literacki serwis recenzencki e-poezja
(wersja serwisu: 0.10.21 z dnia: 06-05-2016)
(c) 1996-2016 by SOKARIS, http://www.sokaris.pl
Załóż konto
lub
Zaloguj się
Zamiast wadliwego i niebezpiecznego
Internet Explorera
polecamy:

Opera Web Browser
lub:
FireFox Web Browser

Poczytaj więcej tutaj:
Nowoczesne przeglądarki
Wątek forum dyskusyjnego
<< Poprzedni wątek Następny wątek >>
Pokaż wszystkie wątki na forum
podajcie swoje numerki
zobaczymy poety
http://www.enneagram.pl/www/test/index.php

ja żem jest 8w7
Fajnainnaczej dnia 02-05-2015 11:20 Odpowiedz na ten wpis
ja nie poetka;), ale mi wyszło, że jestem 7w8, odwrotnie i co to właściwie znaczy?
ann13 dnia 02-05-2015 15:45 Odpowiedz na ten wpis
"Siódemka ze skrzydłem osiem: 7w8 - "Realista"

Gdy jest zdrowa, siódemka ze skrzydłem 8 jest często chojna, towarzyska i wylewna. Ma skłonność do bycia wyjątkowo lojalną wobec przyjaciół, zwłaszcza do tych z podtypem socjalnym. Zagorzale broni tych, na których jej zależy. Może wydawać się głośna i niesforna, choć niektóre 7w8 są bardziej grzeczne i dowcipne. Lubi różne uroczystości, opowieści, kawały, jedzenie, podróże. Generalnie ma silne poczucie własnej wartości i zawsze stara się osiągnąć to czego chce. Ma talent do robienia czegoś z niczegoś. Zazwyczaj dzieli się z innymi tym co ma, chce by wszyscy doceniali jej poczucie obowiązku i szeroki zakres zainteresowań.
Gdy 7w8 jest w stresie, może stać się wymagająca, okazywać samolubną niecierpliwość i narcyzm. Gdy chce coś, to chce tego natychmiast. Agresywna, chce szybko zrobyć pieniądze, materialną pozycję i status. Może domagać się od innych, aby inni mówili jej to sama chce usłyszeć. Często jest perfekcjonistą. Moralizuje innych choć sama jest nieodpowiedzialna. Posiada amnezję na obietnice dawane z potrzeby chwili. Ma szczególną trudność z wiernością małżeńska.

Słynne siódemki ze skrzydłem osiem: Jack Nicholson, Anthony Quinn, Michael Caine, Clark Gable, Barbra Streisand, Joan Collins."

;)
Fajnainnaczej dnia 02-05-2015 17:22 Odpowiedz na ten wpis
ja się dowiedziałam w końcu i przynajmniej, dlaczego tyle lat, wytrzymałam na portalach poetyckich, pomimo, bardzo niezachwycających opinii na temat mojego pisania
ponieważ jestem/bywam narcyzem :)

http://www.goldenline.pl/grupy/Zainteresowania/enneagram-osobowosc-oswojona/7w8,1622864/s/2

a ciebie fajna, to strach się bać? ;)

Ósemka ze skrzydłem siedem: 8w7 - "Dysydent"

Świadoma ósemka ze skrzydłem siedem jest często bardzo silna i ekspansywna. Towarzyska i chojna, może pokazywać radosne oblicze. Może być dynamiczna, skuteczna, energiczna. Często ma wysokie poczucie humoru i potrafi śmiać się z siebie. Generalnie bardzo ekstrawertyczna, ambitna i materialistyczna. Może mówić bardzo głośno i być w centrum zainteresowania, wieść prym wodzireja na imprezach. Czasem jest wizjonerska, może myśleć znacznie jaśniej niż ósemka ze skrzydłem 9; skrzydło 7 daje jej intelektualne umiejętności. Chętna do podejmowania ryzyka.

