literacki serwis recenzencki e-poezja
(wersja serwisu: 0.10.21 z dnia: 06-05-2016)
(c) 1996-2016 by SOKARIS, http://www.sokaris.pl
Załóż konto
lub
Zaloguj się
Zamiast wadliwego i niebezpiecznego
Internet Explorera
polecamy:

Opera Web Browser
lub:
FireFox Web Browser


Poczytaj więcej tutaj:
Nowoczesne przeglądarki
Wiersz z listy autora o pseudonimie AnimusLumen
<< Poprzedni wiersz tego autora Następny wiersz tego autora >>
Pokaż wszystkie wiersze tego autora Dodaj do ulubionych
 
Stan nieważkości
bądź ponad
a będziesz powyżej
ich uszu

zaczną podskakiwać
i machać rękami
jak gdyby chcieli dotknąć twoich stóp
tylko po to żeby ściągnąć na dół

ale nigdy nie sięgną
nikogo kto chodzi po wodzie
Opublikowany: 27-07-2016 12:21 przez: AnimusLumen
Dodaj komentarz
Właściciele serwisu nie odpowiadają za treść umieszczanych utworów i komentarzy. Wszelkie uwagi prosimy kierować bezpośrednio do ich autorów. Wszystkie utwory i komentarze zamieszczone na stronie podlegają ochronie. Zabrania się ich kopiowania, przetwarzania lub rozpowszechniania bez zgody autorów.
Komentarze (31)
bardzo mądry twój wiersz
bodaj pierwszy,który mi się podoba
31-10-2016 14:18 MaciekJ [Link do komentarza]
Żeby było jasne, kocham ludzi, kocham życie, kocham świat, do nikogo nie mam zamiaru strzelać, jestem wyrozumiały i opanowany, każdy ma prawo do błędów, sam je popełniam. A Zaklinacza węży napisałem dla ludzi, bo chcę ich uświadomić, że u góry toczy się walka pomiędzy psychopatami, którzy wykorzystują nas do swoich celów, wykorzystują nas od tysięcy lat. Wybierz prawdę, miłość i wolność, nie daj się oszukiwać, mordowanie to nie jest rozwiązanie, ktoś nas robi w chuja za przeproszeniem, w ten sposób dobrzy ludzie stają się złymi. Amen.
03-08-2016 17:50 AnimusLumen [Link do komentarza]
acha.
03-08-2016 17:27 nieklikajtu [Link do komentarza]
Psychopaci o ciemnych oczach
i psychopaci o jasnych oczach...

...to nie to samo, co...

...ludzie o ciemnych oczach
i ludzie o jasnych oczach!
03-08-2016 17:18 AnimusLumen [Link do komentarza]
zagotowała mi się woda w mózgu, jak przeczytałam, że ludzie o ciemnych oczach to psychopaci, litości - że co? A czy Ty potrafisz czytać ze zrozumieniem? I tak poza tym to nie moje słowa. Takich ludzi zaangażowanych w badanie psychopatii jest cała masa, którzy próbują ratować innych, między innymi psychoterapeuci pomagający kobietom wydostać się z takich związków, związków bez miłości, bo psychopaci nie kochają. Jeszcze raz dla Ciebie i proszę przeczytaj ze zrozumieniem!

Wskazówką, która może być pomocna w zdemaskowaniu psychopaty, są jego oczy. Psychopaci o ciemnych oczach (brązowe, czarne) mają nieprzyjemne, czasami wręcz budzące strach spojrzenie (twarde niczym beton), ci o jasnych oczach mają spojrzenie puste (szklane). Przy pustym spojrzeniu drugiego człowieka ma się wrażenie, że osoba patrząca na nas jakby przechodzi swoim wzrokiem przez nas na wylot, nie zauważając naszego istnienia. Pusty i twardy niczym beton to nic innego jak odzwierciedlenie wewnętrznej bezduszności (braku wyższej uczuciowości). Pojęcie dusza może być rozumiane dwojako: właśnie jako wyższa uczuciowość lub (i tak ją rozumie większość ludzi) jako ta niematerialna część człowieka, która żyje dalej po śmierci ciała fizycznego (materialnego).
03-08-2016 17:16 AnimusLumen [Link do komentarza]
ale my, ludzie, wiemy, mamy tę świadomość, ale nie chcemy (przynajmniej niektórzy w tym i ja) angażować się i słyszeć w kółko o psychopatach o (jprd)
wężowym ludzie, ludziach, chcesz się w to bawić, baw się, Twoja wolna wola;


zagotowała mi się woda w mózgu, jak przeczytałam, że ludzie o ciemnych oczach to psychopaci, litości!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nie życzę sobie, by mnie tak nazywano, tylko dlatego, że kolor moich oczu, wg Ciebie, jest nieodpowiedni, i powinno się mnie rozstrzelać,
za kolor oczu!!!!!!!!
no tak się wkurzyłam, że musiałam to napisać.

