ma pewności czy to pomoże)
21-08-2016 12:23 KATolik [Link do komentarza]
jak ja byłem bogiem - zbyt skromny Bóg KATolik, zmień muzykę na disco polo, bo nic z hip-hopu nie rozumiesz.
21-08-2016 12:16 AnimusLumen [Link do komentarza]
jak ja byłem bogiem to ty może zbierałeś ziemniaki więc dupa cicho lamusie - polecam jeszcze raz przesłuchać ten kawałek ze zrozumieniem, bo ten utwór jest właśnie skierowany do takich zbyt skromnych jak Ty, którzy zamiast wyciągać ludzi w górę to szukają dowartościowania, gnębią początkujących nędzną krytyką, a gdy ktoś wierzy w siebie i w swój talent to jeży im się włos na głowie. Utwór jest skierowany centralnie do Ciebie, bo wnikasz innym w życie, tym niezbyt skromnym, oraz katoliczkom, jesteś debilem do potęgi.
21-08-2016 12:14 AnimusLumen [Link do komentarza]
Bóg, któremu jeży się włos na głowie od mojego talentu, totalny debil. - skąd ty to bierzesz? Paranoid android.
21-08-2016 10:36 KATolik [Link do komentarza]
*Ty

Błazen z fastyką na czole, Bóg, któremu jeży się włos na głowie od mojego talentu, totalny debil.
21-08-2016 04:50 AnimusLumen [Link do komentarza]
Zamieszczam co mi się podoba, hip-hop mam cały przestudiowany, to mój ulubiony gatunek lamusie, Ty byłeś Bogiem? Tu jesteś niedowartościowanym śmieciem, który szuka pożywki na bezbronnych kobietach katoliczkach, totalne dno.
21-08-2016 04:48 AnimusLumen [Link do komentarza]
jak ja byłem bogiem to ty może zbierałeś ziemniaki więc dupa cicho lamusie
20-08-2016 22:24 KATolik [Link do komentarza]
nie czytałem wszystkiego, zjadaj swój ogon [ssij dupę, masturbuj się ] - poetycki 'chuj ci w dupę' - miglanc, gamoń - to chyba wszystko?
ps. nie zamieszczaj muzyki o której nie masz pojęcia brudasie :)
20-08-2016 22:23 KATolik [Link do komentarza]
Nie jest jeszcze gotowy, głównie z podtytułami mam problem, bo miały być niejako jednym zdaniem. Poza tym nie spodziewam się niczego pozytywnego, mnie tutaj ludzie nie lubią, co ma duży wpływ na ogólną ocenę. Zresztą ja celuję w oryginalność, nie chcę popaść w schematyczność, ciągle próbuję czegoś nowego. Wyciąłem to KATolik mi zarzucił, jak widać krytyka podziałała, poza tym wiersz jest długi, więc nie ma tak wielu metafor, bo nie taki był cel, żeby zasypać czytelnika, kiedy sama dawka informacji jest ponadto.
20-08-2016 19:21 AnimusLumen [Link do komentarza]
No ok, upór i praca zasługują na reakcję;) Poświęcę wieczór i zrobię analizę jadownika;)
20-08-2016 19:11 askier1 [Link do komentarza]
*Do wszystkiego
20-08-2016 18:42 AnimusLumen [Link do komentarza]
Animus, piszesz o "początkujących" tak jakby każdy mógł nauczyć się pisać wiersze jak prowadzenia samochodu - pierdolisz od rzeczy! Do wszytko ego dochodzi się ciężką pracą, i wielu wielkich artystów, sportowców itp. zaczynało praktycznie od zera. Sam stoisz w miejscu, twoje początki niczym się nie różnią od teraz, zero postępu. Ja się rozwijam, i to widać. Przecież Ty w życiu nie napiszesz czegoś tak dobrego jak Zaklinacz węży - zapomnij. Wiersz cały czas rozwijam wraz z moimi umiejętnościami, jest o niebo lepszy, niż na początku, bo poublikuję najpierw pomysł, a później go dopracowuję, ostatnio znowu wprowadziłem około 50 drobnych poprawek, a to nie koniec, bo jeszcze coś nie gra w paru miejscach.
20-08-2016 18:41 AnimusLumen [Link do komentarza]
Jesteście ślepi i tyle,

nie Animus. tylko, że to nie jest blog dyskusyjny na temat psychopatów. to portal literacki Animus. nikt nie musi ci wyjaśniać prostych rzeczy, które ty uważasz, za objawienie, a niektórzy z nas wiedzą o tym od pokoleń. jest nam to przekazywane z dziada pradziada przez ojców i matki. twoje wklejki to wkurwiające śmiecenie Animus. tylko tyle.