Gdy 8w7 jest w stresie, agresja połączona z apetytem, tworzy silną tendencję do uzależnień. Wiele ósemek ze skrzydłem siedem, ma problem z alkoholem lub narkotykami oraz pociąg do każdego innego rodzaju uzależnienia. Szybko zmieniający się temperament, markotność, egocentryzm, gwałtowne wybuchy gniewu. Ma tendencję do wzniecania chaosu, napuszania się, zadzierania nosa, myślenia o sobie narcystycznie. Może być beznadziejnie materialistyczna. Może wykorzystywać ludzi, wysysać z nich wszelką energię. Może mieć napady furii, jest skłonna do gwałtownych i agresywnych reakcji.

Słynne ósemki ze skrzydłem siedem: Donald Trump, Sean Connery, Danny DeVito, Kirk Douglas, Frank Sinatra, Muhammed Ali, Joseph Stalin.
ann13 dnia 02-05-2015 21:32 Odpowiedz na ten wpis
Donald Trump, Sean Connery, Danny DeVito, Kirk Douglas, Frank Sinatra, Muhammed Ali, Joseph Stalin.

kurcze, to ja chciałem być Stalinem!

pozdrawiam jak Cassius Clay niewidzialnym sierpowym
Tomasz Michał dnia 07-05-2015 16:19 Odpowiedz na ten wpis
5w4 a po dogrywce 5w6 szefowo
carmel dnia 02-05-2015 22:29 Odpowiedz na ten wpis
jakoś dziwnie mi wasze opisy pasują do waszych peeli ;d

nie bójcie się jestem zdrowa i wyglądam bardzo łagodnie

w każdym razie ten cały enneagram ciekawszy od horoskopu
a reszta się
obcyndala :)
Fajnainnaczej dnia 02-05-2015 22:46 Odpowiedz na ten wpis
2w1

poczekaj, niech zgadnę... Tomasz i Michał w jednym ciele? :)

pozdrawiam podwójnie
Tomasz Michał dnia 06-05-2015 08:57 Odpowiedz na ten wpis
4 :)
AnimusLumen dnia 06-05-2015 10:02 Odpowiedz na ten wpis
Tragiczny romantyk, haha. Trochę się zgadza, ale nie wszystko...
AnimusLumen dnia 06-05-2015 10:10 Odpowiedz na ten wpis
jeszcze
atena,an ovi, renular, borkoś, mith?

askierka heeeeh
Fajnainnaczej dnia 07-05-2015 10:53 Odpowiedz na ten wpis
anovi ;))
Fajnainnaczej dnia 07-05-2015 10:54 Odpowiedz na ten wpis
Clint Eastwood, John Goodman, Peter Falk, Keanu Reaves, Ringo Starr, Whoopi Goldberg, Kevin Costner.
Mithril dnia 07-05-2015 12:37 Odpowiedz na ten wpis
Trochę bez sensu ten test, bo na niektóre pytania ciężko odpowiedzieć jednoznacznie, po dogrywce na spokojnie wyszło mi 4w5, czyli tragiczny romantyk włóczęga, haha:

"Tragiczny romantyk, ma bardzo wrażliwe odczucia i emocje, jest wrażliwy, czuły, spostrzegawczy...

... Zdrowe czwórki mają skłonność do bycia idealistami, posiadać dobry smak i doceniać wartość piękna. Patrzą na rzeczywistość poprzez pryzmat subiektywności i są dobrzy w myśleniu metaforycznym. Zdolność czwórek do widzenia rzeczy jako symbole, jest poszerzona przez ich głęboką emocjonalność. Samo wyrażanie się i dążenie do samo-poznania się to są wysokie priorytety u ludzi z tym typem. Czwórka wkraczając w nową sytuację, może dostrzec coś co dotknie ich duchowo, co z kolei pobudzi ich uczucia, co z kolei przywoła wspomnienia zapachu, smaku, odczuć itd. Nastroje czwórek i ich odczucia współgrają ze sobą niczym farba wodna w deszczu, tworząc jak w kalejdoskopie, obrazy i wyrażające się w reakcji na najmniejsze doznania.
Zdrowe czwórki przeobrażają przykrości w coś bardziej znaczącego, poprzez kreatywną pracę wszelkiego rodzaju. Czwórki są uzdolnione w wyrażaniu odczuć i mogą być świetnymi nauczycielami i psychoterapeutami. Mogą być również przyjaciółmi pełnymi wpółczucia, zdolnymi do zrozumienia problemów innych. Z powodu siły swojej wyobraźni, ludzie tego typu są często opisywani jako artyści. Wiele spełnionych artystów światowych to czwórki i prawie wszyscy ludzie z tym stylem potrzebują lub znajdują kreatywne ujście."