i tyle.
03-08-2016 17:10 nieklikajtu [Link do komentarza]
*psychopatia

Skoro poruszyłaś temat, to tylko odpowiedziałem na twoje pytania, wcale nie chciałem brać udziału w tej dyskusji, a Zaklinacza węży napisałem z miłości do ludzi, do życia, do świata, bo chciałbym, żeby wiedzieli i mogli się bronić, żeby nie szli na wojnę zabijać, żeby nie dali się oszukać, zmanipulować, to trudny wiersz.
03-08-2016 16:51 AnimusLumen [Link do komentarza]
Ale czy ja robię coś złego? Spójrz na swój pierwszy komentarz? Czy ja gdzieś napisałem, że idę do nich strzelać? Natomiast uważam, że ludzie powinni wiedzieć, wiele kobiet dzięki informacji uciekło od takich psychopatów, uratowały swoją przyszłość i przyszłość swoich dzieci. Niektóre nie mogły się pozbierać przez kilka lat, zostały tak zniszczone psychicznie. Zły człowiek, a psychopata to nie to samo, zły człowiek żałuje grzechów, posiada sumienie, a psychopata nie posiada poczucia winy. Ich odpowiedzi na przesłuchaniu brzmią: widział że mam zły dzień, mógł mnie nie wkurzać to bym go nie zabił. Psychopata to inaczej: uporczywe dążenie do celu po trupach, to pragnienie jest silniejsze od nich. I tak jak nas przed złem blokuje sumienie, tak ich jedynie znajomość konsekwencji prawnych.
03-08-2016 16:47 AnimusLumen [Link do komentarza]
powinna być edycja komentarzy, bo jprd, jakie błendy :-/
03-08-2016 16:41 nieklikajtu [Link do komentarza]
nie twierdzę, że nie możesz mieć racji, bo rację możesz mieć, tylko po 1 nie jest to odkrywcze, po 2 jesteś zbyt zaangażowany, a to jest również forma
psychozy. Chcesz walczyć? Z kim? O co? I po co? To jak walka don Kichota. Musisz sobie zdać sprawę, że jesteś na przegranej pozycji. I nie pomogą Ci
koledzy i koleżanki w czarnych kaftanach. To jest dopiero zło wcielone. Wiesz, jak fajnie uwolnić się od religii, jakiejkolwiek, i sięgnąć do źródła, które jest w nas głęboko.
Od początku ludzie byli źli, ale nie dlatego, że byli psychopatami, tylko dlatego, żeby przeżyć. Albo ja Animusie, albo Ty. Wybacz ale wybiorę siebie. Każdy, kto ma rodzinę, chce dla niej żyć, nawet jeśli żyć już nie chce.
Piszesz o władców niektórych krajów, kogo obchodzą władcy niektórych krajów?
Każdy chce przetrwać, to instynkt, zwierzęcy, krwiożerczy, ale nie psychopatyczny :)

Animusie drogie dziecko, jak słodko pisał Tomasz Michał, wyluzuj :)

zjedz sobie cukrowej waty :]

jeśli chodzi o wiersz, cóż, czasami coś Ci się uda napisać xD
03-08-2016 16:39 nieklikajtu [Link do komentarza]
*nie przychodź

