literacki serwis recenzencki e-poezja
(wersja serwisu: 0.10.21 z dnia: 06-05-2016)
(c) 1996-2016 by SOKARIS, http://www.sokaris.pl
Załóż konto
lub
Zaloguj się
Zamiast wadliwego i niebezpiecznego
Internet Explorera
polecamy:

Opera Web Browser
lub:
FireFox Web Browser


Poczytaj więcej tutaj:
Nowoczesne przeglądarki
Wiersz z listy autora o pseudonimie KATolik
<< Poprzedni wiersz tego autora Następny wiersz tego autora >>
Pokaż wszystkie wiersze tego autora Dodaj do ulubionych
erekcjato wybrakowane
brakuje mi
boskości
radości
ludzkości
miłości
przenośni co złość mi
ścierają w proch
pył


brakuje mi
siebie
ciebie
w gniewie
przebłysków pomroków jasności
umysłu
zmysłów
słów
pomysłów
całej tej wieczności


brakuje dróg mi
dni
krwi
pełni
i pustki
w tym wierszu brakuje końcówki
Opublikowany: 09-09-2016 16:31 przez: KATolik
Dodaj komentarz
Właściciele serwisu nie odpowiadają za treść umieszczanych utworów i komentarzy. Wszelkie uwagi prosimy kierować bezpośrednio do ich autorów. Wszystkie utwory i komentarze zamieszczone na stronie podlegają ochronie. Zabrania się ich kopiowania, przetwarzania lub rozpowszechniania bez zgody autorów.
Komentarze (67)
"przenośni co złość mi
ścierają w proch
pył" - bo uj jebać rytm i sens.

W ostatniej zwrotce zresztą znów brzęczy- no zwyczajnie nie powinieneś kraść tam rytmu - a wystarczyłoby zamiast mi zwykłe i, albo wogle bez niczego.

Nie brakuje końcówki tylko wyraźnie postanowiłeś jej nie pisać a dość oczywiste że powinna brzmieć coś na kształt :

"Jakoś mi życia w tym życiu brakuje" albo nawet "Jakoś mi życia w tym rzyciu brakuje"

albo żeby trzymać się ducha tego debilnego jednak gatunku jaki tutaj wybrałeś -mniej więcej tak:

"Albo po prostu twej/mokrej pizdy mi brak" - raczej "twojej" bo przecież na erekcjato cza wrażliwe dusze(czy też dupy jak kto woli) rwać. Po prostu jest oczywiście również opcjonalne ale wtedy z pytajnikiem.