Animus, piszesz o "początkujących" tak jakby każdy mógł nauczyć się pisać wiersze jak prowadzenia samochodu. i to jest twój podstawowy błąd. pozwól mi też mieć swoje, subiektywne zdanie, że nie masz pojęcia poezji. tak myślę i tyle.

.
20-08-2016 18:30 Tomasz Michał [Link do komentarza]
puknij się w czoło pacanie i jeszcze mocniej w ten swój chory łeb
myślisz, że mnie obchodzą wyrzucane przez ciebie utalentowane pustostany?
myślisz, że ktoś oleju w głowie nie ma jak ty, bierze ciebie na poważnie i zaprąta się, jakimś kolesiem, któremu w dekiel wali i najchętniej oprawiłby siebie w żywe ramki?
20-08-2016 18:30 ann13 [Link do komentarza]
nie wkurwia ja twój talent. - bo jesteś ślepy, od tego się wszystko zaczęło, i co chwilę to powtarza, żeby mi dojebać. Ona mnie wyzywa, a ja piszę, że mam talent itp., a konflikt trwa.
20-08-2016 18:22 AnimusLumen [Link do komentarza]
*A co Ty

Pierdolę ten Wasz klub wzajemniej adoracji, o takim pisaniu jak Zaklinacz... to możecie pomarzyć, a będę coraz lepszy. Odnośnie poezji, przynajmniej jestem szczery z krytyką, i zamiast się pastwić na początkujących to wolę im coś doradzić, cokolwiek. Amen.
20-08-2016 18:20 AnimusLumen [Link do komentarza]
nie wkurwia ja twój talent. nigdzie tego nie zauważyłem. to ty tylko tak sobie i wszystkim próbujesz wmówić. jak cie ktoś opierdala to od razu gadasz, że to ze względu na twój talent. to jest jednak, wybacz, chorobliwe i żenujące. poważnie, Animus. żenujące. nie da się tych twoich wywodów już czytać. szczególnie, że ciskasz się nie pod swoimi publikacjami, tylko po całym epo.

ech.
20-08-2016 18:17 Tomasz Michał [Link do komentarza]
Pomaganie początkującym też Ci przeszkadzało? W czym? Że niby im szkodzę, a przecież nieraz mi dziękowali, chyba lepsze to niż pastwienie się, czyż nie? O co Ty takiego piszesz o poezji, kiedy w większości przypadków przylatujesz, żeby się pastwić na słabych tekstach, zamiat coś doradzić, skoro taką wiedzę masz...
20-08-2016 18:17 AnimusLumen [Link do komentarza]
więc nie liczcie, że kiedykolwiek będzie dobrze, skoro nawet tutaj na epo nie jest, i nawet nie potraficie stanąć po właściwej stronie.

Animusiku kochany, my tu stoimy po stronie poezji. i twoje wklejki o psychopatach w ilości śmieci przed moim domem po weekedndzie są po prostu wkurwiające. żebyś choć napisał coś o poezji, ech. ale na to nie liczę. uświadamiam ci tylko, że wklejanie wszędzie takich tekstów to zwyczajne śmiecenie. czy teraz jasne? nie dziw się więc reakcji niektórych użytkowników tego bądź co bądź literackiego portalu.

hough
20-08-2016 18:14 Tomasz Michał [Link do komentarza]
Napisałem przecież, co do talentu, że tak czuję, a o samym talencie napisałem na przekór ann13 (bo jak widzisz ją to wkurwia, lepsze to niż obelgi), która znów przyleciała, żeby mnie obrazić:

spierdalaj animus, z tym swoim chorym bełkotem i przestań pierdolić, nie na temat, w kółko jedno i to samo, bezmózgie nawiedzenie, bloga sobie załóż i tam popierdalaj te swoje psychopatyczne brednie, może w końcu jakiś idiota, podobnie skrzywiony jak ty, się w końcu do ciebie przyklei, tu nie znajdziesz amatorów na swoje przeklejanki i zaburzone nawoływania, przykładu żadnego nie dajesz dobrego, a ten fragment od, to chyba o tobie, psycholu

Psychopaci są również niezwykle narcystyczni. Nie tylko są skrajnie egocentryczni, ale także mają się za istoty wyższego porządku od reszty ludzi. (..) 

tylko w piękne słówka i slogany się umiesz przebierać, bo jak przyjdzie co do czego, to masz gębę pełną nienawiści 
nikt z tobą tu nie rozmawia, po chuj wklejasz te idiotyzmy?