Tak w skrócie :).
AnimusLumen dnia 07-05-2015 17:27 Odpowiedz na ten wpis
To może podajcie jeszcze znaki zodiaku? Ja jestem z grudnia, fajnego dnia, ciężki znak, hehe.
AnimusLumen dnia 07-05-2015 17:43 Odpowiedz na ten wpis
44.
borkos dnia 08-05-2015 22:23 Odpowiedz na ten wpis
to nie ten numerek.
Fajnainnaczej dnia 11-05-2015 22:45 Odpowiedz na ten wpis
"Po czterdziestce człowiek ma, trochę z osła, troche z lwa.."
Atena83 dnia 12-05-2015 07:11 Odpowiedz na ten wpis
ja 5w4 niby......
Atena83 dnia 10-05-2015 16:36 Odpowiedz na ten wpis
oooo nicze nicze

jedyna pasuje na poetkę :)
Fajnainnaczej dnia 11-05-2015 22:47 Odpowiedz na ten wpis
Borkosie tam jest link z pytaniami, nie chodziło o zmierzenie...

stopy :).
AnimusLumen dnia 12-05-2015 12:00 Odpowiedz na ten wpis
Ciekaw jestem jaki numerek ma Wiola? :)
AnimusLumen dnia 12-05-2015 12:17 Odpowiedz na ten wpis
Fajnainnaczej chyba ja mam najlepszy opis na poetę ;).

Atena83 też ma niczego sobie, choć nie lubię tego trolla, zawsze uważałem że jest najlepsza z całej elity, a to dlatego, że nawet pomimo wyrzucenia od czasu do czasu gniota, jest w miarę pomysłowa, nie wieje u niej w profilu schematem, tandetą czy monotonią, no i pisze prostym językiem dostępnym dla każdego.
AnimusLumen dnia 12-05-2015 12:09 Odpowiedz na ten wpis
Przez ciebie animusie zostać nazwanym trolem to zaszczyt.:) bo ty najlepszych tu co publikują nazywasz trolami :) pozdrawiam spod grzyba :) ha ha
Atena83 dnia 12-05-2015 15:10 Odpowiedz na ten wpis
Najlepszych?
Bez urazy i z całym szacunkiem:

Mithril techniczny tandeciarz, tragiczny zapis tytułów, nadużywanie trudnych i mało poetyckich słów, komplikuje jak tylko się da, a piękno przecież leży w prostocie, wie o tym każdy dobry artysta.

Tomasz Michał w zasadzie pomysłowy, ale często wrzuca pijane bzdety, z kulejącą formą, błędami i odpustowym zapisem (kreseczki, kropeczki itp.).

Ann13 bardzo monotonna, prawie jeden i ten sam temat, relacje damsko-męskie z udanych/nieudanych związków (niepotrzebne skreślić), do tego pełno wulgaryzmów, dodam że zaczynała jako analfabeta.

Renular głównie zdobył sympatię poprzez bycie miłym, stąd wiele pochwał pod jego słabymi tekstami, znaczna część utworów to wyliczanki wypchane niepotrzebnymi przymiotnikami i mało spotykanymi słowami, w dodatku z tragiczną wersyfikacją.

