literacki serwis recenzencki e-poezja
(wersja serwisu: 0.10.21 z dnia: 06-05-2016)
(c) 1996-2019 by SOKARIS, http://www.sokaris.pl
Załóż konto
lub
Zaloguj się


Do przeglądania polecamy:


FireFox Web Browser
Wiersz z listy autora o pseudonimie Tomasz Michał
<< Poprzedni wiersz tego autora Następny wiersz tego autora >>
Pokaż wszystkie wiersze tego autora Dodaj do ulubionych
 
*****
zmarł mój ojciec.
osiemdziesiątka szuka na dnie szuflad
wiadomości sprzed lat. gazety szeleszczą.
robi się jeszcze bardziej o niczym.
Opublikowany: 27-11-2015 09:18 przez: Tomasz Michał
Dodaj komentarz
Właściciele serwisu nie odpowiadają za treść umieszczanych utworów i komentarzy. Wszelkie uwagi prosimy kierować bezpośrednio do ich autorów. Wszystkie utwory i komentarze zamieszczone na stronie podlegają ochronie. Zabrania się ich kopiowania, przetwarzania lub rozpowszechniania bez zgody autorów.
Komentarze (121)
no i w tym tkwi PRAWDA! Zatem dziękuję i wstydź się dorosły, że z dzieckiem nie potrafisz sobie poradzi

oj, przepraszam, animus, szczerze, nie wiedziałem, że jesteś dzieckiem. w takim razie cofam wszystko co wcześniej o tobie napisałem. dziecko drogie, co ty w tym bezwzględnym świecie internetu robisz? rodzice o tym wiedzą?

...
18-12-2015 13:53 Tomasz Michał [Link do komentarza]
I taka ostatnia rzecz... dlaczego Cię boli moja radość? Cokolwiek nie napisałem wesołego z mojego życia, tajemniczego, cokolwiek z wiarą, pewnością siebie, cokolwiek na plus - Ciebie boli? Dlaczego...
11-12-2015 23:01 AnimusLumen [Link do komentarza]
Szkoda czasu na Ciebie... przecież Ty jesteś święta.
11-12-2015 22:58 AnimusLumen [Link do komentarza]
ja nie jestem wróżką, ani jasnowidzem, animusek, to ty tu z lubością rozprawiasz o swoim życiu osobistym i otwierasz drzwi do swojej intymności, obcym ludziom i pozwalasz na to, aby je wytykali palcami, ludziom, których kompletnie nie interesują setki kilometrów, ani co przeżywa twoja wybranka, tym bardziej nie obchodzi to wiersza tomasza michała
11-12-2015 21:41 ann13 [Link do komentarza]
nieraz się łapię na tym, że piszę jak do dziecka - no i w tym tkwi PRAWDA! Zatem dziękuję i wstydź się dorosły, że z dzieckiem nie potrafisz sobie poradzić, może inteligencję i widzę masz, ale mądrości wcale.
11-12-2015 10:27 AnimusLumen [Link do komentarza]
nieraz się łapię na tym, że piszę jak do dziecka.
normalnie bym tak nie napisał.

pozdrawiam mimo wszystko cicho
11-12-2015 07:24 Tomasz Michał [Link do komentarza]
Animus, to ty przychodzisz ciągle pod mój tekst ze swoimi osobistymi sprawami. mnie i mojego tekstu naprawdę gówno obchodzi z kim ty i za ile poszedłeś lub nie dane ci było.
może w końcu odpowiesz na choćby moje jedno pytanie pod moim tekstem? - czy ktoś tutaj pod moim tekstem wspominał o twoim lub swoim osobistym życiu?

i drugie pytanie: co oznaczało bye, które pisałeś parę komentarzy temu?

aha zapomniałem o buźce, a masz

;)

...
11-12-2015 06:03 Tomasz Michał [Link do komentarza]
A co do zdjęcia z demotywatora, nie noszę żadnych ozdób w postaci biżuterii, nie mam tatuaży, ubieram się zwyczajnie, szanuję ludzi, a gdy popełnię błąd to przepraszam, może dlatego dużo ludzi mnie lubi... i ja ich też, oprócz robali, którzy się ciągle przypierdalają!
11-12-2015 00:19 AnimusLumen [Link do komentarza]
To Ty zaczęłaś mi pisać, co mam robić, jak mam żyć, i żebym się zajął przygotowaniami do świąt itp., na wszystko są linki i dowody! Po chuj się dojebałaś?
11-12-2015 00:02 AnimusLumen [Link do komentarza]
jak mądra to ominie głupiego......................poza tym qrwa to nie portal zażaleń miłosnych, napisz list do diabła bo słuchać twoich pierdolenia już się nie daje http://demotywatory.pl/4105609/Internet-nie-robi-z-ciebie-glupka
10-12-2015 23:24 Atena83 [Link do komentarza]
I jeszcze te przypierdolenie się do mojego życia, a to że ćwierć wieku przekonuję do siebie kobietę, a to że przyjaciel mnie wydymał, a przecież to nie twoja sprawa ann13! Ja Ci nie mowie jak masz żyć! Poza tym nie znasz historii, nie wiesz że dzielą nas setki kilometrów, nie wiesz co ona przeżywa... i nikogo nie przekonuję. Co do "przyjaciela" to też nie twój problem, ja się cieszę z tego, bo zdobyłem doświadczenie, bo mam teraz tylko najlepszych przyjaciół, na których mogę polegać, i którzy mogą zawsze na mnie liczyć! Jednemu teraz pomagam z dobrego serca od tygodni remontować dom, bo cieszę się jego szczęściem! :))) Zajmij się swoim życiem, tak się nie robi! Tak postępują robale!
10-12-2015 22:31 AnimusLumen [Link do komentarza]
Przykry z Ciebie człowiek, jesteś bardzo mściwa, patrzysz na drugiego człowieka z pogardą, twoje komentarze są prostackie i żałosne, strasznej kurwicy dostałaś z powodu mojej pewności siebie... pytam dlaczego? Czy ja Ci coś zrobiłem? Skrzywdziłem Cię tym w jakiś sposób?
10-12-2015 22:21 AnimusLumen [Link do komentarza]
ty, nie jesteś w stanie odebrać przekazu pozawerbalnego, czytasz wszystko, tylko i wyłącznie literalnie, a czego nie pojmujesz nazywasz śmieceniem, problem jest z tym, że nie rozumiesz 100%, które się do ciebie pisze, jeśli to nie jest krótkie i węzłowate: ooo, jaki śliczny wierszyczeczek
10-12-2015 22:16 ann13 [Link do komentarza]
Sama przyszłaś pierwsza mi śmiecić pod Miłość na dachu i jeszcze z pogardą do bliźniego, w dodatku skłamałaś, a później się wypierałaś w żywe oczy. Co ja Ci kurwa tam zrobiłem? Jesteś żałosna ann13.
10-12-2015 22:06 AnimusLumen [Link do komentarza]
prawdę mówiąc, tylko tutaj (albo na wszystkich portalach gdzie jest animus, nie wiem), można się spotkać z sytuacją, kiedy ktoś, na bezczela, bez godności, i bezwstydnie, prostacko i skandalicznie przychodzi pod wiersz innego autora, napisać odę do swojego tekściku, pod którym już nie możne dodać kolejnej sterty bzdur, i o dzięki ci, ministrze finansów, więc jak gdyby nigdy nic, przychodzi wycierać buciory, w cudze dywany
wstyd animus, tak zwyczajnie, tym bardziej, że jest to szczególny i prawdopodobnie bardzo osobisty wiersz, który w ogóle bardzo ciężko komentować, albo inaczej, ja bym nawet nie śmiała tu zakłócać, tej ciszy, a co dopiero urządzać brewerie, jak ty
to jest obciach, poruta i blamaż co ty tu wyprawiasz
10-12-2015 21:35 ann13 [Link do komentarza]
żeby troszczyć się ba końcu o siebie
Animus, przeczytałeś to chociaż? jest coś nie tak w tym zdaniu, czy tylko ja to widzę?
może napiszesz je poprawnie zanim znów się zapienisz.
tak jest nieczytelne, dlatego prosiłem o wyjaśnienie. i ty uważasz nadal, że możesz mi wmawiać, że z tobą wszystko ok?