Tylko podaję fakty, nic poza tym, to są qrwa fakty, że na świecie są mordowani ludzie, a niektórzy się nawet wysadzają, w imię kogo? Zostali skrzywdzeni, zmanipulowani, wierz mi zdrowi ludzie nie stoją za tymi zbrodniami. Władcy niektórych krajów są psychopatami, ale co Ty możesz wiedzieć, skoro jesteś ciemny w temacie.
03-08-2016 16:16 AnimusLumen [Link do komentarza]
Czytasz w ogóle, co Ty wypisujesz? Potrafisz czytać ze zrozumieniem? Nie mam zamiaru do nikogo otwierać ognia, to jak oskarżenie? Nie masz nic do powiedzenia na temat wiersza to nie prychodź z nędznymi komentarzami. Jesteś ślepy, nic nie wiesz na ten temat. Nie mam zamiaru do nikogo strzelać, mam w sobie całe pokłady miłości, co nie zmienia faktu, że psychopatii się nie leczy. Wspomniany dr Hare, autor książki Węże w garniturach po 30 latach badań stwierdził jedno: żeby psychopata mógł być zdrowy - musiałby najpierw wysrać cały swój mózg. Sam zostałem wykorzystany, i znam sytuację pewnej osoby, która przeżywa koszmar. Jesteś ciemny w temacie, dlatego nigdy nie zrozumiesz wiersza Zaklinacz węży, a twoje komentarze pod autorami publikacji są nędzne, jakbyś chciał się dowartościować.
03-08-2016 16:11 AnimusLumen [Link do komentarza]
Animus. to co piszesz jest chore. mam nadzieję, że nie mieszkasz gdzieś w okolicach Trójmiasta. nie chciałbym być w pobliżu gdy otworzysz ogień w jakimś przypadkowym Centrum Handlowym do 'psychopatów', nie-ludzi, itp. sorry Animus powinieneś iść do specjalisty. on ci pomoże zrozumieć świat. a jeśli uważasz, że lekarze też są w zmowie, to nie ma dla ciebie ratunku. mam nadzieję tylko, że mnie wtedy w pobliżu nie będzie.
03-08-2016 15:54 Tomasz Michał [Link do komentarza]
Kiedyś oglądałem wywiad z jakimś zbokiem, nie pamiętam imienia, który zabił i zgwałcił ponad dwadzieścia kobiet, podchodził do nich z młotkiem i uderzał w tył głowy, a później gwałcił w lesie, po czym znowu wracał następnego dnia się zaspokoić, tak to nazywał... zaspokoić. Jedna nawet jakaś jego znajoma z osiedla kupiła mu jedzenie w sklepie, czyli jak widzisz miłość i empatia w niczym jej nie pomogła, potraktował ją tak samo jak inne, obce mu kobiety. Podobni psychopaci rządzą światem, oni nie wiele się różnią, mają gdzieś setki niewinnych ofiar na wojnach.
03-08-2016 08:37 AnimusLumen [Link do komentarza]
Jakim schizofrenikiem? Schizofrenia to schorzenie, a psychopatia nie. Zrozum to wreszcie, tego się nie leczy. Oczy są zwierciadłem duszy nie wzięło się z nikąd. Oni nie uczą się na błędach, wypuszczenie psychopaty pedofila na wolność kończy się tym, że znowu popełnia to samo przestępstwo. Nie znasz w ogóle tematu, a się wypowiadasz. Wpisz sobie efekt lustra i poczytaj o co chodzi. Dlaczego zwykli, normalni ludzie, którzy mieli rodziny itp. nagle zostali zmanipulowani i popełniali okrutne zbrodnie, byli niczym innym jak lustrzanym odbiciem Hitlera. I o to chodzi w życiu, że masz się nie dać, nie dać zmabipulować, nie dać oszukać, masz wybrać miłość. Te wszystkie wojny są przez manipulantów i głupców. Na twoich oczach znowu próbują zbudować wieżę Babel, znowu wprowadzają chaos, a nawet tego nie dostrzegasz. Tak, znowu historia się powtarza i to się nigdy nie skończy.
03-08-2016 08:18 AnimusLumen [Link do komentarza]
zostało napisane przez Ciebie;
nie tu.
nie mam na myśli powyższego tekstu.
podpierasz się nieżyjącym schizofrenikiem, czy to logiczne?

lepiej o wierszach, tylko i wyłącznie o wierszach; o niczym innym.
03-08-2016 00:30 nieklikajtu [Link do komentarza]
Wmawiasz mi coś, czego w ogóle nie napisałem, i nie o kolor oczu się rozchodzi, zresztą Chrystus też o nich wspomina, jako ludzie żmijowym. Ja tylko napisałem wiersz, jak ich rozpoznać, i kto odpowiada za całe zło, oraz że możemy wygrać miłością, MIŁOŚCIĄ, jakbyś doczytała do końca. Wmawiasz mi coś, czego nie powiedziałem, a ta bardzo nie fer, manipulujesz, tak się nie robi, skoro nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, to nie duskutuj. Oni nie płaczą, tak rozpoznali zabójczynię własnych dzieci, która przez całe przesłuchania przecierała tylko jedno oko, a ludzie płaczą dwoma.
02-08-2016 23:41 AnimusLumen [Link do komentarza]
propagujesz nazizm, wykluczając ze społeczęństwa osoby z ciemnym kolorem oczu. - czy ja gdzieś coś takiego napisałem? I to nie są ludzie, zrozum to w końcu, mają inny rys psychologiczny, skan mózgu:

http://www.google.pl/search?q=m%C3%B3zg+psychopata&prmd=ivn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjUzMmg16POAhVE2BoKHfG5ASgQ_AUIBygB&biw=360&bih=640&dpr=3#imgrc=NxUuQrd8hasqgM%3A

I inne oczy:

http://www.google.pl/search?q=m%C3%B3zg+psychopata&prmd=ivn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjUzMmg16POAhVE2BoKHfG5ASgQ_AUIBygB&biw=360&bih=640&dpr=3#tbm=isch&q=anders+breivik&imgrc=Hi-mrPkNEjlStM%3A

Być może przeszli taką patologię, że ich dusze odeszły, i na ziemi zostały puste pudełka, qrwsko chciwe, zazdrosne itd. itp.
02-08-2016 23:35 AnimusLumen [Link do komentarza]
kurde zjadło mi wpis :( a tyle słów napisałam :( nie mam siły.

dziękuję za pomoc, ale propagujesz nazizm, wykluczając ze społeczęństwa osoby z ciemnym kolorem oczu.

to jest niegodne postawy dobrego człowieka, jestem oburzona, zniesmaczona i zaniepokojona tym wpisem.

nie zgadzam się na poniżanie ludzi, na eliminowanie ich ze społeczeństwa, na nazywanie ich psychopatami, tylko dlatego, że ich kolor oczu jest niewłaściwy.

nazizm jest zbrodnią!

nie, już nie wrócę, boli mnie to, bolą mnie łzy ludzi o ciemnym oczach.
02-08-2016 23:29 nieklikajtu [Link do komentarza]
Dostałaś krytykę na temat, nawet postarałem się poprawki, i znowu przylazłaś nie wiadomo z czym? Ja znam temat z autopsji, i z opowieści, oni wyniszczają ludzi, psychicznie i finansowo, i pewnie nie tylko, a w społeczeństw często są szanowanymi obywatelami, tak potrafią grać, że ciemnogród jest urabiany od tysięcy lat.
02-08-2016 23:18 AnimusLumen [Link do komentarza]
Gdzie obrażam ludzi? Szanuje wszystkich na równi, nie obchodzi mnie czyjś kolor skóry, czy wyznanie, do każdego podchodzę indywidualnie. Jeśli ktoś komentuje u mnie konstruktywnie, to i takiej samej krytyki może ode mnie oczekiwać, jeśli ktoś traktuje mnie z pogardą, to niech się po prostu trzyma ode mnie z daleka, a ja od niego, i wszyscy będą szczęśliwi. Do gazu? To przecież ja tutaj jestem atakowany, i prawie zostałem wyrzucony, za co? Skoro wspominałaś, że do gazu, to podpowiem Ci, że Hitler też był psychopatą. To nie są ludzie, ich dusze dawno odeszły, oni nie mają empatii, poczucia winy, nie potrafią kochać itp., nie rozumiesz, bo nigdy takiego na drodze nie spotkałaś. Poczytaj sobie, co kobiety piszą na forach, które przeszły przez dramat, oni potrafią tak manipulować, że nawet dzieci obracają przeciwko nim, a wiesz co to oznacza dla matki, która kocha swoje dzieci bezwarunkowo? Może dokształć się trochę, poczytaj co mają ofiary do powiedzenia, i jak ciężko od nich odejść?
02-08-2016 23:13 AnimusLumen [Link do komentarza]
że obrażasz ludzi, ludzkość wręcz, że czarne to be, cygan to fuj, brązowe ble, do pieca, do gazu!