Do mnie nie przemawia ich poezja, i nie chodzi wcale o sympatię, bo przecież Ciebie doceniłem, a nie przepadam za Tobą. No ale kwestia gustu, każdy lubi, co chce, wiec to tylko moja opinia. Za szczerość nie przepraszam.

pozdrawiam Wiolę ;)
AnimusLumen dnia 12-05-2015 16:20 Odpowiedz na ten wpis
Anovi masa słabych publikacji, krótkie filozoficzne bzdety, z tragiczną wersyfikacją, a najgorsze jest to, że dostaje białej gorączki przy każdej negatywnej opinii i atakuje personalnie.
AnimusLumen dnia 12-05-2015 16:26 Odpowiedz na ten wpis
Również jeszcze nie błyszczę, ale cały czas się rozwijam i co najważniejsze biorę dobre rady pod uwagę, nie mam spuchniętego ego, żeby nie korzystać z cennych wskazówek. No i mam talent, szybko się uczę i wierzę w siebie :).

pozdrawiam hannę31 ;)
AnimusLumen dnia 12-05-2015 16:29 Odpowiedz na ten wpis
Przy okazji, moja firmowa seria, kiedy już ją skończę i dopieszczę w najdrobniejszych szczegółach, o tym poświadczy :). Mam na myśli: Wiersze z linii życia, w planie: List w butelce na do widzenia, Kalka widokówki z dzieciństwa oraz Paczka na zielonej wyspie, tak na dobry początek, gdzie nie tylko zwracam uwagę na treść, formę, płynność, zabawę skojarzeniami, ale również na estetykę, a każda część to będzie ponad 200 słów. Przy tej prostej wersyfikacji nie widać ogromu pracy i serca ile wkładam w tę serię ;).
AnimusLumen dnia 12-05-2015 16:46 Odpowiedz na ten wpis
Możecie mnie nie lubić, ale ja przynajmniej jestem szczery, a poza tym:
"Tragiczny romantyk, ma bardzo wrażliwe odczucia i emocje, jest wrażliwy, czuły, spostrzegawczy. Zdrowe czwórki mają skłonność do bycia idealistami, posiadać dobry smak i doceniać wartość piękna. Z powodu siły swojej wyobraźni, ludzie tego typu są często opisywani jako artyści." :).
Wystarczy spojrzeć na niektóre moje publikacje jak bardzo się różnią, bo liczy się pomysł, trzeba zaskakiwać ;).
AnimusLumen dnia 12-05-2015 17:04 Odpowiedz na ten wpis
I jeszcze dodam, że użytkownikom powyżej trafiają się również perełki i znakomite wiersze, to nie jest tak, że nie potrafią pisać, u każdego można znaleźć poezję. Po prostu po półtorej roku skończyła się moja cierpliwość, a to naprawdę bardzo długi czas, w porównaniu do innych użytkowników, którzy od razu biegali z odwetami, w dodatku nieszczerymi. Za ten śmietnik w moim profilu, za wulgarne komentarze, za arogancję, za ataki personalne, postanowiłem podjąć walkę i pokazać niektórym tutaj, że wcale nie są tacy dobrzy jak im się wydaje. Moim zdaniem najlepsza jest Wiola, bardzo pomysłowa i ma leciutkie pióro, myślę że mam dobry smak ;).
AnimusLumen dnia 12-05-2015 17:24 Odpowiedz na ten wpis
"wróg mojego wroga jest moim przyjacielem" i nie chodzi tu o lubienie
Atena83 dnia 13-05-2015 21:31 Odpowiedz na ten wpis
Jakiego wroga? Podaj mi numer do twojego dilera? :) Ja jestem jedynie jeden jedyny w swoim rodzaju ;).
AnimusLumen dnia 14-05-2015 10:22 Odpowiedz na ten wpis
Rozumiem że nie można być sobą i szczerym, bo wtedy jest się wrogiem, tak Anetko? :) Wrogiem kogo, jakiegoś stowarzyszenia? ;)
AnimusLumen dnia 14-05-2015 11:14 Odpowiedz na ten wpis
Wrogiem stowarzyszenia umarłych poetów.:)
Atena83 dnia 14-05-2015 11:18 Odpowiedz na ten wpis
(c) 1996-2016 by SOKARIS, http://www.sokaris.pl
Strona wygenerowana w: 0.0206 s