...
10-12-2015 20:56 Tomasz Michał [Link do komentarza]
Bowiem pod moim wierszem już nie mogłem dodać trzeciego komentarza. Co Ci mam wyjaśniać? Czasem dostajemy testy od Boga, na przykład w autobusie dwóch dresiarzy nęka staruszkę, zawsze masz wybór, albo siedzieć cicho, ale się odezwać, przy drugiej opcji pokonujesz lęk, bo ważniejsze jest dla Ciebie szczęście tej staruszki, niż obawa, że coś może Ci się stać. Całe życie dostajemy takie testy, a to z pieniędzmi itp., ale to będzie moja seria wierszy i moja interpretacja Biblii i nie tylko! Chuj Ci do tego! Poza tym Ty nawet miałeś problem, że pomagam początkującym, którzy mi dziękowali! W czy Ci to kurwa przeszkadzało? No w czym... śmieciu? Dopóki nie przestaniesz mnie wyzywać... będziesz dla mnie śmieciem!
10-12-2015 20:37 AnimusLumen [Link do komentarza]
żeby troszczyć się ba końcu o siebie

możesz jaśniej?

i... dlaczego tutaj?

...
10-12-2015 20:19 Tomasz Michał [Link do komentarza]
Sam jesteś kretyn i to do potęgi entej!

Ostatni będą pierwszymi

jeśli nie rozumiesz słów Chrystusa to go nie cytuj.
- tak Ty wiesz najlepiej, co miał na myśli... narcyzie! A może byś tak pozwolił, żeby każdy interpretował jego słowa, jak również Biblię po swojemu? Tak jak mu serce podpowiada? W wierszach na epo też będziesz komuś narzucał swoją interpretację?

Ja to interpretuję: żeby troszczyć się ba końcu o siebie, czyli tak Jezus żył... i won on mojej interpretacji!
10-12-2015 20:01 AnimusLumen [Link do komentarza]
czyli rozumiem, że nie wiesz po co się tu wpisywałeś?

a te uśmiechy to do mnie? uśmiechasz się nawet jak kretyn, niby uśmiech a czoło nie skażone myślą.

...
10-12-2015 18:51 Tomasz Michał [Link do komentarza]
Bye :). Miłego dnia ;).
10-12-2015 12:25 AnimusLumen [Link do komentarza]
aha jeśli uważasz, że ta dyskusja nie ma sensu (dobrze zrozumiałem?), to po co się tu wpisujesz?

...
09-12-2015 19:10 Tomasz Michał [Link do komentarza]
zapytałem dlaczego wiadomości i gazety
aaaa a to krytyka... hmmm muszę się nad tym zastanowić. wiesz, zazwyczaj nie tłumaczę swoich tekstów, uważam to za bezcelowe, i tu nie chodzi o ciebie, tylko ogólnie, dlatego też nie zamierzam odpowiadać na takie pytania. to nie krytyka Animus, tylko twoja interpretacja, a to co innego, nie uważasz? nie można nawet powiedzieć, czy negatywna czy pozytywna, bo interpretacja jest, albo jej nie ma, i zależy tylko od czytelnika. inna sprawa czy pokrywa się z tym "co autor miał na myśli". więc dlatego pytałem cię po co wpisywałeś pod tekstem zmienioną przez siebie wersję. ale niestety okazało się, że jest to twój bezmyślny wyskok, za który nie wiem czemu przepraszałeś. więc jak miałbym się do tego odnieść? uznać to za przemyślany komentarz? więc gdzie ten komentarz Animus? gdzie?

...
09-12-2015 19:08 Tomasz Michał [Link do komentarza]
*sam jesteś kretyn ;).
08-12-2015 22:35 AnimusLumen [Link do komentarza]
Przeproś za bezpodstawne oskarżenia kilku nicków? Tak się nie robi! To kret manipulacja rzeczywistością, myślałeś że ktoś Ci uwierzy? Bo widziałeś, ale administrator od razu skasował? Sam jesteś kretynów i to do potęgi. Dostałeś krytykę, zapytałem dlaczego wiadomości i gazety, a Ty odpisałeś Tomasz Michał? - Nie dla idiotów! - zakończy tą dyskusję, bo to nie ma sensu.
08-12-2015 22:33 AnimusLumen [Link do komentarza]
chodzi ci o negatywną krytykę mnie czy tekstu? bo zdaje się, że ty się odżegnujesz nawet od swoich wpisów tutaj dotyczących tekstu -

Oki, więcej tego nie zrobię, popełniłem błąd! Graba?

czekam na negatywną krytykę Animus, ciole. bo ci się zwoje znów wyprostowały i nie potrafisz przyjąć do wiadomości tego co się pisze wprost.
to że ty negatywnej krytyki nie wytrzymujesz to nie znaczy że ja tak mam. zobacz sobie wszystkie moje teksty tutaj i wpisy pod nimi. choć pewnie to mowa do ściany. ty i tak nie zrozumiesz. a może rozumiesz tylko to taki styl obrony? że niby ja cię gnoję za negatywną krytykę tekstów, a nie za to że jesteś po prostu wkurwiającym kretynem manipulującym rzeczywistością?
czytaj wprost Animus: takimi wpisami sam sobie ubliżasz. poziom tego wpisu jest poniżej inteligencji przeciętnego kretyna. a do tego znów sugerujesz mi rzeczy których nie robię. wiesz czym to grozi? znów będziesz przepraszał.

to już coś - no jasne, że tu już coś, bo jestem tylko człowiekiem, mogę się pomylić, ale u potrafię przyznać się do błędu i przeprosić, więc nie pierdol mi za przeproszeniem o ego.

potrafisz odnieść się do swoich słów, kmiocie? czy dalej będziesz insynuował bzdury? kurcze za trudne słowo, pewnie nie zrozumiesz. heh

...
08-12-2015 19:30 Tomasz Michał [Link do komentarza]
bo mi zależy na negatywnej krytyce moich tekstów - gdybyś napisał na krytyce to bym Ci uwierzył. Przecież Ty dostawałeś prawie same superlatywy, zanim się nie pojawiłem.
06-12-2015 01:25 AnimusLumen [Link do komentarza]
teraz to ja skoki kontroluję, kmiocie.