nie zastanawiałeś się nigdy, że to nikczemność z Twojej, jakże wrażliwej, strony, Ty również uważasz się za lepszego, bo Ty jestes taki ckliwy, bo Ty tak pięknie piszesz, bo Ty nie masz oczu psychopaty, bo Ty...
to furteczka do nazizmu, i żadna biblia ci nie pomoże autorze, żadne w imię ojca i syna, bo Twoja drużyna bardzo złego uczyniła, i wszyscy temu winni powinni za to odpowiedzieć, niestety, ci co nie żyją, nie mają przed kim, ci którzy jeszcze dyszą, powinni zadyndać na szubienicach;
02-08-2016 23:00 nieklikajtu [Link do komentarza]
Ale o co Ci chodzi? Poezja powinna być szczera, czyż nie? Skoro spotkało mnie to i owo, taki etap w życiu, to o tym piszę. Być może doświadczam prawdziwej miłości, a być może to tylko, no właśnie nie wiem co, ale ponoć nic nie dzieje się bez przyczyny, i jak to się mówi nadzieja umiera ostatnia. W każdym razie chcę podążać drogą prawdy, co jest bardzo trudne, ale to bardzo interesujące, nie widzę powodu dlaczego próbujesz mi coś udowodnić, tylko co?
02-08-2016 22:47 AnimusLumen [Link do komentarza]
ale Ty jesteś wrażliwy...

czy to była pani przedszkolanka, co pokazała chłopcu kolanka xD

szkoda, że nie jestem taka wrażliwa :(

szkoda, że jestem psychopatką :(

ale weź mnie nie pal na stosie, tylko dlatego, że mam orzechowe oczy...

:(
02-08-2016 22:40 nieklikajtu [Link do komentarza]
*w wierszu
02-08-2016 22:35 AnimusLumen [Link do komentarza]
Ale czy ja komuś nie daję żyć? Po prostu psychopaci patrzą na nas z pogardą, traktują przedmiotowo, a poza tym nie mają poczucia winy, więc jeśli spotykam takich ludzi to już mam podstawy do podejrzeń, ale tak jak mówię tych cech jest cała masa. Czyli w skrócie wolę ich unikać, mam sprawdzonych przyjaciół, a do nowych znajomości podchodzę z dystansem. Natomiast, co do wiersza to dłuższą historia, którą kiedyś być może opiszę, lub nie, zależy jak wszystko się skończy, bo jest związana z kobietą z dzieciństwa, do której coś poczułem, zatem w wiersz zostawiłem serca, i jeśli za jakiś czas moje umiejętności pójdą w górę, to być jeszcze wrócę do niego, żeby dopracować go do perfekcji, co również wynika z mojej wrażliwości.
02-08-2016 22:33 AnimusLumen [Link do komentarza]
mam brązowe oczy, jestem psychopatką.

zawsze o tym wiedziałam...
02-08-2016 22:26 nieklikajtu [Link do komentarza]
sądzisz, że mnie to interesuje, że kogoś, to interesuje, oprócz Ciebie?
wydaje Ci się, że jak przeczytasz biblie, to zostaniesz mesjaszem?
ludzie byli źli od początku, po to by przetrwać, jak nie zabijesz mamuta i staruszki babci, to babcia zabije ciebie;

Ty to wszystko tak na serio, chce Ci się w to bawić, o matko :-/
rozumie, że hobby, ale kurczę, Tobie wydaje się, że jesteś bardzo odkrywczy, że ludzie przed Tobą to sami, nic nie wiedzący idioci, może innym nie chce się aż tak bardzo angażować, jak Tobie;

jestem ateistką, chociaż kiedyś byłam strasznie nawiedzona, pisałam wiersze o bogu, jezusie i marysi, potem bardzo miłe i życzliwe osoby xD wskazały mi inną ścieżkę, autostradę 666 xD

wierz w co chcesz, ale nie wystarczy czytać biblie, i doszukiwac się w ciemnych oczach nie wiadomo czego, jeśli sam z siebie nie jesteś dobrym człowiekiem, ateiści też maja sumienie i są zwykłymi zjadaczami dobra i zła.

każdy chce przetrwać lub dotrwać do kolejnego miesiąca, dlatego jest tylu manipulatorów, daj ludziom żyć, jeśli nie są nazistami, sb-ekami, jeśli nie pastwią sie nad rodziną, to zostaw ich w spokoju.
02-08-2016 22:24 nieklikajtu [Link do komentarza]
Natomiast, jeśli chodzi o oczy:

Wskazówką, która może być pomocna w zdemaskowaniu psychopaty, są jego oczy. Psychopaci o ciemnych oczach (brązowe, czarne) mają nieprzyjemne, czasami wręcz budzące strach spojrzenie (twarde niczym beton), ci o jasnych oczach mają spojrzenie puste (szklane). Przy pustym spojrzeniu drugiego człowieka ma się wrażenie, że osoba patrząca na nas jakby przechodzi swoim wzrokiem przez nas na wylot, nie zauważając naszego istnienia. Pusty i twardy niczym beton to nic innego jak odzwierciedlenie wewnętrznej bezduszności (braku wyższej uczuciowości). Pojęcie dusza może być rozumiane dwojako: właśnie jako wyższa uczuciowość lub (i tak ją rozumie większość ludzi) jako ta niematerialna część człowieka, która żyje dalej po śmierci ciała fizycznego (materialnego).

Pewnie znasz Andersa Breivika, który zabił 77 osób, a w dodatku wygrał sprawę na grube tysiące euro za złe traktowanie? To mistrz manipulacji, co gorsza podobni do niego rządzą światem, tyle w temacie.
02-08-2016 22:17 AnimusLumen [Link do komentarza]
Ale tutaj nie ma nic o oczach? To prawda z tymi psychopatami, dlatego nigdy na świecie nie będzie dobrze, też byłem ciemny w tym temacie, że tak powiem, ale spotkałem kogoś, kto z takim kimś jest, to znaczy był, i od tego wszystko się zaczęło. Następnie napisałem wiersz, a w trakcie pisania zacząłem odkrywać o co tutaj chodzi, ich sposób myślenia, oraz jak ich rozpoznać. Tak że czeka nas, albo niewolnictwo, albo armagedon, albo wieczny chaos, niestety żadna z tych opcji nie jest dobra, a dlatego, że jesteśmy zbyt głupi na miłość do bliźnich i wolność. Wiersz jest o chodzeniu po wodzie, myślę że to metafora świętości, ale skoro poruszyłaś temat to:

P. Babiak, psycholog pracy i organizacji, i R.D. Hare, uznany badacz i twórca testów do diagnozy psychopatii, eksplorują zjawisko infiltracji współczesnych organizacji przez osoby o psychopatycznym zaburzeniu osobowości. Autorzy ujawniają strategie interpersonalne, dzięki którym korporacyjni psychopaci – niezauważenie dla swych przełożonych, współpracowników i podwładnych – manipulują, oszukują i eksploatują organizację i zatrudnione w niej osoby. Babiak i Hare w przystępny sposób wyjaśniają, jak chronić pracowników i organizację biznesową przed jednostkami, które dla własnych celów próbują wykorzystać procesy organizacji, potrzeby innych czy problemy w komunikacji, przyczyniając się do powstawania konfliktów interpersonalnych i narażając organizację na psychologiczne, fizyczne i ekonomiczne szkody. Swe rozważania ilustrują opisami autentycznych przypadków.

Dzięki połączeniu perspektyw obu autorów – specjalisty w zakresie HR oraz klinicysty i badacza – „Węże w garniturach” dostarczają unikalnego wglądu w mechanizmy funkcjonowania korporacyjnego psychopaty. Książka stanowi kompendium wiedzy na temat sposobów ochrony przed przenikaniem psychopatów do organizacji, a także możliwości ich rozpoznawania i strategii obrony.


I nie wiem, czy to zdobyta wiedza, czy moja wrażliwość, czy dlatego, że staram się być prawdziwym (Matrix)... powoduje to, że potrafię tych aktorów od nas odróżnić? Poczytaj sobie o ludzie żmijowym z Biblii, te same cechy co psychopaci, poza tym wiele filmów z podwójną głębią nam o tym mówi.
02-08-2016 22:09 AnimusLumen [Link do komentarza]
Ty na serio z tymi oczami? że bezduszne, że puste, że to oczy psychopatów?

zwątpiłam w Twój zdrowy stan psychoemocjonalny, naprawdę musisz zacząć swoje wywody o psychopatach od siebie,
idź do lustra i spójrz w swoje oczy, nie wiem, czy cokolwiek dostrzeżesz, ale może choć odrobinę się zastanowisz nad tym, co piszesz,
jeśli piszesz na poważnie;

jak najdalej od dziwnych ludzi, jak najdalej...
02-08-2016 21:51 nieklikajtu [Link do komentarza]
(c) 1996-2016 by SOKARIS, http://www.sokaris.pl
Strona wygenerowana w: 0.0073 s