Mimo tego wszystkiego - dość ładnie namalowany, zasadniczo plastyczny- mniam.
29-09-2016 01:52 _M_ [Link do komentarza]
Też Cię lubię KATolik, nie wiem dlaczego, może dlatego, że potrafisz być (czasem) szczery, i nie obrażasz się jak jakaś kobieta, szkoda tylko, że bywasz głupi jak but.
13-09-2016 13:32 AnimusLumen [Link do komentarza]
Chwilkę mnie nie było, wracam a tu proszę - latryna gotowa. Kochany animus.
13-09-2016 11:12 KATolik [Link do komentarza]
Mam cel, w końcu też nie jestem bez winy, myślę że to dobry krok, żeby czas poświęcić na pisanie, zamiast wdawać się z nieformowalnymi użytkownikami w dyskusję.
12-09-2016 08:26 AnimusLumen [Link do komentarza]
Nie wiem po co ja w ogóle z Tobą dyskutuję, głupek ze mnie straszny :). Od dziś spróbuję kwitować twoje głupie obelgi miłym dniem ;). Postaram się dać radę, ale wiem że będzie ciężko, heh.
12-09-2016 08:01 AnimusLumen [Link do komentarza]
to go przeproś jak mu się należy, i sobie dalej obciągaj, kable,bez wzajemności, nudziarzu
11-09-2016 23:28 ann13 [Link do komentarza]
A skąd wiesz, że Cię lubi? Nie wątpię, że tak, ale dlaczego się wypowiadasz za niego? Masz rację z tym porównaniem, choć to trochę na wyrost określenie, należą się mu przeprosiny.
11-09-2016 22:30 AnimusLumen [Link do komentarza]
Ty nie masz swoich spraw, ktoś kto ma swoje sprawy nie ma czasu, żeby wnikać innym w charakter i życie. Ktoś kto ma swoje sprawy publikuje wiersze i szanuje drugiego użytkownika. Cały czas próbujesz przerzucić swoje projekcje na mnie, że za dużo czasu tutaj spędzam itp., ale to Tobie jakoś dziwnie zależy na niektórych tutaj, bo to Ty wchodzisz im w dupę, ja mam wyjebane, piszę to co widzę. I nie uważam się za świętego, to kolejny twój wymysł, mam wady, popełniam błędy, a co gorsza nie wiem dlaczego z Wami dyskutuję. Ale przybajmniej nie kłamię, że jestem skromny, mylicie pojęcia, wasze zachowanie nie ma nic wspólnego ze skromnością.
11-09-2016 22:27 AnimusLumen [Link do komentarza]
przestań mnie poróżniać z borkosiem, bo to żałosne jest, tak samo mocno go lubię, jak on mnie, a taki chłystek jak ty, może sobie narobić zamieszania, jedynie we własnej, biednej kieszeni
11-09-2016 22:25 ann13 [Link do komentarza]
nikogo nie interesuje, jak piszesz, każdy, oprócz ciebie, ma swoje własne, ważne sprawy, taka to jest, smutna prawda, że zjadasz tylko, swój ogon
11-09-2016 22:20 ann13 [Link do komentarza]
Dumni, niedumni, w końcu nie piszę o nich źle, no ale wiadomo, że zrobiliście mi taką opinię, że mi w zasadzie nie wolno nic pisać. Ale co tam, uważam jeszcze, borkos jest jednym z najmądrzejszych na tym forum, do pięt mu nie dorastasz.
11-09-2016 22:11 AnimusLumen [Link do komentarza]
No na pewno wierszodziej byłby bardziej dumny z tego, że doceniłem jego krytykę i cenne wskazówki, które mi pomagały, niż twoje wyzwiska odnośnie pedofila. Co do pozostałych autorów być może masz rację, ale to moje zdanie, uważam że te osoby są bardzo skromne, z góry przepraszam wspomniane osoby. Dobrze, że Mithril jest dumny z bardzo dobrego człowieka ;).
11-09-2016 22:06 AnimusLumen [Link do komentarza]
a czasami zajmuje ciebie coś, oprócz, obrabiania dupy i twoich wątpliwych podsumowań, z których ani wiola, ani floriankonrad, ani wierszodziej, nie byliby dumni?
11-09-2016 21:59 ann13 [Link do komentarza]
Po prostu się odjebaj, ja wiem kim jesteś, inni nie muszą, po prostu nie śpię, to nie jest skromność bieganie z komentarzami spod swoich wierszy o wklejanie ich pod cudze posądzając innych o odwety (Mithril), to nie jest skromność ubliżanie komuś z powodu dopisku arcydzieło obok wiersza, bądź nazywanie kogoś z powodu konstruktywnej krytyki pedofilem (ann13), i to nie jest skromność komentowanie w chamski sposób tupu: pierdolnij się w czoło to będzie wesoło i nie zamieszczaj takich pijanych mydlin, bądź nazywanie się zbyt skromnym. Wy jesteście fałszywie skromni, skromny to jest florian, bądź wiola, i jeszcze kilka innych osób. Wy jesteście pieprzonymi niedowrtościowanymi narcyzami.

Zresztą Morfeusz już dawno Wam powiedział, że przybyłem ;).
11-09-2016 21:37 AnimusLumen [Link do komentarza]
ps
nie pisz więcej postów "od serca" bo wyłącznie, można na nie wpuścić pawia :)
11-09-2016 21:30 ann13 [Link do komentarza]
wybacz, ale zawiść, zazdrość, niszczenie, oznaki chwalenia (hehe), pogarda, narcyzm, psychopata, zło, robale, to nie jest moja bajka, ale pożyczę ci smacznego, skoro robią ci za najlepszego schabowego i tylko w tych klimatach potrafisz się obracać, co też jest twoim, nie moim, problemem;)
11-09-2016 21:27 ann13 [Link do komentarza]
Zatem po dopisku arcydzieło wyszło z Ciebie:

1) bezpodstawna pogarda do drugiego człowieka!
2) zawiść?
3) brak skromności, którą podobno posiadasz?
4) brak wstydu - wystarczy tylko przeczytać niektóre twoje nędzne komentarze.
5) fałsz - dwa skrajne komentarze pod jednym wierszem.
6) brak poczucia winy.

I wiele innych typowych cech narcystycznego psychopaty. Nie macie ze mną szans, bo wybrałem prawdę, dlatego się ciągle kompromitujecie.

1) jestem szczery.
2) próbuję pomagać innym na ile potrafię.
3) jestem sprawiedliwy - KATolik dostał komentarz w jego języku.
4) wierzę w siebie, a moja wiara polega na tym, że wierzę również w początkujących, nie tak jak Wy zbyt skromni potraficie tylko kogoś zbluzgać na dzień dobry.