...
05-12-2015 18:23 Tomasz Michał [Link do komentarza]
*Nie będę prowadził
05-12-2015 18:20 AnimusLumen [Link do komentarza]
Ale prowadził z Tobą dalszej dyskusji, bo to nie mój poziom... widziałem te wpisy... - nie złapałeś mnie za rękę to nie masz prawa mnie osądzać, też mi argument... widziałem widziałeś :).

a przy tobie tutaj to ludziska boją się wpisywać - ludziska? I dlaczego znowu wypowiadasz się za innych? Jesteś jakimś guru tutaj? Dla mnie wszyscy są na równych prawach, wszystkim należy się szacunek!
05-12-2015 18:20 AnimusLumen [Link do komentarza]
wiesz dlaczego tak z tobą walczę, by coś do ciebie dotarło? bo mi zależy na negatywnej krytyce moich tekstów. a przy tobie tutaj to ludziska boją się wpisywać. ty ciągle mi wmawiasz, że ja się z tobą użeram, za negatywną krytykę moich tekstów. to jest to gówniane oszczerstwo Animusie, które mnie najbardziej wkurwia. bo przez to ludziska mogą się bać cokolwiek napisać. nie wiem, czy jest sens to pisać, bo nie wiem czy ty jesteś w stanie to skumać kretynie.

...
05-12-2015 18:00 Tomasz Michał [Link do komentarza]
widziałem te wpisy Animus. możesz się wypierać, bo admini innych portali takie rzeczy szybko usuwają. słowo widziałem, nie oznacza, że mam na to dowód kretynie. jeśli ktoś widzi przejeżdżającą królową angielską to żeby mógł później powiedzieć, że ją widział to musi rzucić się pod koła? nie potrafisz frajerze odszczekać. nie potrafisz frajerze odpowiedzieć na żadne moje pytania, tylko zmieniasz temat. rzucisz hasłęm - kłamałeś - a potem nawet tego nie bronisz tylko spierdalasz zmieniając temat? odpowiedz mi dupku.

...
05-12-2015 17:53 Tomasz Michał [Link do komentarza]
I nie czekam na przeprosiny lub chociaż na przyznanie się do błędu, bo do tego trzeba mieć siłę, a nie spuchnięte ego! Ty jesteś słaby i niedowartościowany, że zamiast argumentów używasz wulgaryzmów, dla mnie jesteś totalnym leszczem!
05-12-2015 17:49 AnimusLumen [Link do komentarza]
wiesz, 
widziałem twoje wpisy o wielonickowej genezie na innych portalach internetowych.
wiem, że jesteś zdolny do wpisywania się pod tekstami podpisując się i logując jako kilka osób,
z różnymi nickami.
po co to robisz?
- jesteś oszustem! Nieuczciwym narcystycznym krytykiem z brakiem szacunku do bliźniego. Właśnie pokazujesz swoje prawdziwe ja! Żegnam.
05-12-2015 17:45 AnimusLumen [Link do komentarza]
Jesteś oszustem

co ty frajerze sobie wyobrażasz? że możesz na prawo i lewo wyzywać wszystkich od kłamców, wmawiać mi oszustwo, fiucie złamany? to nie był mój wpis. ja ci go tylko tłumaczę idioto, bo sam nie jesteś w stanie pewnych spraw pojąć kretynie. po co w takim razie miałbym kłamać? co? dla reputacji? czyjej? mojej? a co ja z twoim tekstem mam wspólnego lub z wpisem ateny? co te obydwie rzeczy mają wspólnego ze mną lub z moją reputacją kaszalocie w locie. odpowiedz kutasie, albo odszczekaj to co napisałeś.

mi wypominasz oszustwo, to ty sam tutaj gdzieś poniżej tłumaczyłeś się, że jesteś tylko człowiekiem, próbując po raz nie wiem, który oczernić mnie przez kłamstwo. mam szukać czy sam znajdziesz?

tą ironię ateny każdy odczytał bez problemu. nawet kat się do tego przyłączył - żenada, ja pierdolę jak można kłamać w żywe oczy! Każdy? Kogo masz na myśli, że za każdego się wypowiadasz? Dlaczego się wypowiadasz za innych? Zresztą nie pierwszy raz! Ja się wypowiadam za siebie, nich każdy ma swoje własne zdanie!

znajdź mi wpis, który będzie zaświadczał, że jeszcze ktoś oprócz ciebie nie odkrył tam ironii to sam przyznam ci rację i odstąpię od tego "każdy". wtedy możesz mi zarzucać kłamstwo kmiocie. a jeśli nie, to odszczekaj to frajerze.

nie zależy mi buraku, na tym by ci cokolwiek udowadniać. szczególnie jeśli chodzi o twoje teksty. to ty przychodzisz ciągle tutaj, pod mój tekst i napierdalsz, że jestem kłamcą i oszustem. kilka razy już zwróciłem ci uwagę, że insynuujesz rzeczy, które nie mają miejsca. i to jest wkurwiające. później za nie przepraszasz. dlatego cię nie lubię idioto.

czekam na odszczekanie.

...
05-12-2015 17:39 Tomasz Michał [Link do komentarza]
tą ironię ateny każdy odczytał bez problemu. nawet kat się do tego przyłączył - żenada, ja pierdolę jak można kłamać w żywe oczy! Każdy? Kogo masz na myśli, że za każdego się wypowiadasz? Dlaczego się wypowiadasz za innych? Zresztą nie pierwszy raz! Ja się wypowiadam za siebie, nich każdy ma swoje własne zdanie!
05-12-2015 16:56 AnimusLumen [Link do komentarza]
Jesteś oszustem, tak Ci zależy tutaj na reputacji, że łapiesz się wszystkiego, a ja mam wyjebane, bo bardziej mi zależy na uczciwości bez znaczenia, co myślą o mnie inni! Jak mam rozmawiać z kimś, kto zawsze może się zasłonić ironią lub prawdą, w zależności co pasuje do sytuacji?
piękny wiersz o samotności... - to była prawda... nie to była ironia... zaraz zaraz kto napisał wiersz? Użytkownik wzajemnie adoracji... zatem to prawda... a nie sorki to wiersz Animusa... to była ironia!