Kiedy nie napisałem nic złego, w zasadzie to nawet na temat biorąc pod uwagę to:

(Więc olejcie to życie, dajcie się zarąbać, niech isis wam głowy z karku powytrąca, nie martwcie się, po co, że na opłaty nie starcza, przecież Jezus to wasza tarcza! Możecie zdechnąć tu i teraz, macie swego bohatera, żydowskiego władców Pana, dobra idę zjeść banana).

Jesteście ślepi i tyle, askier1 przynajmniej z szacunkiem napisała, co myśli, a ann13? Dlaczego jej nie zwrócisz uwagi? Bądź sprawiedliwy, potrafisz Tomaszu Michale?
20-08-2016 18:12 AnimusLumen [Link do komentarza]
A co Cię obchodzi mój talent askier1?

właśnie o to chodzi, że nie. to ty wyskakujesz wszędzie z tym talentem. ktoś odpowiada. a ty się pytasz dlaczego? a dlatego właśnie, bo o nim napisałeś, dziecko drogie. gdybyś o nim nie pisał to by nikt go nie tykał, Słoneczko skumało?
a w ogóle to masz niesamowity talent do nieodpowiadania na pytania. pytanie było wyraźne:

Masz talent? A skąd wiesz?

i to Animus, pozwól, że ci wyjaśnię, nie jest pytanie złośliwe, ani retoryczne. po prostu odpowiedz. bez złośliwości. bo akurat askier ona się nie należy. ponoć jesteś taki miłościwy wobec wszystkich, szczególnie kobiet. to pokaż teraz, że tak jest. bo na razie twoja odpowiedź jest pełna nienawiści.

pozdrawiam 1
20-08-2016 18:04 Tomasz Michał [Link do komentarza]
Przecież to o czym pisze niejlikajtu w nawiasie dotyczy psycholi, albo zmanipulowanych, dlatego napisałem, co napisałem, a to co piszę to nie tylko doświadczenia, ale również fakty naukowe, więc nie liczcie, że kiedykolwiek będzie dobrze, skoro nawet tutaj na epo nie jest, i nawet nie potraficie stanąć po właściwej stronie.
20-08-2016 17:58 AnimusLumen [Link do komentarza]
A co Cię obchodzi mój talent askier1? Po prostu tak czuję i tyle. Chcesz być skromna to bądź, twoje życie, twoja sprawa, nie wnikam, niczym Cię nie uraziłem. Czytałem trochę o nim, ale nie czytałem jeszcze dzienników, i o jakiej terapii mówisz? Mam swoje zdanie na różne tematy, a akurat napisałem o psycholach, przez ten drugi policzek. Na pewno bardziej na temat, niż komentarz ann13.
20-08-2016 17:54 AnimusLumen [Link do komentarza]
Ten tekst powyżej jest jaki jest, ale ty nie o nim, a o swoim woreczku żółciowym, ech...
20-08-2016 17:32 askier1 [Link do komentarza]
Podpowiedziałam ci onegdaj lekturę - dzienniki Adriana Mole'a, przeczytałeś, przejrzałeś chociaż?
Bo on na tę samą jednostkę zapadł i może byłaby to jakaś terapia rozpoznawcza. Ale chyba nie,
chyba się nie pofatygowałeś. Masz talent? A skąd wiesz?
20-08-2016 17:31 askier1 [Link do komentarza]
skończyłam
nie mam zamiaru marnować reszty soboty, z psycholem i chorporowcem
20-08-2016 17:29 ann13 [Link do komentarza]
i ty, moralna gnido, śmiesz mówić o szacunku, który się należy każdemu?

a gdzie był twój szacunek, dla każdego, dla ludzi, publikujących tutaj, jak im się bez żenady wpierdalałeś z reklamami swoich wierszyczeńków, ze swoimi bolączkami, albo obrabianiem dupy, głównie mojej, ale też i innych, i jak to ty tu, nie możesz spokojnie żyć, hehe, na tym portalu?