Nie chce mi się z Wami dyskutować, sami wciągnęliście mnie w tą dyskusję, bo moje pierwsze komentarze dotyczyły tekstu, który jest gniotem wedle mojego subiektywnego odczucia.
11-09-2016 21:14 AnimusLumen [Link do komentarza]
Zaczęło się od tego, gdy dopisałem obok jednego z moich wierszy - arcydzieło. Wcześniej kilka osób również wykazywało oznaki chwalenia, wiary itp., gdzie ja tym ludziom życzyłem powodzenia, w żadnym wypadku mnie to nie bolało, jako że nie ma we mnie zawiści. Ty natomiast zaczęłaś od tamtego momentu mieszać z błotem, z jakiej qrwa racji? Tym samym zaczęłaś mną gardzić, wyzywać, poniżać, gdzie kobiecie nie przystoi takie zachowanie, a tym bardziej bez żadnego powodu. To nie jest skromność tylko cechy narcystyczne, w tym bezwstydne komentarze, brak poczucia winy, bo nawet po dwóch skrajnie innych komentarzach pod jednym i tym samym wierszem nie przyznałaś się do błędu. To wszystko są cechy narcystyczne psychopaty. Nie masz prawa nikomu mówić jak żyć, każdy ma prawo być sobą i żyć po swojemu. Drugą osobę, którą to bardzo zabolało był zbyt skromny KATolik, i jeszcze kilka innych osób. Pokazałaś swoje prawdziwe ja, podobnie było z wierszodziejem, który niczym nie zawinił, dawał cenne rady. Kim Ty qrwa jesteś, żeby mi mówić jaki mam być i uczuć skromności, myślisz że ja się dla Ciebie zmienię? Bo co? Zresztą ktoś mądrzejszy ode mnie nazwał Was robalami... i miał całkowitą rację. Obliżanie innym to nie skromność to pieprzony narcyzm. Mam wyjebane na wasze gniot i klub wzajemnej adoracji. I tak to prawda, przy mnie wychodzi z Was całe zło, zrobiłaś z siebie prostaka, bo świat piękniejszy dzięki ymtemu, że każdy jest inny, ale Ty tego nie zrozumiesz, bo wszystko wiesz najlepiej, kolejna cecha psychopaty.
11-09-2016 21:05 AnimusLumen [Link do komentarza]
to nie będzie erekcjato cud miód, może wcale nie to będzie, erekcjato, tylko jakaś zajawka, ale wymyśliło mi się tak

brakuje mi
boskości
radości
ludzkości
miłości
przenośni co złość mi
ścierają w proch
pył


brakuje mi
siebie
ciebie
w gniewie
przebłysków pomroków jasności
umysłu
zmysłów
słów
pomysłów
całej tej wieczności


brakuje dróg mi
dni
krwi
pełni
i pustki
zranionej pizdy
11-09-2016 21:04 ann13 [Link do komentarza]
jakie zło, czyje zło, o czym ty bredzisz człowieku, zło się dziej w domu, pomiędzy rzeczywistymi ludźmi, na ulicy złożonej z krwi i kości, w seminarium duchownym np., gdzie krew nie woda, albo w miejscu pracy, owszem, niejeden/na już popełnił samobójstwo, przez bardziej kruchą strukturę, na skutek hejtu w internecie, ale ciebie, włącznie ze mną, nikt nie hejtuje, tylko stara ci się uświadomić, być może, zrozumieć, na swój sposób, czego ty kompletnie nie łapiesz, bo ty kompletnie nie wyłapujesz niuansów, drobnostek i tego co pod powierzchnią, nieoczywiste, i jak coś nie jest wyłożone, po prostu, jak kostka brukowa

z tobą jest taki problem, że przede wszystkim (pomijając twoje bardzo poważne problemy, ze zdrowiem, psychicznym) jesteś głupi, a dorabiasz, sam sobie ubranko mistrza jody (co jest doprawdy, żenujące), jesteś nudny, sztuczny i ograniczony, nie masz poczucia humoru, nie potrafisz zachować dystansu, wijesz się tylko, nieciekawie, ciągle tak samo, wokół swojego wielce pokrzywdzonego ja, no może, czasami zabłyśniesz, jak uda ci się podkraść jakieś słówko, bądź wyrażenie, od kogoś innego, i jeszcze myślisz, że nikt tego nie zauważy, poza tym ciągle dłubiesz, w gównie i wiecznie, nieustająco się objaśniasz, wykładasz, tłumaczysz, widocznie, masz z czego

mithril, pewnie, że można uprościć animuska do trolla, ale ja sądzę, że to znacznie bardziej skomplikowana historia i że katolik mi, nam wybaczy, te niedaleko idące dygresje

bo tekst, jakby o animusku ;)
11-09-2016 20:41 ann13 [Link do komentarza]
...uprasza się o niedokarmianie trolla, który sobą zdominował tekst i komentarze,

na czym traci Autor powyższego Tekstu!

w imieniu użytkowników e-poezji Autora KATolik... Przepraszam!
11-09-2016 19:48 Mithril [Link do komentarza]
*gnoić
11-09-2016 18:50 AnimusLumen [Link do komentarza]
Lepsze komuś pamagać i dodawać wiary, słowem wspierać, niż przeszkadzać tym, którzy właśnie to robią, a tym bardziej lepsze, niż kogoś gonić. Napisałem Ci spierdalaj, ale nie śmiałbym tak napisać do kogokolwiek tutaj, kto mnie szanuje.