Adijos... możesz okłamywać każdego, ale nigdy nie oszukasz siebie... ja nie mam zamiaru okłamywać siebie! Tylko tyle i aż tyle! Amen.
05-12-2015 16:18 AnimusLumen [Link do komentarza]
*nie walcz z nami.
miało być, ale co tam. trochę ruchu w ep nie zaszkodzi.

...
05-12-2015 13:13 Tomasz Michał [Link do komentarza]
kurwa Animus, czy ty niczego nie kumasz? te słowa to parafraza reklamy Media Markt. taki internetowy żarcik. chłopcze, czytasz mnie jak książkę? ty nie rozumiesz nawet tego co do ciebie piszę wprost. jeśli tak czytasz książki to współczuję. książkom.

co za ciężka bania.
tą ironię ateny każdy odczytał bez problemu. nawet kat się do tego przyłączył. tylko Animus tobie się pewnych rzeczy nie da wyjaśnić, bo ty za ciężki w kumaniu jesteś, więc ci nikt nie tłumaczy. po co mamy się nurzać w twoim bezmózgim szlamie. śmiałem się z tego do rozpuku, dopóki zdałem sobie sprawę, że ty nie skumasz ironii. teraz atenie współczuję. bo kretyn będzie za nią latał uznając, że go pochwaliła. no cóż, można tylko współczuć, bo do ciebie nic nie dociera. blokada na łączach i tyle. ty to musisz być niedowartościowany w realu chłopcze, skoro ciągle wypominasz wszystkim jaki to ty jesteś piękny i wspaniały, miły, sympatyczny, genialny poeta, wszyscy cię chwalą i lubią. tylko, że ci wszyscy wcale a wcale nie chcą się do tego przyznać. więc musisz sam sobie te laurki przypinać. żenujące Animus. jesteś idiotą. pogódź się z tym i walcz z nami, tylko ze sobą.

...
...
05-12-2015 13:11 Tomasz Michał [Link do komentarza]
*oszukasz, hehe

Tak tak Atena83 tak jak twoja ironia pod kamykiem, o której sobie przypomniałaś po tygodniach!
05-12-2015 11:37 AnimusLumen [Link do komentarza]
Jasne teraz to był żart po 78 komentarzu! Tak jakbyś wcześniej nie mógł tego napisać! Mnie nie odszukasz, czytam Cię jak książkę. Wiesz o tym przecież, więc po co oszukujesz sam siebie?
05-12-2015 11:35 AnimusLumen [Link do komentarza]
Zaden stary ...as nie zabroni mi zartowc ... Moze i lata podobne do moich ale mozg to dawno juz masz animus w rozkladzie
05-12-2015 11:35 Atena83 [Link do komentarza]
a to nasza sprawa co my z siebie robimy Animus, nie uważasz?
piszesz: koniec dyskusji, dobra wygrałeś, żegnam i tym podobne, a ciągle tu wracasz, żeby nas wyzywać. nikt cię na siłę tutaj, pod moim tekstem, nie trzyma. nie o to chodzi, że ci nie wolno się tutaj wpisywać, bo wolno. chodzi tylko o to po co to robisz? w jakim celu? znów się włączył program bezcelowości działania?

wyjaśnię ci co miał oznaczać wpis tomasz michał nie dla idiotów. nawiasem mówiąc Animusie nie dotyczył konkretnej osoby. otóż niedawno obchodziła urodziny Anna Agata Tomaszewska. pewien jej znajomy zrobił dla niej fajny wpis na facebooku: Anna Tomaszewska? Moje wiersze nie są dla idiotów!
no cóż, gdzież mi do niej, ale wpis mi się spodobał. tak, ukradłem go i wkleiłem tutaj. to taki żart Animus. mogę tylko podejrzewać dlaczego akurat ty wziąłeś go sobie do serca.
czy teraz dziecko zrozumiało?
i nie potrzebuję już od ciebie odpowiedzi na żadne pytanie, bo jej i tak nie dostanę tylko jakieś obelgi i insynuacje. nie potrafisz rozmawiać Animus. nie odpowiadasz na pytania, a to ważna część rozmowy. inaczej to tylko bełkot urażonego nastolatka.

amok! amok! amok! uwaga! jestem w amoku! he he

...
05-12-2015 11:14 Tomasz Michał [Link do komentarza]
Wiem co to jest ironia, ale twoje komentarze są debile. Robisz z siebie błazna razem z Ateną83. Koniec dyskusji, pogadajcie sobie nawzajem.
05-12-2015 09:35 AnimusLumen [Link do komentarza]
Ten slon potrzebuje czapki z nausznikami bo skarpetki to raczej mu sie ni przydadza jak wisi traba na drzewie i ochraniacz na trabe mu sie przyda w razie jakby chcial kogos nia uderzyc:D
05-12-2015 08:58 Atena83 [Link do komentarza]
słoń słoń słoń.
oj ten słoń mi chodzi po głowie. wiem, muszę mieć dużą głowę. wielką nawet. przez tyle lat to urosła. a u mnie w domu to nawet muchy nie chcą latać. może dlatego, że to dziesiąte. może tak wysoko nie latają. taki słoń to by pewnie doleciał. większy jest przecież. a za przeproszeniem, droga duszyczko, a ten słoń to ujeżdżony chociaż? a u mnie na szóstym mieszka taka jedna co skarpety na drutach potrafi wydziergać. może by i jakie dla tego słonika zamówić co? zima idzie, cieplej mu będzie w paluszki. aaaa psik, ech ta zima, jeszcze nie przyszła a już o niej głośno. właśnie się obudziłem, bo jak sąsiad zza ściany kichnął to mi kieliszki z komody wypadły, ech. myślałem, że z flaszką idzie. a tu nie - kicha i kicha - zima. to co? szykujemy te skarpetki?

pozdrawiam z kokardką
05-12-2015 02:53 Tomasz Michał [Link do komentarza]
Animus ty naprawdę nie rozumiesz co to ironia?

jeśli cytujesz "z pamięci" niedokładnie, to znaczy, że to z twoją pamięcią jest źle. czytaj: skleroza. a do tego narażasz się na takie wpisy jak mój. przenosisz na mnie to co ci się w móżdżku roi chłopcze.
amok? ty wiesz w ogóle co to słowo oznacza?
i po co wklejasz na koniec wypowiedzi tą buźkę? znów chcesz potem udać, że to wszystko były żarty? żenujące Animus. a może myślisz, że mi dowaliłeś i to cię tak rozbawiło? a co chodzi z tą buźką Animus? to nie jest normalne i nie wiem jak ten znaczek na końcu w kontekście umieścić.
w ogóle zauważam u ciebie bezcelowość wpisów. robisz bezmyślnie pewne rzeczy, a potem nie umiesz się z nich wytłumaczyć. nie krzycz mi tutaj więc chłopcze pod tekstem. może spróbuj zanim coś wkleisz choć to coś ze dwa razy przeczytać, co? albo nie. ja będę miał wtedy większy z ciebie ubaw.