a te przedszkolne gadki o wadach i zaletach, to zachowaj dla swojego odbicia, w lustrze, na pewno się nimi uwiedziesz, mnie piaskownica, już nie rusza i te twoje wieczne, wylewanie żółci i pomyj tutaj, jak nie na tego, to na tamtego, albo na nią
20-08-2016 17:27 ann13 [Link do komentarza]
Ty jesteś tutaj największym narcyzem, gnoisz z pogardą tych, którzy nie mieszczą się w twoich ramach, i to jest qrwa skromność? Kolejny pan KATolik, zbyt skromny, wyśmiewa katoliczki na tym portalu, zresztą nick mówi sam za siebie. Następny Mithril, wielki krytyk, pastwi się na początkujących, a ostatnio zwyzywał nieklikajtu od szmat, kobietę. To Wy jesteście pieprzonymi narcyzami na tej stronie, a ja mam po prostu talent, hmm uraziłem kogoś?
20-08-2016 17:22 AnimusLumen [Link do komentarza]
Przykro mi, że nie jestem taki zajebisty jak Ty, wiem że świat byłby piękniejszy, gdyby wszyscy byli podobni do Ciebie, i w ogole zbyt skromni. Zrozum wreszcie, że wszyscy mamy wady i zalety, każdemu należy się szacunek, po prostu omijaj szerokim łukiem, tych którzy Ci nie leżą, miałaś się odjebać i po raz kolejny wracasz, nawet pod swoimi erekcjato rzucasz jakimiś głupimi podtekstami, czasem. Nie chce mi się z Tobą pisać, bo jedyne co potrafisz to obrażać w tym swoim amoku, ubliżanie komuś to jest prawdziwy narcyzm, czujesz się lepsza od innych, zresztą nie tylko Ty?
20-08-2016 17:08 AnimusLumen [Link do komentarza]
ojej, cóż za podwójna moralność, a jak obsrywałeś tutaj cały portal, swoimi pamiętniczkami, lamentowałeś u kogo bądź, bez związku, o sobie, latałeś jak pojebany z niekończącymi się odwetówkami, to wtedy nie bałeś się zjebki?
(twoi bohaterowie, wybacz, nie są, moimi bohaterami)

ty wierzysz w siebie, o czym ty pierdolisz?
jesteś zakompleksiony gorzej, od kompleksu leśnego w izabelinie, ktoś pewny siebie ma osobowość, unosi się, ponad, i nie urządza co chwilę scen balkonowych obsadzając wiarę w siebie, w rolę główną, ty jesteś, zwyczajnie, żałosny
20-08-2016 16:51 ann13 [Link do komentarza]
I nie pisz już nic, bo zaraz przyjdzie nieklikajtu i dostaniemy zjebkę, a ona potrafi! xD

p.s. mam talent :P.
20-08-2016 16:37 AnimusLumen [Link do komentarza]
Ależ Ty złośliwa jesteś :). Zrozum kobieto, że wszyscy mamy wady, i jeśli moja wiara w siebie, gadulstwo itp. są dla Ciebie wadami to zanim znowu mnie obrazisz spójrz najpierw w lustro Aniu :P. Miłego weekendu ;).
20-08-2016 16:35 AnimusLumen [Link do komentarza]
co raz lepiej i co raz więcej, owszem
na swój temat, pod czyimś utworem
i co raz raźniej ci nawet idzie
uprawianie
publicznego samogwałtu