Wiem już jest ze mną problem i dlaczego niektórzy mnie tak nie lubią? Bowiem u każdego w konfrontacji ze mną wychodzi całe zło, ale nie wiem dlaczego tak się dzieje, nie wiem dlaczego mam takiego nicka, pokręcone te życie i ten świat jest. W każdym razie ja o to nie proszę, sami się dopraszacie, a nie łatwiej byłoby mnie zostawić w spokoju? Jeszcze co do askier1, jesteś utalentowaną pisarką, dlaczego nie wykorzystasz czasu, żeby komuś pomóc? Być może jest ktoś na epo w kim widzisz potencjał, zamiast marnować czas na jałowej dyskusji, powiedz co chcesz mi udowodnić?
11-09-2016 18:49 AnimusLumen [Link do komentarza]
hehe, chyba nadepnęłam na odcisk paniczowi, bo cała miłość z niego wyszła do bliźniego w spierdalaniu, ani mi się śni głąbie, nie zrobię ci tej przyjemności, możesz tylko pomarzyć o mojej nieobecności, sam się wielokrotnie przyznawałeś do odwetówek, więc teraz się nie wybielaj, zakłamany, wiecznie poszkodowany bucu, i czym ty się chwalisz, tymi swoimi nędznymi komentarzykami, pokaż jak komuś zrobiłeś operację na otwartym sercu i uratowałeś życie, to osobiście cię w ramki oprawię, a tak to tylko siejesz porutę i uprawiasz przedszkole
11-09-2016 18:35 ann13 [Link do komentarza]
Pokaż mi choć jeden wiersz, gdzie komuś źle pomogłem? Uzasadnij swoją wypowiedź? Na przykład, dlatego że lubię ten wiersz:

http://e-poezja.pl/autorzy/4439/opublikowane/65482_optymistycznie.html

Poświęciłem mu więcej czasu, źle pomogłem? Masz jakiś problem ze sobą?
11-09-2016 17:46 AnimusLumen [Link do komentarza]
Jakoś niektórzy mi dziękowali, i nieraz dobrze pomogłem, to nie twoja sprawa, nikt nie musi korzystać! Tak się uczepiłaś, że jestem grafomanem, to idź u uczciwie napisz pod ostatnimi publikacjami oraz Zaklinaczem..., że to gnioty, no idź! Jakoś jedna bardz dobra czytelniczka pomagała mi w poprawkach i wcale nie pisała, że to słaby tekst. W zasadzie to ogromny wiersz, który jeszcze będę wracał poprawiać wraz z moimi umiejętnościami, które cały czas idą w górę i jeszcze odszczekasz te słowa ;).
11-09-2016 17:43 AnimusLumen [Link do komentarza]
Animus, ja Cię proszę, Ty nie pomagaj nikomu:)
11-09-2016 17:38 askier1 [Link do komentarza]
Chcesz naprawiać świat to zacznij od siebie! Co chwilę masz problem, a to że się chwalę, a to że wiersze poprawiam po 1000 razy, ja się z tego śmieję, a Ciebie to boli, i pewnie sto innych rzeczy! Masz swoje życie, mało Ci? To nie portal do poprawiania sylwetek tylko portal do publikacji wierszy i do ich komentowania, dla mnie również do nauki i pomagania innym, tyle w temacie!
11-09-2016 16:41 AnimusLumen [Link do komentarza]
Odwetówki? To Was nie można komentować? Odwetówki? Kiedy ja dopiero po półtorej roku tutaj zaczęłam komentować między innymi twoje teksty, mimo chamskich komentarzy, Mithrila pierwsze teksty skomentowałem całkiem niedawno! Odwetówki? Mogę Ci pokazać kilka twoich utworów, i nie tylko twoich, które skomentowałem pozytywnie! Ty za to nawet gniot u carmela, KATolika, Ateny83, długo by wymieniać, komentujesz pozytywnie! Spierdalaj fałszywcu, tyle Ci powiem! Każdy ma SWOJE JEDNO ŻYCIE i to jego sprawa, kim chce być, jaki chce być i jak żyć! Skoro piszę obok wiersza arcydzieło to nie powinnaś mieć z tego powodu bólu dupy! Zajmij się swoim życiem!
11-09-2016 16:33 AnimusLumen [Link do komentarza]
oj, jaka święta, krowa, z ciebie animusku, taki biedny poniżany chłopczyczeczek, myślałby kto, że i prawda, a wejdź w swoją aktywność, przypomnij sobie swoje odwetówki, swoje popuszczanie po całym portalu twoich biednych popłuczyn, po tym jak się komuś nie spodobał twój wierszyczeniek, albo nie zrozumiałeś komentarza, swoje porażone ego, którego tu było pełno u każdego, przynajmniej jedna osoba, już nie publikuje tutaj, przez ciebie, przez to skomlenie, przez te twoje dziecinady, szczeniackie jazdy i szukanie winnych
ty nie wierzysz w hierarchię?, ty sam ją produkujesz matole, wszędzie tylko szczujesz kogoś na kogoś, intrygujesz i wmawiasz konszachty, wmawiasz ludziom swoje urojone bzdury, że są w jakiejś bandzie, której jestem, podobno dowódcą
puknij się w ten chory łeb
na portalu, który ma administratora, już dawno by ciebie nie było
11-09-2016 15:56 ann13 [Link do komentarza]
Ciesz się, że piszesz w miarę równo, i że potrafisz pisać, a ja będę sobie dalej próbował, z różnym skutkiem, i wierzył w siebie. Będę komentował wedle własnego subiektywnego odczucia tak jak inni komentują mnie, i nie ważne kto jest, nie wierzę w żadne chierarchie i inne wynalazki, dla mnie wszyscy ludzie są równi.
11-09-2016 15:03 AnimusLumen [Link do komentarza]
Noooo... Prawie jak "Gdzie byłeś Adamie";) Pewnie byłam w miejscu ważniejszym dla ludzkości:)
11-09-2016 14:12 askier1 [Link do komentarza]
Dlaczego nic nie mówiłaś, kiedy byłem poniżany, gdzie byłaś wtedy askier1? Miło by Ci było jakby ktoś po Tobie ciągle jechał od najgorszych, w ogóle nie na temat? Niech zacznie wyzywać o takich i takich, i nie reaguj. Do mnie nie przemawia pisanie Mithrila, ciężkie i niestrawne, albo taśmowe erekcjato ann13, choć zdarzyły się utwory, które mi się podobały. Dużo bardziej wolę poczytać wiolę, floriana, nieklikajtu (ze względu na pomysłowość), czy zingare, i wielu innych. W mojej opinii poezja powinna być dla WSZYSTKICH.
11-09-2016 13:06 AnimusLumen [Link do komentarza]
Dostaję również pozytywne opinie niektórych utworów, więc co do grafomani nie byłbym taki pewny, w ten sposób większość użytkowników można tak nazwać, którzy piszą raz lepiej, raz gorzej, mógłbym długo wymieniać nicki, rozpiętość między niektórymi utworami jest ogromna, najlepszy utwór to czysta poezja, a najgorszy to totalny gniot, jednego tego samego użytkownika. Powyższy utwór nie przypadł mi do gustu i nic Ci do tego, to po pierwsze, po drugie są utwory tego użytkownika, które przypadły mi do gustu, to jest właśnie szczerość, bo w żaden sposób nie wiążę użytkownika z utworem, mogę spokojnie wejść nawet pod erekcjato ann13, której nie lubię i napisać, że mi się podoba, jeśli takowy się trafi. Jedynie sposób krytyki jest adekwatny do krytyki jaką sam lub inni zostali uraczeni, więc KATolik, skoro trafił się gniot, dostał komentarz swoimi słowami, że tak powiem.
11-09-2016 13:01 AnimusLumen [Link do komentarza]
Człowieku, przestań wietrzyć spiski, przewietrz się, poczytaj wiersze i o wierszach. Może to pomoże pokonać Ci nałóg, jakim jest grafomania, może wyzwoli w Tobie zdolność czerpania ze słów nowej jakości. No i - czy przeczytałeś dzienniki Adriana Mole'a? Ponawiam prośbę o tę lekturę, dodam, że Adrian jest postacią fikcyjną
i ewentualne zaprzyjaźnienie się z nim czy zakładanie z nim tajnej organizacji walczącej z prześladowcami utalentowanych pisarzy nie wchodzi w grę.
11-09-2016 12:29 askier1 [Link do komentarza]
Wiesz kto próbuje obrócić innych użytkowników przeciwko mnie na jeszcze innym forum? Nie dokończyłem! Irena! Rozkochana w grafomani Mithrila! Dwa razy mnie podkapowała na jeszcze innym forum! A teraz po KRYTYCE JEJ TEKSTU próbuje obrócić innych przeciwko mnie, na szczęście tam są osoby, które nie śpią, i już ktoś zwrócił uwagę, że nie napisałem nic złego odnośnie autorki! To samo się dzieje tutaj! Mam wyjebane na układziki, i staż, w chuju to mam! Nikt nie będzie mi mówił, co mam się podobać! I nikt nie odbierze mi wiary w siebie! Pierdolę to waszą fałszywą skromność! Przeszłaś na ich stronę to życzę powodzenia, a ode mnie trzymaj się z daleka! Amen.
11-09-2016 08:38 AnimusLumen [Link do komentarza]
Do askier1:

Mam prawo do swojej opinii, czy tylko Ci, którzy są to po sto lat? Spójrz na moje pierwsze komentarze? Czego dotyczą? Tekstu! Kolejna ślepa! Wiesz za co zostałem wyrzucony z innego forum? Bo skomentowałem negatywnie wiersz Mithrila i jego kolegi administratora! Nic poza tym! Wiesz kto próbuje obrócić innych użytkowników przeciwko mnie na jeszcze innym forum! Tak samo wierszodziej był atakowany i nazywany przez ann13 pedofilem, bo dużo krytykował! Podoba Ci się askier1 powyższy tekst to wklej sobie go na ścianę, a od mojej krytyki trzymaj się z daleka! I będę sobie krytykował wedle własnego subiektywnego odczucia, to nie twoja sprawa! I będę sobie krytykował w taki sposób na jaki dany autor sobie zasłużył, czyli krytykował mnie lub innych początkujących tutaj użytkowników! Trzymaj się ode mnie z daleka, kolejna ślepa się znalazła!


przyjaciel Ci prawdę powie - powyższe to gniot i żadne erekcjato.
11-09-2016 08:31 AnimusLumen [Link do komentarza]
J.Brze-chwa li dzień:

Na straganie w dzień targowy
Takie słyszy się rozmowy:

"Może pan się o mnie oprze,
Pan tak więdnie, panie koprze."

"Cóż się dziwić, mój szczypiorku,
Leżę tutaj już od wtorku!"

Rzecze na to kalarepka:
"Spójrz na rzepę - ta jest krzepka!"

Groch po brzuszku rzepę klepie:
"Jak tam, rzepo? Coraz lepiej?"

"Dzięki, dzięki, panie grochu,
Jakoś żyje się po trochu.

Lecz pietruszka - z tą jest gorzej:
Blada, chuda, spać nie może."

"A to feler" -
Westchnął seler.

Burak stroni od cebuli,
A cebula doń się czuli:

"Mój Buraku, mój czerwony,
Czybyś nie chciał takiej żony?"

Burak tylko nos zatyka:
"Niech no pani prędzej zmyka,

Ja chcę żonę mieć buraczą,
Bo przy pani wszyscy płaczą."

"A to feler" -
Westchnął seler.

Naraz słychać głos fasoli:
"Gdzie się pani tu gramoli?!"

"Nie bądź dla mnie taka wielka" -
Odpowiada jej brukselka.

"Widzieliście, jaka krewka!" -
Zaperzyła się marchewka.

"Niech rozsądzi nas kapusta!"
"Co, kapusta?! Głowa pusta?!"

A kapusta rzecze smutnie:
"Moi drodzy, po co kłótnie,

Po co wasze swary głupie,
Wnet i tak zginiemy w zupie!"

"A to feler" -
Westchnął seler.- zastałam Mietka?
10-09-2016 23:41 nieklikajtu [Link do komentarza]
nie znam się (choć lubię zazwyczaj) na erekcjato, ale to nie jest nędzny tekst,
a Animus, jak widzę, tradycyjnie kradnie miejsce wierszowi i temu, co o wierszu
10-09-2016 23:21 askier1 [Link do komentarza]
Twoje nędzne erekcjsto wiele o Tobie mówią, a te swoje projekcje zostaw dla siebie. Ja wiem kim jestem, to co niektórzy tutaj o mnie myślą to jedno wielkie oszustwo, i między innymi twoja sprawka, zresztą dobrze o tym wiesz.
10-09-2016 22:38 AnimusLumen [Link do komentarza]
mi się tekst wydaje emocjonalny, więc fajny:) - wiem o Tobie wiele fałszywcu, to już nasty raz kolei, kiedy po mojej krytyce pod gniotem jednego z twoich ulubieńców przychodzisz się podlizać, w ten sposób kupujesz użytkowników łasych na pochlebstwa. Jestem tutaj wystarczająco długo, żeby zauważyć charakterystyczne dla psychola cechy u Ciebie jak fałsz, manipulacja, brak poczucia winy, brak wstydu, prawdziwe cechy narcystyczne (żadna skromność), czyli czucie się lepszym od innych, którzy się nie podporządkują, pogarda do drugiego człowieka, czyli upokarzanie (pedofil i inne wyzwiska), charyzma, i wiele innych.
10-09-2016 22:34 AnimusLumen [Link do komentarza]
gówno o mnie wiesz, wiesz tyle co zjesz, co uda ci się złapać na szybko, pomiędzy odświeżaniem internetu, portali, czy aby nie pojawił się w nich jakiś komentarz, którym mógłbyś się nakarmić i pożyć, smutne to bardzo