...
05-12-2015 02:24 Tomasz Michał [Link do komentarza]
*co Ty w amoku piszesz
05-12-2015 01:55 AnimusLumen [Link do komentarza]
znowu tu jesteś? nie potrzebuję leków. nie chcę cię pokonać. za dużo w gierki napierdalasz. to nie gra, to portal poetycki. tu się rozmawia o poezji a nie o dowartościowuje. lubisz jak cię obrażają? chcesz ode mnie bardziej wyszukanych epitetów? czy się zakochałeś? ale teraz szczerze (możesz odpisać w Liście Prywatnym - słowo, nie opublikuję). - przecież wyraziłem się jasno, że to z pamięci, no nawet nie chciało mi się tego szukać, bo szkoda czasu na Ciebie, ale masz, co Ty w a nikomu piszesz, że nie pamiętasz, czy masz sklerozę? Zaraz pewnie napiszesz, że kochać i zakochać to nie to samo, heh :).
05-12-2015 01:54 AnimusLumen [Link do komentarza]
Ateno, a dasz słonia pogłaskać? nie ugryzie? przyjdę z bananem. choć może lepiej z wódką?

pozdrawiam zielone
05-12-2015 01:15 Tomasz Michał [Link do komentarza]
ona nie kłamała Animus.
ja nie pisałem "jak mnie kochasz".
znów ci się zwoje przekręciły na lewą stronę.

...
05-12-2015 01:11 Tomasz Michał [Link do komentarza]
A wiek mam podobny do Ciebie ;).
04-12-2015 21:13 AnimusLumen [Link do komentarza]
Spróbuj, nie wiem, hehe.
04-12-2015 21:13 AnimusLumen [Link do komentarza]
A to jak mowisz ze wroci do mnie to wyprowadze go bez przywiazywania tylko moze dam ,u swoje futerko bo zimno, co o ty myslisz?? Tylko zeby go za mamuta niw wzieli i do muzeum nie odstawili ale moze nie odstawia jak przed 22.00 wroci:D
04-12-2015 21:10 Atena83 [Link do komentarza]
*nie jesteście w stanie nic mi zrobić (znowu T9 namieszał :))
04-12-2015 21:00 AnimusLumen [Link do komentarza]
Dzisiaj jestem innym człowiekiem, nie jesteście nic nie może do mi zrobić! Tylko się kompromitujecie! Posłuchaj rady, zamiast narzekać na życie i szukać dowartościowania po prostu staraj się być dobrym i uczciwym człowiekiem, po co kłamałaś z tą ironią i nie tylko? Po co? Zrób to co mówię, a wszystko do Ciebie wróci z nawiązką ;).
04-12-2015 20:59 AnimusLumen [Link do komentarza]
A ja mam w domu slonia na zlotym lancuchu ale jest niegrzeczny i go przywiazalam do nogi od lawy i jak slon chodzi to lawa sie przesuwa i sasiedzi z dolu przychodza zebym ja tego slonia na dwor wziela i do rzewa przywiazala ale jest zima i ja nie moge bo z niego straszna traba jest....:D pozdrawiam tomasza michala
04-12-2015 20:48 Atena83 [Link do komentarza]
*że czytam ludzi
04-12-2015 20:41 AnimusLumen [Link do komentarza]
Jaki stary dziad? Coś Ci powiem, taka dobra rada, warto być szczerym i uczciwym człowiekiem, bo karma działa! Do tego dostajemy różne znaki! Ja wierzę, że spotkam się z tą kobietą i będę szczęśliwy, choć walczę o nią rok, może warto było czekać. Przez te dwa lata od rozstania, a chuj niech będzie, że się chwalę, pomagałem ludziom, oddzieliłem prawdziwych przyjaciół od znajomych i śmieci, przyjaciół od których otrzymałem pomoc i jestem im wdzięczny. Nie płakałem nad błędami, które popełniłem, tylko wziąłem się w garść i zacząłem się cieszyć szczęściem innych. Od miesięcy pomagam remontować przyjacielowi dom, który był sam, a nagle całe życie mu się ułożyło, ma wspaniałą kobietę i urodził mu się syn. Cieszę się jego szczęściem, jeśli wiesz, co to znaczy? Przez te wszystkie doświadczenia i ostatnie sprawy dzisiaj wiem, że mój stary "przyjaciel" jest psychopatą, wykorzystywał moją naiwność, a ja zmanipulowany dawałem mu pieniądze i nie tylko ja, warto poczytać, bo psychopaci są wśród nas. Nie wiem dlaczego dostałem taki dar od Boga, że czemu tam ludzi, że rozszyfrowałem dwóch psycholi, ale wiem jedno, warto być dobrym człowiekiem i cieszyć się szczęściem innych.
04-12-2015 20:40 AnimusLumen [Link do komentarza]
Stary dziad i nazywa sie chlopakiem.... Bys sie animus wstydzil
04-12-2015 20:26 Atena83 [Link do komentarza]
My?? Jakie my??
04-12-2015 20:25 Atena83 [Link do komentarza]
Dlaczego nie dacie mi spokoju? Nie pozwolicie być szczerym? Cieszyć się życiem? Uśmiechać do ludzi? Co ja Wam kurwa zrobiłem? Może mi to ktoś wytłumaczyć?
04-12-2015 20:22 AnimusLumen [Link do komentarza]
Nie jestem bogiem a ty sie nie rzucaj bo zadalam ci pytanie. Chlopakiem?? Chlopakiem do wziecia?? Haha i tak nie zrozumiesz przenisni, pewnie myslisz, ze cie podrywam.....fu fu
04-12-2015 20:14 Atena83 [Link do komentarza]
Ja i Wierszodziej, buhaha :). Mam jaja, żeby być szczerym, zezwalam administracji na sprawdzenie wszystkich moich IP, z których korzystałem i porównanie ich z IP, z których korzystał Wierszodziej. Boże... ale się skompromitowałaś, podobnie jak z ironią pod kamykiem.
04-12-2015 20:12 AnimusLumen [Link do komentarza]
O boże... już możesz mnie przeprosić! Mam jeden i ten sam nick, przecież ja mam.totalnie inny styl pisania, daj sobie luz. Dlaczego niektórym tak zależy, żeby mi dojebać? Jestem zwykły i uczciwy chłopak. Amen.
04-12-2015 20:08 AnimusLumen [Link do komentarza]
Animus, czy publikowales tu wczesniej pod nickiem Wierszodziej?? Masz jaja zeby powiedziec prawde??
04-12-2015 19:51 Atena83 [Link do komentarza]
I Ty mnie od idiotów wyzywasz? To poczytaj siebie: będę Cię śledził, napisz do mnie list jak mnie kochasz itp. - nawet nie chce mi się tego wszystkiego szukać, to tak z pamięci. Skoro zależy Ci na tej stronie i zapewne na szacunku, o który tak walczysz, to ja Ci powiem, że nie tędy droga, podlizywanie się pod każdym wierszem na przykład anovi to zły kierunek! Szacunek się zdobywa szczerością i uczciwością. I daruj sobie, bo czytam Cię jak książkę!
04-12-2015 19:06 AnimusLumen [Link do komentarza]
piszesz dobrej nocki i już nie odpiszesz rozumiem, czy tak?

