literacki serwis recenzencki e-poezja
(wersja serwisu: 0.10.21 z dnia: 06-05-2016)
(c) 1996-2016 by SOKARIS, http://www.sokaris.pl
Załóż konto
lub
Zaloguj się
Zamiast wadliwego i niebezpiecznego
Internet Explorera
polecamy:

Opera Web Browser
lub:
FireFox Web Browser

Poczytaj więcej tutaj:
Nowoczesne przeglądarki
Wątek forum dyskusyjnego
<< Poprzedni wątek Następny wątek >>
Pokaż wszystkie wątki na forum
do ann (żeby nie zgineło posrod jej słowotoku)
Ann, ty masz zdecydowanie niebezpieczną obsesję na moim punkcie. najpierw - gdy opublikowałam jeden z twoich maili - twierdzisz, że nie wysłałaś/wysyłasz do mnie żadnych obraźliwych maili. a teraz fabrykujesz maile ode mnie.
a więc - zdecydowanie kończąc z tobą te dyskusyjki - przypominam, że to jest portal literacki, a nie worek do odreagowywania swoich problemów i związanych z nimi emocji. przyznaję, że nieraz drapnę sobie ciebie, ale bez przesady - ty od razu zdejmujesz kaganiec, a to były tylko niewinne gilgotki! reakcje zupełnie nieadekwatne!
to jest portal literacki, ale ty nie jesteś w stanie skomentować wiersza. już sam twój styl wypowiedzi, taki nieestetycznie prychający śliną, uniemożliwia to. załóż więc sobie własną stronę "Bez kagańca", i tam przyciągaj podobnych sobie kompulsywnych obsesjonatów.

pozdrawiam bez jakiejkolwiek sympatii

aha, fabrykować maile możesz sobie bez końca, tak jak i wysyłać. ja już tego nie czytam. powtarzam: nie czytam. bo jak długo można liczyć na zainteresowanie wciąż odgrzewając złością jakieś stare kotlety?... no.
bialy dnia 03-01-2017 08:32 Odpowiedz na ten wpis
basiu, nie dociera do ciebie, że w internecie, nie jesteś wcale anonimowa, tylko tutaj możesz wyłącznie zakłamywać rzeczywistość, ale zobaczymy jak będziesz cienko śpiewać przed realnym panem komisarzem, zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa uporczywego nękania, mam już we wstępnym opracowaniu, czekam na kolejne maile

ten, z dzisiaj, sprzed chwili

ojejku, chciałam ci przesłać zdjecie, ale twój mail leyla1 nie działa.
czy coś pomyliłam ?...

----- UWAGA -----
List został wysłany z serwisu e-poezja. Nadawcą jest bialy.
Adres nadawcy to: weiss2016@wp.pl
ann13 dnia 03-01-2017 08:53 Odpowiedz na ten wpis
droga aniu :) tak sobie pomyślałam, ze jesteś taka rozhisteryzowana, rozdarta, prychająca,
ze możesz być całkiem niezła podczas seksu.
a więc po kolei: mój mąż jest spoko. połaczyla nas forsa. rozumie, ze ja mam swoje
potrzeby. mam wiec swojego ogiera - jest wielki, wysportowany, taki meski z dwudniowym
zarostem. no dla mnie wielkość ma znaczenie, nie będę przecież ssała papierosa.
więc tak: dajemy ogloszenia na różnych portalach i odzew jest kapitalny . nieraz płacimy,
nieraz
nie musimy, wystarczą same wrażenie. no wiec w trójkę jest ciekawszy seks. no więc
zapraszam cie do nas, prześlę ci moje zdjęcie i tam namiary, zwróce ci koszty podróży.
bieliznę erotyczną, strapon i kajdanki dostaniesz od nas na miejscu. wiesz, nie musimy się
kochac,
żeby było ciekawie.

zamiast pyskować na tym portalu, szykuj się do drogi:) odmienisz swoje szare zycie o
180 stopni:)

buziaki na początek, Basia.

----- UWAGA -----
List został wysłany z serwisu e-poezja. Nadawcą jest bialy.
Adres nadawcy to: weiss2016@wp.pl
ann13 dnia 03-01-2017 09:24 Odpowiedz na ten wpis
i ostatnia rzecz, nie po to ktoś wysyła do ciebie list prywatny, żebyś go rozklejał na słupie i rozprawiał o nim publicznie, wiesz co to takiego tajemnica korespondencji niemoralny pustaku? 
to co tu zrobiłeś, to ostatnie skurwysyństwo, i ujawniając list prywatny osiągnąłeś dno dna

- ann13

jak nie życzysz sobie prywatnych listów od (..), to trzeba było zawiadomić o tym osobę zainteresowaną, w dodatku stanowczo, nie obwieszczać i publikować prywatny list na portalu, to ostatnie świństwo, a ty się jeszcze popisujesz tym, że ktoś na boku, po męsku i zwyczajnie (znasz takie słowo? i że można nie rozpowszechniać?) chciał załatwić z tobą sprawę, rzyg i paw, gdzie ty masz honor, jaja, godność, gdzie ty się chowałeś, jak podstawowe wartości ci umknęły, w kurniku?