naucz się odróżniać wariata (osobę bardzo pozytywną, dopóki nie trzeba z nią prowadzić, domowego gospodarstwa) od osoby która ma problemy psychiczne, ty nie jesteś wariatem, tylko sztywnym bucem, któremu wali w dekiel
10-09-2016 21:06 ann13 [Link do komentarza]
Czubku? Dziękuję ;). Tylko wariaci są coś warci! Czubku? To oznacza, że mam emocje! Ty ich nie posiadasz, tak samo jak wstydu, poczucia winy itd. itp.. Dlatego tak łatwo manipulujecie ciemnogrodem...
10-09-2016 16:42 AnimusLumen [Link do komentarza]
zamiast robić tu za przygłupa, lepiej naucz się liczyć, bo już z pierwszą piątką masz problemy, wstyd
10-09-2016 15:45 ann13 [Link do komentarza]
zniszczyć, to można sobie, włosy np. trwałym prostowaniem, nie obnażaj się więcej czubku, i nie ośmieszaj, bo tylko wylatują z ciebie chore bzdety, i co raz bardziej widać, jakim masz burdel, w tej dziurze, gdzie inni, przeważnie, mają rozum
10-09-2016 15:43 ann13 [Link do komentarza]
Myślałaś, że bezkarnie będziesz mnie poniżać? Co Ty sobie myślisz pieprzony narcyzie, że jesteś lepsza od innych? Ty jesteś skromna? Mam gdzieś te twoje nędzne bezwstydne erekcjato, jesteś fałszywa i bez poczucia winy, wszystkie cechy psychola do Ciebie pasują. Chciałaś mnie zniszczyć i uczyć skromności, zapomnij ;).
10-09-2016 14:26 AnimusLumen [Link do komentarza]
między kim, a kim, była umowa czubku?
na pewno nie między tobą a mną, a administratorek, bez jaj, swojej części nie dokończył, więc i ja nie jestem, do niczego zobowiązana głąbie, w życiu chory debilu nie napisałam do ciebie, ani o tobie żadnego erekcjato, lecz się, z urojeń też
no kurwa, nikt nie widzi, poza tobą, może to powinno cię skierować na jedynie dobry trop i że pierwsze kroki, które powinieneś postawić, to u pana doktora, od głowy
10-09-2016 14:13 ann13 [Link do komentarza]
A idź zmieniaj zdanie, będzie 3 : 3 chyba, i niech reszta podaży za Tobą, bez znaczenia, czy odejdę, czy zostanę, i tak jestem zwycięzcą, bo tylko ja miałem odwagę się Wam postawić, i tylko ja byłem po stronie słabszych, zatem jestem zwycięzcą! :)
10-09-2016 14:12 AnimusLumen [Link do komentarza]
Miałaś mi dać spokój, taka była umowa, a ciągle wchodziłaś pod wiersze innych mnie zaczepiać, i pisałaś te swoje nędzne erekcjato skierowane do mnie puszko pandory (enigmo13). Tego qrwa nikt nie widzi?
10-09-2016 14:08 AnimusLumen [Link do komentarza]
bosze, niech ten kompletny idiota, wieczny jątrzyciel, dostanie wreszcie bana
idę zmienić zdanie na forum
10-09-2016 13:55 ann13 [Link do komentarza]
*jeszcze te bezpodstawne
10-09-2016 13:29 AnimusLumen [Link do komentarza]
Sam jesteś carmel głąbem, wkręciłeś się do elitki wzmian za pochlebstwa, je te bezpodstawne podejrzenia, że mam kilka nicków, jesteś głupcem, podążasz za psychopatką, i resztą chamów. Żeby nie było:

http://e-poezja.pl/autorzy/5142/opublikowane/65625_za_poeta_budujemy_mosty_dla_pana_starosty.html

