literacki serwis recenzencki e-poezja
(wersja serwisu: 0.10.21 z dnia: 06-05-2016)
(c) 1996-2016 by SOKARIS, http://www.sokaris.pl
Załóż konto
lub
Zaloguj się
Zamiast wadliwego i niebezpiecznego
Internet Explorera
polecamy:

Opera Web Browser
lub:
FireFox Web Browser

Poczytaj więcej tutaj:
Nowoczesne przeglądarki
Wątek forum dyskusyjnego
<< Poprzedni wątek Następny wątek >>
Pokaż wszystkie wątki na forum
moje kochane myszki :):) :) :) :)
ja zwykle mam dzisiaj doskonały humor, spędziłam noc w ramionach prawdziwego mężczyzny. było fantastycznie. ja w zyciu poznaje tylko prawdziwych mężczyzn.

no cóż.... wy myszki jesteście niszczone przez straszne, bo nierozladowane napiecie seksualne. moja ulubiona myszka, ann, jest taka przewidywalna. teraz zrobila sobie z ogonka stringi i udaje cnotkę. hehe. a ta druga ulubiona myszka, KATolik, jak musi być poniewierana na umowie śmeiciowej, że aż potrzebuje takiego odreagowana, jakie prezentuje w swoich komentarzach. straszne...

muszę wam , moje ukochane myszki powiedzieć, że teraz robię wasze portrety psychologiczne. to moej hobby.
ogolnie, zrobiłam tu już pierwsze porządki i portal całkiem inaczej wygląda :)
bialy dnia 05-11-2016 07:54 Odpowiedz na ten wpis
pluskaj się dalej w swoim gówienku
KATolik dnia 05-11-2016 09:16 Odpowiedz na ten wpis
e kochane myszki :) zaraz wyjezdzam do Rabki na dwadni, wiec mnie nie bedize do poniedziałku.
a wiec myszk i moje, nie trolujcie, nie wpisujcie wierszy śmieci, i nei pozagryzajcie się na wzajem. bo bardzo by mi was w poniedziałek brakowało:)

Anno. ty się modl dużo, wzor modlitwy ci przeslalam.
bialy dnia 05-11-2016 10:18 Odpowiedz na ten wpis
Ah Biały jaka ty jesteś ekscytująca i podniecająca. Jesteś Wena Wszechrzeczy we Wszechświecie , wszyscy miezczyzni Cie chcą od rana do wieczora a poeci śnią o Tobie jak zamykają oczy :). I w dodatku jedziesz do Boguchwały! To kolo Rzeszowa może chciałabyś się tam ze mną spotkać. Mogłybyśmy wtedy omówić jak pisać wspaniale grafomęskie utwory uwodząc mistrzów poezji.

Witam Siebie na Portalu i Wszystkich Innych
Marta Wieczorek
Grafomanka dnia 05-11-2016 23:37 Odpowiedz na ten wpis
(c) 1996-2016 by SOKARIS, http://www.sokaris.pl
Strona wygenerowana w: 0.004 s