zgadza się
20-08-2016 16:29 ann13 [Link do komentarza]
Tak czy inaczej należą Ci się podziękowania, i reszcie moich fanów, bo to dzięki Wam piszę coraz lepiej, strasznie mnie motywujecie, że tak powiem, jeszcze raz dziękuję ;).
20-08-2016 16:12 AnimusLumen [Link do komentarza]
Dziecko Ci prawdę powie :). Może powiedz jaki Ty poziom prezentujesz? Bardzo mnie interesuje ile muszę mieć lat, żeby tak wspaniale wypowiadać się w naszym pięknym języku? ;) Nie widzę żadnego powodu, żeby czyjakolpwiek wiara w siebie miała mnie boleć, i najwidoczniej w świecie Ty masz z tym duży problem, no cóż...
20-08-2016 16:10 AnimusLumen [Link do komentarza]
żenua, jeśli bym napisała, że prezentujesz poziom czterolatka, to bym dziecko obraziła, przygłupa też
20-08-2016 16:05 ann13 [Link do komentarza]
*jeszcze (ach ten T9 :))
20-08-2016 15:58 AnimusLumen [Link do komentarza]
Ależ Ty nerwowa jesteś? Złość piękności szkodzi :). To nie moja wina, że mam talent ;). Zaklinacz... jest genialny, jedyny swego rodzaju, jeżdżę tylko kilka (twoich ulubionych poprawek), nikt tak nie pisze, poza tym oparty jest głównie na doświadczeniu, miłości itp.. Dziękuję, że wierzyłaś we mnie, a twoje często niemiłe komentarzy, oraz innych, nie zmienią tego, że napisałem dzieło sztuki xD. Pozdrawiam :P.
20-08-2016 15:57 AnimusLumen [Link do komentarza]
no nie, obłudny gnoju, tępię tylko twój fałsz i hipokryzję, którymi się nie tylko sam raczysz, ale i jeszcze częstujesz nimi wkoło, chociaż z największym obrzydzeniem, nie tknęłabym cię nawet, kijem od szczotki
a z tym zaklinaczem, to się nie posraj czasami, jak nic nie czytasz, oprócz kompendium wiedzy nt psycholi (z którego i tak nic mądrego, nie możesz sklecić) to nie masz pojęcia jakie ludzie cuda piszą, więc się chełpisz bezmyślnie, bezwstydnie bzdurami i jakąś kalkomanią, wyssaną z internetu
20-08-2016 15:50 ann13 [Link do komentarza]
szkoda na ciebie czasu, aczkolwiek, przeszło mi przez myśl, że rokujesz

- ann13

Ty wiedziałaś? Od zawsze wierzyłaś we mnie! :P
20-08-2016 15:29 AnimusLumen [Link do komentarza]
Ty chyba oszalałaś Aniu na moim punkcie, prawda? :) Proszę nie przerzucaj na mnie swoich projekcji, heh. Zaklinacz węży to dzieło sztuki... słyszysz słowa, od których włos jeży się na głowie xD. Miłego dnia ;).
20-08-2016 15:24 AnimusLumen [Link do komentarza]
warowanie, to możesz zlecić swojemu chujowi, jak ci się znowu wyrwie, w fanatycznie obsesyjne gadki, bo już nic innego nie może, albo jak się zacznie wpierdalać, między wódkę, a zakąskę, a mi piździelcu, to nawet nie możesz naskoczyć, na warkoczyk, ani nie możesz mi nadepnąć, na odcisk, bo nie posiadam

ty jesteś zdrowo jebnięty, skoro myślisz, że kogoś wkurwi, to co naprodukowałeś, zwłaszcza przy twoich "komentarzach", można tylko z politowaniem pokiwać głową, a jak ktoś jest empatyczny, to jeszcze może ci pożyczyć, abyś jak najprędzej dostał odpowiednie leki i trafił gdzie trzeba, po żółte papiery
20-08-2016 15:18 ann13 [Link do komentarza]
Nie pisałem do Ciebie ann13, więc wara ode mnie, i daruj sobie takie nędzne zaczepki pod swoimi nędznymi erekcjlato:

i nie wyjeżdżaj z czynem dokonanym, bo chwalipięta wśród nas, jest tylko jeden

I inne! Miałaś się odpierdolić? Największym narcyzem tutaj to jesteś Ty! Napisałem dzieło sztuki (wkurwia co? :))... i będzie jeszcze jedna publikacja po kolejnych 100 poprawkach, ha ;). A teraz głębszy kawałek:

https://m.youtube.com/watch?v=cq2paBCLSSc

Z dedykacją...
20-08-2016 14:58 AnimusLumen [Link do komentarza]
teraz będzie wykład, słuchajcie ludy proroka
20-08-2016 14:53 KATolik [Link do komentarza]
nad tym samym się zastanawiałem bo od dłuższego czasu klient się wpierdala z tym wszędzie jak świnia w pomidory i struga proroka. Jak by tutaj kogoś oświecał. No ale cóż - tacy też istnieją.
20-08-2016 14:51 KATolik [Link do komentarza]
To jest cała prawda, żadna dyskusja na temat polityki, czy religii nie ma żadnego sensu, jeśli nie zna się tematu psychopatii, żadna. Pałasz nienawiścią do katolików panie KATolik, w tym Eli Kwieciniskiej, dlaczego? Jesteś głupcem...
20-08-2016 14:51 AnimusLumen [Link do komentarza]
spierdalaj animus, z tym swoim chorym bełkotem i przestań pierdolić, nie na temat, w kółko jedno i to samo, bezmózgie nawiedzenie, bloga sobie załóż i tam popierdalaj te swoje psychopatyczne brednie, może w końcu jakiś idiota, podobnie skrzywiony jak ty, się w końcu do ciebie przyklei, tu nie znajdziesz amatorów na swoje przeklejanki i zaburzone nawoływania, przykładu żadnego nie dajesz dobrego, a ten fragment od, to chyba o tobie, psycholu

