literacki serwis recenzencki e-poezja
(wersja serwisu: 0.10.21 z dnia: 06-05-2016)
(c) 1996-2016 by SOKARIS, http://www.sokaris.pl
Załóż konto
lub
Zaloguj się
Zamiast wadliwego i niebezpiecznego
Internet Explorera
polecamy:

Opera Web Browser
lub:
FireFox Web Browser

Poczytaj więcej tutaj:
Nowoczesne przeglądarki
Wątek forum dyskusyjnego
<< Poprzedni wątek Następny wątek >>
Pokaż wszystkie wątki na forum
myszki moje
jak ja lubie się wami bawic :) a już Ann13 to moje ulubione klocki, lepsze od lego :)
bialy dnia 20-12-2016 20:53 Odpowiedz na ten wpis
Jeśli robienie z siebie idiotki jest dla Ciebie zabawą to życzę powodzenia ;).
AnimusLumen dnia 21-12-2016 10:19 Odpowiedz na ten wpis
bardzo lubie zakladac bialy fartuch i się bawic moimi myszkami. sa takei szare, zakurzone, ze sztywnymi ogonkami z braku lubrykantow. od czasu do czasu taka myszka napisze wirsz i druga z tego powodu oniemieje. no stantart.
fajna jest ta myszka teo - uprawia autoanilingus. o czymś takim jeszcze nei slyszalam.
bialy dnia 21-12-2016 13:29 Odpowiedz na ten wpis
A ANN jest lepsza od lui de finesa.
bialy dnia 21-12-2016 13:30 Odpowiedz na ten wpis
lego
ego
go
o

no, prawie jak Drozdz.
bialy dnia 21-12-2016 13:32 Odpowiedz na ten wpis
od czasu do czasu taka myszka napisze wirsz i druga z tego powodu oniemieje - i widzisz u góry napisane, że to portal tylko dla profesjonalistów i poza dziełami sztuki nie można nic publikować? Tutaj są też użytkownicy, którzy się rozwijają, jedni piszą lepiej, drudzy gorzej, i w zasadzie każdy nierówno. Nie liczy się jak zaczynasz, tylko jak kończysz, i nie mam na myśli samego pisania, ale również zachowania, gdy już osiągniesz jakiś sukces, bo trzeba pamiętać, gdzie się było na początku. Twoje zachowanie podchodzi pod narcyzm, testy to sobie rób na sobie.
AnimusLumen dnia 21-12-2016 14:23 Odpowiedz na ten wpis
ANN, animus, mithrilina, te E o - tak naprawdę to te zdziczałe od wzajemnego napierdalania diwki żadnej poezji w życiu nie czytają :(
bialy dnia 21-12-2016 18:04 Odpowiedz na ten wpis
ale ja was powoli naucze kultury :)
bialy dnia 21-12-2016 18:10 Odpowiedz na ten wpis
jakież ty musisz mieć nużące i nieciekawe realne życie, biała, mój boże, traf chciał, że wbrew twoim planom, wybieram się akurat w co nieco spóźnioną, podróż poślubną, haida gwaii, lunenburg, dawson city (…), więc nawet nie jest mi przykro, że ci w tych jakże ciebie ekscytujących, światłowodowych bzdurkach, nie potowarzyszę
nartka :)
ann13 dnia 21-12-2016 19:11 Odpowiedz na ten wpis
Oj nie ładnie się tak chwalić Aniu, bardzo nieładnie, ja za takie coś zostałem zjechany, od góry do dołu, przez taką jedną panią.
AnimusLumen dnia 21-12-2016 21:18 Odpowiedz na ten wpis
Kogo Ty chcesz uczyć kultury? Gdy sama jej nie posiadasz? Idź na solarium po co nieco, a nie zwracasz cztery litery tutaj.
AnimusLumen dnia 21-12-2016 21:15 Odpowiedz na ten wpis
*saunę (chyba :)).
AnimusLumen dnia 21-12-2016 21:16 Odpowiedz na ten wpis
marzenia rozemocjonowanej anntirówki i wymasturbowany ipsizm animózga - no, taki typowy stantart jeśli chodzi o odpowiedzi.
bialy dnia 22-12-2016 09:30 Odpowiedz na ten wpis
Jak na razie to Ty obrażasz ludzi, a twoja krytyka (być może) szczera i konstruktywna (czasem), ale pisana narcystycznym językiem, za kogo Ty się uważasz? Otwórz oczy, na epo są również mili ludzie, których potraktowałaś po chamsku, bo wszystkich masz za myszki... jebnięty doktorku.
AnimusLumen dnia 22-12-2016 13:01 Odpowiedz na ten wpis
marzenia rozemocjonowanej anntirówki i wymasturbowany ipsizm animózga

chorporowe emocje. byli lepsi. aż mi się przypomniał fobiak. ten przy tobie to miał klasę!

typowy stantart

ha ha ha ha ha ha ha
Tomasz Michał dnia 24-12-2016 16:39 Odpowiedz na ten wpis
tomasz, fobiak to jest gość, biały kruk, unikat, nawet jeśli zakończenie komórek nerwowych, nie potrzyma go na postronku i da buzi, malarzowi, to i tak nie da się go porównać z tą tanią imitacją, zaawansowanego chorpora :)
ann13 dnia 25-12-2016 23:06 Odpowiedz na ten wpis
czas wigilijnej kolacji, a michałek biega po całym portalu w poszukiwaniu wigilii dla bezdomnych... ech.
no i rozwrzeszczana tirówka, oczywiście świąt nie uszanuje.

portalowe paprochy :(
bialy dnia 28-12-2016 09:50 Odpowiedz na ten wpis
(c) 1996-2016 by SOKARIS, http://www.sokaris.pl
Strona wygenerowana w: 0.0075 s