Ja jesteś szczery, uczciwy i wesoły :)
a to poniższe było tego ewidentnym przykładem. ty myslisz, że jak wstawisz emotikonki to już jest zabawnie?
i... dlaczego nie odpowiedziałeś jeszcze na moje pytanie?

...
04-12-2015 18:57 Tomasz Michał [Link do komentarza]
*Ja jestem

Bowiem na tym życie polega, z uśmiechem do ludzi, tak jak kiedyś zaraz po rejestracji, zawsze uśmiechnięty ponad rok, już się Wam nie dam :). Zatem dobrej nocki ;).
04-12-2015 18:41 AnimusLumen [Link do komentarza]
Atena83 jak już coś ;). Niedowartościowany to Ty jesteś, że ciągle wracasz z jadem, żeby mi dojebać... i to jest żałosne. Ja jesteś szczery, uczciwy i wesoły :). Takie typy jak Ty na tej stronie wyniszczają innych użytkowników swoimi nędznymi komentarzami, przy okazji liżąc dupę wzajemnej adoracji jak poniżej. Pozdrawiam dobrych,,skromnych i wesołych ludzi ;).
04-12-2015 18:40 AnimusLumen [Link do komentarza]
Ateno, widocznie nie dotarło skoro ci nasz Animusik odpisał.

pozdrawiam głośno
04-12-2015 18:35 Tomasz Michał [Link do komentarza]
Animus, to ja ci odpowiem. ty jesteś naprawdę tak głupi czy tylko robisz z siebie głupka? nie zauważyłeś, że to są dwa różne komentarze? i nie mają nic wspólnego w formie z twoimi podwójnymi wynurzeniami? chciałeś się dowartościować Ateny kosztem a znów zrobiłeś z siebie tylko idiotę, za którego powinieneś się czerwienić. pewnie wymyślisz teraz jakąś mało wyszukaną ripostę. ale fakt, Animus pozostanie faktem Animus i nic na to nie poradzisz.

...
04-12-2015 18:34 Tomasz Michał [Link do komentarza]
Jeszcze zapomniałem zapytać jak do tego doszłaś Anetko? Po tym, że ja zawsze dwa razy komentuję? :) Pozdrawiam ;).
04-12-2015 10:08 AnimusLumen [Link do komentarza]
Teraz rozumiem... wystarczyło wytłumaczyć mi dwa razy Anetko :). Znalazłaś na mnie sposób! Brawo! Miłego dnia ;).
04-12-2015 09:01 AnimusLumen [Link do komentarza]
Madry glupiemu musi zawsze ustapic dlatego animus zawsze chce byc na koncu w komentarzach bo on nie potrafi odpuscic, jest uzalezniony, nie spi nie je, gowno mu wychodzi uszami, wchodzic z nim w dyskusje nie ma co bo tylko sie ona ciagnie jak flaki i jest zawsze to samo, koles nic nie rozumie a jak to mowia:" do kozy nie podchodz z przodu, do konia z tylu a do glupca z kazdej strony..":D
04-12-2015 08:00 Atena83 [Link do komentarza]
0adry glupiemu musi zawsze ustapic dlatego animus zawsze chce byc na koncu w komentarzach bo on nie potrafi odpuscic, jest uzalezniony, nie spi nie je, gowno mu wychodzi uszami, wchodzic z nim w dyskusje nie ma co bo tylko sie ona ciagnie jak flaki i jest zawsze to samo, koles nic nie rozumie a jak to mowia:" do kozy nie podchodz z przodu, do konia z tylu a do glupca z kazdej strony..":D
04-12-2015 08:00 Atena83 [Link do komentarza]
Wstaliśmy o tej samej porze? Może to znak, żebyś w końcu odpuścił! Pozdrawiam ;).
04-12-2015 06:59 AnimusLumen [Link do komentarza]
Wrzuć na luz. To Ty mnie cały czas zaczepiasz! Ja tylko jestem miły, uśmiecham się i cieszę życiem :). Miłego dnia ;).
04-12-2015 06:58 AnimusLumen [Link do komentarza]
po prawie 20 latach spotkałem 10 lat młodszą kobietę, którą kiedyś odbierałem z przedszkola, haha.

sorry Animus... kogo to kurwa obchodzi? to portal poetycki a nie randkowy.
heh co ty masz z tymi lekami co? wchodzisz mi tu z buciorami, z własnym życiem pod mój tekst, nawet nie wiedząc po co to robisz i mówisz mi jeszcze, że to ja potrzebuję leków?

potrzebujesz głębokiego zastanowienia nad sobą Animus.

...
04-12-2015 06:55 Tomasz Michał [Link do komentarza]
http://m.youtube.com/watch?v=2fqXNk5qXUw

Tutaj masz lepszy filmik, mówię Ci spróbuj, gry to też dzieła sztuki, te najlepsze oczywiście! :)
04-12-2015 00:27 AnimusLumen [Link do komentarza]
Oj oj potrzebujesz, potrzebujesz i to dużych dawek :).
Życie to gra, normalnie czuję się jakbym w jakimś filmie grał, po prawie 20 latach spotkałem 10 lat młodszą kobietę, którą kiedyś odbierałem z przedszkola, haha. Mam nadzieję, że to będzie to :).
Skoro poruszyłeś temat gier to polecam The Last of Us, jedna z najpiękniejszych historii w grach, prawdziwy majstersztyk:

http://m.youtube.com/watch?v=I-WFiOBK4nk

Dobrej nocki przyjacielu ;).
04-12-2015 00:22 AnimusLumen [Link do komentarza]
znowu tu jesteś? nie potrzebuję leków. nie chcę cię pokonać. za dużo w gierki napierdalasz. to nie gra, to portal poetycki. tu się rozmawia o poezji a nie o dowartościowuje. lubisz jak cię obrażają? chcesz ode mnie bardziej wyszukanych epitetów? czy się zakochałeś? ale teraz szczerze (możesz odpisać w Liście Prywatnym - słowo, nie opublikuję).

...
04-12-2015 00:01 Tomasz Michał [Link do komentarza]
To nie lotek tylko konkurs pod tytułem, kto pokona Animusa siłą argumentów, tak że reszta będzie pod wrażeniem, ten zdobędzie prestiż ;). Tak to widzę, pewnie przez te leki! A Ty co bierzesz, przyznaj się? :)
03-12-2015 23:52 AnimusLumen [Link do komentarza]
a co? a co wygrałem? cholera, dziś czwartek, nie puściłem totka... słabo mi.