Psychopaci są również niezwykle narcystyczni. Nie tylko są skrajnie egocentryczni, ale także mają się za istoty wyższego porządku od reszty ludzi. (..)

tylko w piękne słówka i slogany się umiesz przebierać, bo jak przyjdzie co do czego, to masz gębę pełną nienawiści
nikt z tobą tu nie rozmawia, po chuj wklejasz te idiotyzmy?
20-08-2016 14:45 ann13 [Link do komentarza]
o jeżu kolczasty
20-08-2016 14:42 KATolik [Link do komentarza]
Obudzcie się wszyscy i wybierzcie miłość, niech każdy będzie sobą, świat będzie piękniejszy, nigdy nie idźcie za nienawiścią i pogardą do drugiego człowieka, Chrystus mądrze mówił. Dlatego nie rozumiem jakichkolwiek dyskusji na jakikolwiek temat przez jakiekolwiek osoby nie znające tematu psychopatii:

Co wyróżnia psychopatę spośród normalnych ludzi? Głównie jest to całkowity brak jakichkolwiek cech związanych z moralnością – współczucia, empatii, poczucia winy, wyrzutów sumienia, lojalności, prawdomówności i poczucia sprawiedliwości. Brak ten daje się zauważyć także w ich mózgu, na przykład w badaniach EEG. Większość ludzi ma odmienne reakcje emocjonalne i fizjologiczne na wyświetlone im słowo “samochód” niż na słowa “dźgnięcie nożem”, co odzwierciedla się w falach mózgowych. Układ limbiczny, odpowiedzialny za ludzkie emocje, wykazuje reakcję emocjonalną na słowa “dźgnięcie nożem”, której brakuje (albo jest odmienna) w przypadku słowa “samochód”. Ale u psychopatów takie zróżnicowanie nie występuje. Ich reakcja jest w obu sytuacjach jednakowa. I nie ogranicza się to jedynie do słów. Nie rejestrują oni żadnej reakcji emocjonalnej na widok krwawiącego i krzyczącego z bólu człowieka, czy poszarpanego ciała ofiary wypadku drogowego. Nie ma przy tym znaczenia, czy to za ich przyczyną ów ktoś krzyczy z bólu lub zginął w wypadku, czy też nie.

Psychopaci są również niezwykle narcystyczni. Nie tylko są skrajnie egocentryczni, ale także mają się za istoty wyższego porządku od reszty ludzi. Dla nich normalny człowiek staje się słaby przez swoje współczucie, empatię i powstrzymywanie się od wzięcia od życia wszystkiego, co chce, z powodu poczucia winy i wyrzutów sumienia. Dla psychopatów jesteśmy jak owce. Natomiast oni są niczym wilki – zwierzęta drapieżne. Owce istnieją na użytek wilków. Owcami się manipuluje, wykorzystuje się je, a nawet zabija we właściwym momencie. Liczy się jedynie zaspokojenie wilka.

20-08-2016 14:30 AnimusLumen [Link do komentarza]
????