-ann13

Przez twoją głupotę bialy ann13 buduje lepszy wizerunek, z takimi trzeba uczciwie grać, bo tacy lubią się dowartościować czymś kosztem. Już to przechodziłem i nawet mimo uczciwości miałem do czynienia ze stadem baranów.
AnimusLumen dnia 03-01-2017 11:59 Odpowiedz na ten wpis
"no wiec w trójkę jest ciekawszy seks. no więc
zapraszam cie do nas, prześlę ci moje zdjęcie i tam namiary, zwróce ci koszty podróży.
bieliznę erotyczną, strapon i kajdanki dostaniesz od nas na miejscu. wiesz, nie musimy się
kochac,
żeby było ciekawie."

Czy mogę w ramach propozycji, dołączyć zamiast ann13 do składu? Dodam jedynie, że moje parametry znajdują się w opisie, zarabiam w walucie euro.
borkos dnia 03-01-2017 17:42 Odpowiedz na ten wpis
na razie układ jest taki: dwie panie + ogier. oczywiście preferencje się zmieniają, więc :) chociaż wiesz, dwa ogiery + ja, no wiem, ogólnie już jest bardzo ostro.

aha, specjalnie w tym celu założyliśmy skrzynkę mailowa: este2016@wp.pl
bialy dnia 03-01-2017 18:08 Odpowiedz na ten wpis
Mnie proszę liczyć jak trzy ogiery.
borkos dnia 03-01-2017 18:31 Odpowiedz na ten wpis
och, nie przeceniaj kotku swoich sił. chociaż na pierwszy rzut oka nitczego ci nie brakuje:)
bialy dnia 03-01-2017 18:39 Odpowiedz na ten wpis
myślę, że u białego nie ma żadnego ogiera. to raczej zakompleksiony malutki facecik, dlatego zaprasza ann. podnieca sie pewnie czytając jaj posty i ślini (oby tylko) przed ekranem monitora.

ciebie się boi.
Tomasz Michał dnia 04-01-2017 12:09 Odpowiedz na ten wpis
Tomaszu, Freud mówił, że cygaro czasami jest po prostu cygarem. Ja mówię, zwykle cygaro jest cygarem.
borkos dnia 04-01-2017 12:54 Odpowiedz na ten wpis
no co ty borkos, poniżej angeliny jolie i brada pitta, się nie schodzi

z katafalku ;)
no i badania, najpierw pozbieraj, hiv, hpv, ngu (..) licho, nie śpi;)
ann13 dnia 03-01-2017 21:43 Odpowiedz na ten wpis
Znam przystojniejszych - np. Silvia Colloca i Michael Fassbender. Z tą parą idę na Wandalów.
borkos dnia 03-01-2017 22:15 Odpowiedz na ten wpis
ann, myślę, że nie ma się czym i kim podniecać. jest nas teraz tak mało na epo, że te trole są tylko bardziej widoczne. zawsze były, tylko może trochę przygłuszone. czy warto z tym walczyć? warto! zawsze. ale nie ma sensu brać tego do siebie. tak, osobiście. internet pozwala także i nam na pewna anonimowość i trzeba z tego korzystać;)

pozdrawiam
Tomasz Michał dnia 04-01-2017 12:06 Odpowiedz na ten wpis
tomasz, gdybym brała serio, serio, personalnie, co mi, do mnie, o mnie, albo w ogóle doniosą, takie wirtualne (od)byty jak np.biały, to bym od dawna zagrzewała miejsce kustosza przy farelce w tworkach, swoim wątłym ciałkiem :P

pewnie, że nie ma się co jarać, ale jestem idealistką
( i jak to mówi, mój ukochany, w ciągu dalszym, do niczego, w życiu, nie dojdę :P)
i napiętnuję postawy (jak już się w mojej okolicy takowe przewijają), które naruszają wartości, zasady, moim zdaniem, niezbywalne i które jednak powinny funkcjonować między ludźmi, nie ma znaczenia, czy to jest jaciekochamatyspisz.pl, czy marszałkowska, i ja, jak gram, to gram fair play, a nie latam do kontruczestnika biesiady, pokrętnymi drogami, wywierać wyrafinowany mobbing psychiczny z łzawą historią w tle, którą notabene zmyśliłam w biegu, (po nowy tomiczek, do przepisania), aby go, po trupach (dosłownie, nie wkleiłam całości maila) uciszyć, i zrobić sobie wygodne gniazdko do rozpychania się łokciami oraz pouczania innych np., na temat kultury wysokiej (którą widziałam, raz w życiu, w pałacu, mostowskich, kiedy się pan sierżant sztabowy, rozebrał;)

maile to nie problem, można je wyrzucać do kosza, bez czytania, albo zablokować adres, z którego przychodzą, żadnej straty nie będzie, ale trzeba nie mieć wstydu i jak zwichniętą, kaleką trzeba mieć osobowość, aby przekraczać granice, które wyznacza inna osoba, a jakim jeszcze trzeba być tchórzem, hehe, żeby potem nie wziąć za nie odpowiedzialności i się ich wyprzeć (że już nie wspomnę o „bogu ducha winnej”, chociaż to dowcip miesiąca)
nie wyobraża mi się także wypuścić z siebie ściek, nabluzgać komuś, ot tak, dla zabawy, dla beki, dla „lepszej” lub dla jakiejś atmosfery, nie tylko tutaj, ale i tam