...
03-12-2015 23:50 Tomasz Michał [Link do komentarza]
Ok wygrałeś! Chyba na to czekałeś? Mówisz i masz ;).
03-12-2015 23:21 AnimusLumen [Link do komentarza]
nadzieja matką głupich.

to nie ja to wymyśliłem.

...
03-12-2015 23:14 Tomasz Michał [Link do komentarza]
Mam nadzieję, że pozytywnym znaczeniu! Kolorowych snów ;).
03-12-2015 23:07 AnimusLumen [Link do komentarza]
sorry Animus, rozjebałeś mnie teraz. sorry...

...
03-12-2015 22:58 Tomasz Michał [Link do komentarza]
Oki, więcej tego nie zrobię, popełniłem błąd! Graba? ;)
03-12-2015 22:44 AnimusLumen [Link do komentarza]
nie dlaczego. bo to zrozumiałe. tylko - po co?

...
03-12-2015 22:37 Tomasz Michał [Link do komentarza]
ale po co?

...
03-12-2015 22:37 Tomasz Michał [Link do komentarza]
A to zabronione? W takim razie przepraszam, pewnie nie doczytałem regulaminu! Po co? Bo tak mi się lepiej przeczytało ;).
03-12-2015 22:36 AnimusLumen [Link do komentarza]
A sorki, jeszcze szyk wyrazów zmieniłem, teraz już rozumiem twój ból głowy! Dobranoc ;).
03-12-2015 22:35 AnimusLumen [Link do komentarza]
ale po co?

...
03-12-2015 22:35 Tomasz Michał [Link do komentarza]
Zmieniłem tylko dwa słowa, bo taj jakoś te gazety i wiadomości mi nie pasują, zatem wybacz, jeśli Ci to tak wpłynęło na psychikę ;).
03-12-2015 22:34 AnimusLumen [Link do komentarza]
odstaw w końcu te leki
to po to te ataki.
zamilcz - to jest krytyka?

a w ogóle to wątek pod moim tekstem dotyczył tylko mojego pytania do ciebie -
po co wpisywałeś swoją wersję pod moim tekstem? otrzymam odpowiedź?

...
03-12-2015 22:31 Tomasz Michał [Link do komentarza]
Wkurza mnie ten T9, hehe

*po co te ataki?
03-12-2015 22:27 AnimusLumen [Link do komentarza]
Nie szukam poklasku, odstaw w końcu te leki :). Subiektywizm... no właśnie, a co mi nie wolno krytykować? Subiektywnym tylko tym ze stażem się należy? Przecież pisałem, że jestem amatorem i nie musicie się zgadzać z moją krytyką, więc po ci re ataki? Tym bardziej, że według niektórych tutaj się nie znam. Wrzuć na luz.
03-12-2015 22:26 AnimusLumen [Link do komentarza]
oj jojoj! urażony Animus. dziecko drogie, to internet frajerze. co posiejesz to zbierasz. słabo piszesz, wkurwiasz wszystkich, to się nie dziw. wszystkie opinie są subiektywne i nie ma co się na to boczyć. a jeśli chodzi o jakość tekstów to i tak real zweryfikuje. my, wśród przyjaciól, rozmawiamy o wszystkim, o poezji również. dyskutujemy o niej. ale każdy wie na co go stać i co pisze. obiektywnie. nieobiektywnie tylko wśród gnomów takich jak ty, który szuka poklasku tam gdzie go nie znajdzie,. wśród przyjaciól, nawet jeśli się tej obiektywności nie znajdzie wszystko jest jasne. nikt na nikogo się nie obraża. każdy pisze jak potrafi. to tylko internet, w którym się bawimy swoimi myślami. wiesz co to real?

...
03-12-2015 22:18 Tomasz Michał [Link do komentarza]
To co żywe rośnie.

To co martwe - 
nie rośnie.

to co złe - 

zanika.


- anovi

hej ivonko, jak zwykle u ciebie ciekawie. dawno cię nie było,więc witam miło.

to co dobre wzrasta.

pozdrawiam wschód


- Tomasz Michał

Serdecznie podziękuję za taką przyjaźń!
03-12-2015 22:11 AnimusLumen [Link do komentarza]
od moich przyjaciół wara frajerze - frajera poszukaj sobie w lustrze, ja bym nie chciał takiego przyjaciela, który spuszcza się pod moimi gniotami, ale jak widać niektórym się to podoba. Jesteś coraz bardziej żałosny.
03-12-2015 22:05 AnimusLumen [Link do komentarza]
napisz coś mega fajnego to dostaniesz superlatywy - chodzi o to, że Ty nigdy nic u mnie nie skomentowałeś pozytywnie, a spuszczałeś się nad gniotami anovi, zatem jak widać podlizywaniem łatwiej zdobyć sympatię, bo ludzie nie chcą szczerości i prawdy. I nigdy nie skomentujesz nic u mnie pozytywnie (ego), a ja nie mam z tym problemu, oddzielam krytykę wiersza od osoby. Takie trudne do zrozumienia?

nie, nie trudne. teraz rozumiem. żal ci, że nie skomentowałem nic u ciebie pozytywnie. sorry Animus. pomimo wszystko, że mi cię szkoda teraz to i tak tego nie żałuję. szczerze, jak napiszesz coś co mnie ruszy, to ok, skomentuję tak jak mi wnętrze będzie podpowiadało. teraz jednak niestety. jeśli boli cię jak komentuję innych to weź kilka głębszych... oddechów. i wyluzuj chłopie po ci gumka w majtkach pęknie.
i od moich przyjaciół wara frajerze. to moja sprawa kogo i jak komentuję. dla jasności twojego zachmurzonego spalinami umysłu światłość jest tam gdzie nie dochodzi rozum.

...
03-12-2015 21:53 Tomasz Michał [Link do komentarza]
napisz coś mega fajnego to dostaniesz superlatywy - chodzi o to, że Ty nigdy nic u mnie nie skomentowałeś pozytywnie, a spuszczałeś się nad gniotami anovi, zatem jak widać podlizywaniem łatwiej zdobyć sympatię, bo ludzie nie chcą szczerości i prawdy. I nigdy nie skomentujesz nic u mnie pozytywnie (ego), a ja nie mam z tym problemu, oddzielam krytykę wiersza od osoby. Takie trudne do zrozumienia?
03-12-2015 21:36 AnimusLumen [Link do komentarza]
napisz coś mega fajnego to dostaniesz superlatywy
coś się pomieszało znowu w główce? nie potrzebuję superlatywów chłopcze. to ty potrzebujesz się dowartościowywać jak widzę. i ja ciebie mam zamiar dowartościować. oj, będzie ostro.

przewiduję przyszłość.

