literacki serwis recenzencki e-poezja
(wersja serwisu: 0.10.21 z dnia: 06-05-2016)
(c) 1996-2016 by SOKARIS, http://www.sokaris.pl
Załóż konto
lub
Zaloguj się
Zamiast wadliwego i niebezpiecznego
Internet Explorera
polecamy:

Opera Web Browser
lub:
FireFox Web Browser

Poczytaj więcej tutaj:
Nowoczesne przeglądarki
Wątek forum dyskusyjnego
<< Poprzedni wątek Następny wątek >>
Pokaż wszystkie wątki na forum
ooooooooooooooooch,
jutro opisze wrazenia...
bialy dnia 08-01-2017 19:33 Odpowiedz na ten wpis
jak zwykle bylo cudownie, bo mialam autentcyzne orgazmy6. doktorek nei byl zly, ale potem przelecialam dwoch innych supermenow. teraz ogolnei preferuje anal. oczywiscie ezczzyna musi umiec rozluznic moej zwieracze, ale na szczescie sa na tym lez padole prawdziwi w tej sztuce mistrzowie. a potem jest swietnie, naweet lepeij niż wagilnie, wiec zaczynam rozumeieć homo. tylko e men ma odbyt wiecznei otwarty, a kobeita zamkniety. cos sie w tej ewolucji popieprzylo.
no, tak, zaczne se pisac pamnietnik, albo zaloze bloga. ale powoli... teraz musze w pracy po tym cudownym , ale pracowitym łikendzie odpoczac. Krakow jest rzeczywiscie krolewskim miastaem !
bialy dnia 09-01-2017 00:06 Odpowiedz na ten wpis
jutro mam calodzienna nasiadówkę, wiec mnie nei będzie :)
bialy dnia 09-01-2017 00:07 Odpowiedz na ten wpis
Myślę, że admin powinien się Tobą zająć, robisz z epo śmietnik.
AnimusLumen dnia 09-01-2017 10:42 Odpowiedz na ten wpis
oj, nieładnie Aminusku, zamiast się dyskretnie brandzlować przed zacisznym ekranem komputera, ty chcesz mnie - to nie do uwierzenia - zbanować.
no co za viut! wytaczający działo na swoich psychopatycznie maluczkich jajeczkach ...
bialy dnia 09-01-2017 16:26 Odpowiedz na ten wpis
aha i zdecyduj się wreszcie z kim trzymasz, bo se tak chodzisz od Ann do White, od White do Ann...
bialy dnia 09-01-2017 16:28 Odpowiedz na ten wpis
Z prawdą trzymam! A Ty wszędzie widzisz myszki i męskie członki, heh.
AnimusLumen dnia 09-01-2017 16:51 Odpowiedz na ten wpis
Nie przepadam za ann13, do Ciebie akurat nic nie mam, ale nie ukrywam, że odpier... manianę, nawet jeśli masz jakąś świętą misję.
AnimusLumen dnia 09-01-2017 16:54 Odpowiedz na ten wpis
w sumie to cię lubię Animusie, chociaż nieraz musze cię skarcić, ale przecież robię to sympatycznie:)
bialy dnia 09-01-2017 17:46 Odpowiedz na ten wpis
Potrafię odróżnić przysłowiowe spie...laj, czy zostało wypowiedziane z sympatią, żartobliwie, z ironią, pod wpływem emocji, czy z pogardą itd. itp.. Musisz być bardzo nieszczęśliwa lub niedowartościowana, albo jedno i drugie, skoro piszesz o swoich podbojach. Napisz coś o prawdziwej miłości, z kim i od kiedy dokładasz do piecyka, żeby ogień nie zgasł, wtedy chętnie poczytam.
AnimusLumen dnia 10-01-2017 13:05 Odpowiedz na ten wpis
Wiem, wiem, jaja sobie robisz, ale po jaki ch.y?
AnimusLumen dnia 10-01-2017 13:12 Odpowiedz na ten wpis
(c) 1996-2016 by SOKARIS, http://www.sokaris.pl
Strona wygenerowana w: 0.0068 s