pierdolnij się w czoło to będzie wesoło i nie zamieszczaj takich pijanych mydlin

- KATolik

Gdzie byłeś wtedy carmel? Gdzie byłeś, gdy byłem poniżany przez pewną panią? No gdzie byłeś? Jesteś głupcem, tyle mam Ci do powiedzenia.
10-09-2016 13:28 AnimusLumen [Link do komentarza]
"brakuje mi
siebie
ciebie"
chyba ciebie jest tu i tak osią, a erekcjato trochę kierunkowe,
mam też kilka uwag do zachowania pewnego uczestnika, nie chcę go gnoić, bo skutkiem tego jest wzbudzona litość o którą się wyciąga, żałuje on użytkowników i niejako nawołuje do wspierania ich (skądinąd słusznie) ze zwiewną nonszalancją i brakiem odrobiny szacunku, on prowadzi faktycznie te wątki w których próbujecie głąba czegoś uczyć, to bezcelowe, wiem że to wiecie
10-09-2016 12:53 carmel [Link do komentarza]
no tekst emocjonalny... i pod koniec emocje opadły - to do pamiętniczka xD.
09-09-2016 23:46 AnimusLumen [Link do komentarza]
Pewnie pytanie jest skierowane do mnie nieklikajtu? Jasne, że lepiej, ale ten pan potrafi wejść komuś pod tekst i napisać dużo gorszy komentarz, pamiętam taki u west..., zapomniałem nicka, albo ostatnio u biednej katoliczki, i nie tylko. Zatem skoro natrafiła się okazja, bo powyższe to gniot totalny, wyliczanka o niczym, erekcjato heh, po prostu korzystam... a przepraszam, to nie gniot, to emocjonalny gniot :). Szkoda, że chętnych, żeby bronić tamtych użytkowników, nie było! Sprawiedliwość musi być, pieprzyć układziki ;).
09-09-2016 23:44 AnimusLumen [Link do komentarza]
jako, że autor serdecznie oznajmił, że chuja wiem, nie wypowiem się więc na temat tekstu.
niemniej jestem zaskoczona tą stroną autora.
trzynastka jest specjalistką od erekcjato, i chyba, co chciała, to powiedziała.


mam jednak kilka uwag do zachowania pewnego uczestnika.

nie lepiej ominąć tekst, jeśli nie leży nam na sercu?
09-09-2016 22:43 nieklikajtu [Link do komentarza]
jakby mogły opaść, w dwóch słowach/ wyrazach, to było super, poza tym, awersacja ma za zadanie zmienić zupełnie perspektywę tekstu (a nie być dodatkiem, uwieńczeniem całości, lub odwróceniem, ostatniego wersu), czyli z zakończenia ma wynikać, że się czytało (nawet, ze zrozumieniem), ale, jednak nie o tym :P

http://e-poezja.pl/autorzy/998/opublikowane/51085_przezyc_erekcjato.html
09-09-2016 20:42 ann13 [Link do komentarza]
no, tekst emocjonalny, ale to dla mnie taka trochę wyliczanka msz. ale ja się nie znam, p
09-09-2016 19:13 zingara [Link do komentarza]
no tekst emocjonalny... i pod koniec emocje opadły
09-09-2016 18:06 KATolik [Link do komentarza]
słowa ****;)
09-09-2016 17:51 ann13 [Link do komentarza]
mi się tekst wydaje emocjonalny, więc fajny:)

w otoczeniu twojego zakończenia, czyli jego braku, mogłoby być:
i awersacji
bo erekcjato w zakończeniu (zwanym awersacją) nie może mieć więcej, jak dwa słowo, (podobno: w, z do, na, i, po, itp., itd. - się nie liczą )
09-09-2016 17:50 ann13 [Link do komentarza]
*zawracasz
09-09-2016 17:32 AnimusLumen [Link do komentarza]
ości ości ości... po chuj takiego gniota publikujesz i zwracasz ludziom głowę? Na drugi raz się dobrze zastanów, co z pamiętniczka wypuszczasz w świat :). W tym wierszu? W tym wierszu brakuje końcówki? Czy aby na pewno tylko końcówki? A gdzie początek i środek?
09-09-2016 17:31 AnimusLumen [Link do komentarza]
dobre :) choć zakończenie mało erekcjatowate, szczególnie że tytuł już sugeruje...

te końcówki mi się kojarzą :) , ale jestem świeżo po "Sausage party" - odjechane poczucie humoru, watro zobaczyć
09-09-2016 17:28 anovi [Link do komentarza]
Nie ma za co, starałem się być delikatny, bo równie dobrze mogłem coś w twoim stylu napisać (gdy jesteś na kacu): wypierdalaj z takimi chujowinami, bo zaśmiecasz epo... o, i teraz ten psychopata nawet pasuje ;).
09-09-2016 17:17 AnimusLumen [Link do komentarza]
dziękuję psychopato
09-09-2016 17:08 KATolik [Link do komentarza]
Ojezu co za gniocik, tekst o niczym, pomysł bez pomysłu.
09-09-2016 16:59 AnimusLumen [Link do komentarza]
(c) 1996-2016 by SOKARIS, http://www.sokaris.pl
Strona wygenerowana w: 0.0135 s