...
03-12-2015 21:31 Tomasz Michał [Link do komentarza]
*jestem prosty chłopak
03-12-2015 21:26 AnimusLumen [Link do komentarza]
A śledź sobie jak nie masz co robić, ale najpierw odstaw te leki, hehe. Po co chcesz mnie śledzić, co chcesz udowodnić? Jesteś prosty chłopak i zwykły pisarz, coś tam próbuję :). Do tego szczery, napisz coś mega fajnego to dostaniesz superlatywy, nie strzelam fachów jak ty :). Pozdrawiam ;).
03-12-2015 21:25 AnimusLumen [Link do komentarza]
nie wmawiaj mi rzeczy, których nigdy nie robię - ja pierdolę, ale hipokryzja, już nie pamiętasz jak mnie oskarżałeś za kilka nicków? Nie chce mi się z Tobą dyskutować, bo to strata czasu.

???
pisałem o negatywnym komentarzach do moich tekstów. znów coś chcesz zmanipulować? nie chcesz ze mną dyskutować? boisz się? czego? zabrakło argumentów czy inteligencji? dla mnie to nie jest strata czasu. akurat teraz mam go dużo. szczególnie zagospodarowuję sobie go dla kogoś kto mnie wkurwia. i teraz uważaj, bo każdy twój post będzie przeze mnie szczególnie śledzony. ja nie grożę tylko przewiduję przyszłość.

...
03-12-2015 21:05 Tomasz Michał [Link do komentarza]
nie wmawiaj mi rzeczy, których nigdy nie robię - ja pierdolę, ale hipokryzja, już nie pamiętasz jak mnie oskarżałeś za kilka nicków? Nie chce mi się z Tobą dyskutować, bo to strata czasu.

to już coś - no jasne, że tu już coś, bo jestem tylko człowiekiem, mogę się pomylić, ale u potrafię przyznać się do błędu i przeprosić, więc nie pierdol mi za przeproszeniem o ego.

*miało być niczyjego, zamiast nic żyję go, hehe.
03-12-2015 20:38 AnimusLumen [Link do komentarza]
źle się wyraziłem - to już coś.

za negatywną krytykę? do ciebie nic nie dociera? wyraźnie tam napisałem dlaczego tak a nie inaczej do ciebie napisałem. czy to takie trudne do zrozumienia czy twoje ego manipuluje nawet rzeczywistością? wmawiasz sobie Animus rzeczy i sytuacje które nie istnieją. jeszcze raz - to nie za negatywną krytykę. jeśli nie rozumiesz co się do ciebie mówi to zapytaj kogoś kto koło ciebie akurat stoi. może on ci wyjaśni co się do ciebie mówi po polsku. nie mam ochoty walczyć z twoim ego, które inteligencję zamienia ci w papkę. nie lubię tylko jak ktoś manipuluje rzeczywistością moim kosztem. nie wmawiaj mi rzeczy, których nigdy nie robię.
zapamiętaj to sobie: nigdy nie bronię swoich tekstów. to czytelnik jest ich recenzentem, nie ja.

zapytałem po co? w jakim celu?

...
03-12-2015 19:44 Tomasz Michał [Link do komentarza]
Co do pytania... Ty nigdy nic żyję go tekstu nie przerabiałeś?
03-12-2015 19:31 AnimusLumen [Link do komentarza]
http://e-poezja.pl/autorzy/411/opublikowane/65704_osiemdziesiatka_patrzy_w_sufit.html

- źle się wyraziłem, może nie tyle broniłeś tekstów, co wyzywałeś mnie od idiotów za negatywną krytykę, ale wyżywanie kogoś za negatywną krytykę to chyba też jakaś obrona swojego tekstu?
03-12-2015 19:30 AnimusLumen [Link do komentarza]
chyba już nie pamiętasz jak płakałeś pod swoimi gniotami? ???
w którym miejscu i pod którym tekstem broniłem swojego tekstu? podaj linki, że tak się posłużę twoją argumentacją.
zapomniałeś odpowiedzieć na pytanie.

...
03-12-2015 19:21 Tomasz Michał [Link do komentarza]
Tomasz Michał? - Nie dla idiotów - wybacz, ale to jest właśnie typowy, narcystyczny komentarz idioty.

i nie bronię swoich tekstów - chyba już nie pamiętasz jak płakałeś pod swoimi gniotami? Bo nagle ktoś odważył (ja) Ci się napisać prawdę. Ja komentuję twoje twory zarówno pozytywnie, jak i negatywnie... i jestem w tym szczery, choć przyznaję że amator ze mnie, więc wcale nie musisz się zgadzać. Ty nie potrafisz oddzielić krytyki wiersza od sympatii do danej osoby, bo na przykład u anovi wszystko komentowałeś pozytywnie, nawet gnioty. Zatem te durne teksty jak ten u góry zostaw dla siebie.
03-12-2015 19:14 AnimusLumen [Link do komentarza]
ja napierdalam, za przeproszeniem, o skromności?
Animus, a ty mi powiedz, po co przerabiasz mój tekst? zważ, że nie pytam dlaczego (bo ci wolno, sam się poddaję tu krytyce, wszystkim bez wyjątków i nie bronię swoich tekstów) tylko po co?

...
03-12-2015 18:34 Tomasz Michał [Link do komentarza]
To jest właśnie przykre, że robisz z siebie nie wiadomo kogo, a napierdalasz o tej skromności, oprócz ładnej pointy nie ma tutaj nic.
02-12-2015 20:28 AnimusLumen [Link do komentarza]
Po co ten narcystyczny tekst? Kompromitujesz się, zatem każdy kto skomentuję twój twór negatywnie lub o coś zapyta, co nie do końca rozumie jest idiotą? A może Ty jesteś skończonym idiotą?
02-12-2015 20:18 AnimusLumen [Link do komentarza]
Tomasz Michał? - Nie dla idiotów!

...
02-12-2015 20:13 Tomasz Michał [Link do komentarza]
cicho pasuje bardziej, bo gazety szeleszczą, tylko dlaczego gazety i wiadomości?

zmarł mój ojciec.
osiemdziesiątka szuka listu sprzed lat
na dnie szuflad(y). kartki szeleszczą
o niczym. robi się jeszcze bardziej

cicho.

02-12-2015 10:50 AnimusLumen [Link do komentarza]
i jedno i drugie.

jedno po drugim. na przemian.

pozdrawiam w ciemno
01-12-2015 19:13 Tomasz Michał [Link do komentarza]
Ciemno nie cicho
27-11-2015 11:14 Atena83 [Link do komentarza]
*sprzed

zmarł mój ojciec - czyli rozumiem, że ta osiemdziesiątka to matka, która szuka... no właśnie tutaj bardziej pasuje pamiątek lub listów, bo i po co miałaby szukać wiadomości?

*** = lenistwo.
27-11-2015 10:04 AnimusLumen [Link do komentarza]
(c) 1996-2019 by SOKARIS, http://www.sokaris.pl
Strona wygenerowana w: {_Chrono} s