akcja
interakcja
20-08-2016 13:01 askier1 [Link do komentarza]
A dlaczego ciemnogród podąża za złem? Bo psychole są bardzo charazmatyczni, potrafią po mistrzowsku manipulować i kłamać, zawsze mówią to co chcesz usłyszeć, więc potrafią świetnie schlebiać i pocieszać, kiedy trzeba. Dla przykładu, gdy spotykasz takiego masz wrażenie, że to bratnia dusza, prawdziwa miłość itp., a to jeden wielki fałsz. Niedowartościowani aktorzy, dla których jesteśmy tylko i wyłącznie przedmiotami w ich rękach, niczym więcej, czas się obudzić.
20-08-2016 12:41 AnimusLumen [Link do komentarza]
Wystarczy tylko poznać sposób myślenia, odczuwania i działania psychopatów, żeby wiedzieć co jest grane, dlaczego jest tak, a nie inaczej, od tysięcy lat, i dlaczego ciemnogród podąża za złem. Jak można wierzyć prorokowi, który wykorzystywał 6 letnie dziecko? Nasz sąsiad jest jednym z psycholi, wystarczy pocztać, dlatego w owym kraju giną wpływowi ludzie, czy reporterzy w dziwnych okolicznościach, a u nas seryjni samobójcy, od czasu brzozy.
20-08-2016 12:29 AnimusLumen [Link do komentarza]
dajcie się zarąbać, niech isis wam głowy z karku powytrąca

już nie mogę tych bzdur czytać. poczytaj sobie dziecko drogie co to jest "ISIS" i o co walczą, a także dlaczego dokonują zamachów w Europie. i przestań pleść głupoty zasłyszane w piaskownicy.

pozdrawiam Banana
20-08-2016 09:51 Tomasz Michał [Link do komentarza]
okropna, bo całość, miała być, prawdopodobnie, takim, zamachem, na (w miarę, mądrą) ironię (podejrzewam), której tu właśnie, najbardziej brakuje
19-08-2016 21:47 ann13 [Link do komentarza]
nie rymuj, błagam;)
z moich doświadczeń czytelniczych wynika, że fajne rymowanie, czyli takie, które płynie, niedosłyszalnie, które nie skupia uwagi na sobie, to jest dar z niebios, lub jak kto woli, ze spadku, po przodkach, albo się go ma, albo nie, ty, tego, nie masz, nie nauczysz się, odpuść, rymom

toto
Syn boży przyszedł na świat upalną zimą w miejscowości Betlejem. Niektórzy by to uczcić wożą się Bentleyem.

super,
reszta, okropna :)
19-08-2016 21:30 ann13 [Link do komentarza]
Nawet do tekstu się nie odniosłem, bo nie ma do czego, jedynie ten drugi policzek skłonił do namysłu i komentarza. Jesteście na tyle mądrzy, że potraficie odróżnić dobro od zła? To nie dajcie się w ch.ja robić i tyle.
19-08-2016 16:53 AnimusLumen [Link do komentarza]
a że tekst płaski i głupi to swoją drogą
19-08-2016 14:21 KATolik [Link do komentarza]
A niech będę eląkwiecińską nr 2, tekstowi mówię nie - bo jest płaski i głupi; uderza w opowieść, a nie w to, co z nią zrobiono, równie irytuje jak kafelki w Centrum Jana Pawła II, bo pod brokatem ino chęć pokazania się.
19-08-2016 14:05 askier1 [Link do komentarza]
jak to elakwiecinska zobaczy to wyjdzie z siebie i pierdolnie baranka (bożego) o ścianę, żądam natychmiastowego usunięcia tego bluźnierczego tekstu, to obraza uczuć religijnych! Chrystusie z mosiężną brodą, przybywaj!
19-08-2016 09:59 KATolik [Link do komentarza]
*mahomet

Od tysięcy lat jesteśmy oszukiwani przez różne śmieci, często obracani przeciwko tym dobrym jak Chrystus, i przyglądamy się jak ich mordują. Ktoś kto gardzi innym człowiekiem i próbuje Wam wpoić do niego nienawiść... jestem śmieciem.
19-08-2016 09:14 AnimusLumen [Link do komentarza]
Bilderberg group... same śmiecie, czyli psychopaci i sprzedawczyki. Jasne, że mamy się nie dać, jak Chrystus nauczał, mamy się nie dać pokonać złu, złu w środku nas. Ci którzy zabijają, czy się wysadzają, niezależnie po której stronie, dali się pokonać, zostali zmanipulowani, oszukani. A Mohamed, czy jak mu tam, prawdopodobnie też był psycholem, bo mordował niewiernych i przemycił do swojego niby-objawienia pedofilię, a niektórzy za tym idą, i myślą że to normalne. Bóg to z pewnością ktoś mądry, tak jak Chrystus, i w mojej opinii, on nie chce głupców u siebie. Amen.
19-08-2016 09:03 AnimusLumen [Link do komentarza]
(c) 1996-2016 by SOKARIS, http://www.sokaris.pl
Strona wygenerowana w: 0.0207 s