można by tak jeszcze 12 godzinek, tylko po co, z drugiej strony
oczywiście, można to olać, nie wiem, może i trzeba, tym bardziej, że osobiście, mnie to nie rusza, ale jak tak każdy będzie przechodził obojętnie, to może w następnym miesiącu będą dwa wisielce, a w kolejnym jakiś gówniarz wyskoczy z okna, właśnie z powodu takich zachowań w internecie, które upodobała sobie biała, bo może ktoś, po piątym usłyszeniu od niej (pani, która o ironio, m.in podobno, przyszła tu między innymi nauczać taktu, obycia i kindersztuby), że jest dziwą, tirówą, kurwą, szmatą, ścierą, ścierwem, już nie przeżyje
ann13 dnia 04-01-2017 18:12 Odpowiedz na ten wpis
trzeba nie mieć wstydu i jak zwichniętą, kaleką trzeba mieć osobowość, aby przekraczać granice, które wyznacza inna osoba, a jakim jeszcze trzeba być tchórzem, hehe, żeby potem nie wziąć za nie odpowiedzialności - gdzie jest ta twoja odpowiedzialność? Skoro nawet nie potrafiłaś się przyznać do dwóch sprzecznych komentarzy pod jednym wierszem? Co bez problemu zrobiła nieklikajtu. Sama gnoiłaś niejednego tutaj bezpodstawnie, w tym mnie. I gdzie twój honor odnośnie prywatności, na chuj publikujesz maile białej? Jesteś fałszywa do cna, nie wiesz co to poczucie winy i skrucha, zawsze masz rację i nigdy nie przepraszasz, jesteś fałszywym do cna narcystycznym pustakiem.
AnimusLumen dnia 04-01-2017 22:02 Odpowiedz na ten wpis
Prawda boli:

i ostatnia rzecz, nie po to ktoś wysyła do ciebie list prywatny, żebyś go rozklejał na słupie i rozprawiał o nim publicznie, wiesz co to takiego tajemnica korespondencji niemoralny pustaku? 
to co tu zrobiłeś, to ostatnie skurwysyństwo, i ujawniając list prywatny osiągnąłeś dno dna

- ann13

jak nie życzysz sobie prywatnych listów od (..), to trzeba było zawiadomić o tym osobę zainteresowaną, w dodatku stanowczo, nie obwieszczać i publikować prywatny list na portalu, to ostatnie świństwo, a ty się jeszcze popisujesz tym, że ktoś na boku, po męsku i zwyczajnie (znasz takie słowo? i że można nie rozpowszechniać?) chciał załatwić z tobą sprawę, rzyg i paw, gdzie ty masz honor, jaja, godność, gdzie ty się chowałeś, jak podstawowe wartości ci umknęły, w kurniku?

- ann13
AnimusLumen dnia 04-01-2017 22:04 Odpowiedz na ten wpis
A że Tomasz Michał jesteś zapatrzonym w siebie znawcą, jakby tylko on się tutaj znał na poezji, a i obraża się jak baba, to nic nie poradzę, ale najgorsze jest to, że przytakuje takiemu pustakowi jak Ty, jakby nie miał mózgu.
AnimusLumen dnia 04-01-2017 22:08 Odpowiedz na ten wpis
Ja po opublikowaniu maila od Tomasza Michała przyznałem się do błędu i przeprosiłem, to jest właśnie prawda. Natomiast Ty nie zrobisz nic, co by mogło zaszkodzić twojej reputacji, nigdy nie przyznajesz się do błędu i nigdy nie przepraszasz. Zmieniasz temat, albo szukasz kolejnego kłamstwa, co jest charakterystyczne dla psychopatów, czyli między innymi brak wstydu i poczucia winy. Zdobyłaś tutaj na epo szacunek u osób o niskim IQ i mądrości, bo w rzeczywistości jesteś całkowicie pusta, wiem o tym ja, ktoś ktoś nazwał Cię robalem, i wie o tym biały, tylko że postępuje głupio.
AnimusLumen dnia 04-01-2017 22:30 Odpowiedz na ten wpis
Psychopaci nienawidzą prawdy, bo całe życie muszą grać, udawać każdą emocję, dlatego manipulują innymi, i dlatego taki jeden sprzed lat został w (psychopatyczny) sposób zamordowany.
AnimusLumen dnia 04-01-2017 22:33 Odpowiedz na ten wpis
dlaczego w tym wpisie jest mój nick?
o co dokładnie chodziło?
co zrobiłam?
do czego się przyznałam?
nieklikajtu dnia 18-02-2017 13:39 Odpowiedz na ten wpis
(c) 1996-2016 by SOKARIS, http://www.sokaris.pl
Strona wygenerowana w: 0.0114 s