literacki serwis recenzencki e-poezja
(wersja serwisu: 0.10.21 z dnia: 06-05-2016)
(c) 1996-2016 by SOKARIS, http://www.sokaris.pl
Załóż konto
lub
Zaloguj się
Zamiast wadliwego i niebezpiecznego
Internet Explorera
polecamy:

Opera Web Browser
lub:
FireFox Web Browser

Poczytaj więcej tutaj:
Nowoczesne przeglądarki
Wątek forum dyskusyjnego
<< Poprzedni wątek Następny wątek >>
Pokaż wszystkie wątki na forum
Proszę o interwencję admina
jestem GAbrysia Szubstarska, wszystkim dyg dyg ;)
04-05-2017 10:43 bialy [Link do komentarza]

Pani Gabriela Szubstarska nie jest w obszarze poezji osobą anonimową. Użytkownik biały, podszywając się pod nią, wklejając jej wiersze jako swoje musi się liczyć z ewentualnymi konsekwencjami, do prawnych włącznie. Na razie zwrócę się z prośbą do administratora tego portalu o stanowczą interwencję w tej sprawie. Tym bardziej, że nie tylko o kradzież intelektualną tutaj chodzi, ale również o ordynarne zniesławienie osoby, która funkcjonuje w przestrzeni publicznej od dawna i w przeciwieństwie do zniesławiającej (zniesławiającego) nie zaśmieca jej, tylko wzbogaca. Użytkownik biały w swoich komentarzach pod wierszami, także w zakładce „forum dyskusyjne” obnaża swoją obsceniczną osobowość.
Przykład: jak zwykle bylo cudownie, bo mialam autentcyzne orgazmy6. doktorek nei byl zly, ale potem przelecialam dwoch innych supermenow. teraz ogolnei preferuje anal. oczywiscie ezczzyna musi umiec rozluznic moej zwieracze, ale na szczescie sa na tym lez padole prawdziwi w tej sztuce mistrzowie. a potem jest swietnie, naweet lepeij niż wagilnie, wiec zaczynam rozumeieć homo. tylko e men ma odbyt wiecznei otwarty, a kobeita zamkniety. cos sie w tej ewolucji popieprzylo.
no, tak, zaczne se pisac pamnietnik, albo zaloze bloga. ale powoli... teraz musze w pracy po tym cudownym , ale pracowitym łikendzie odpoczac. Krakow jest rzeczywiscie krolewskim miastaem !
bialy dnia 09-01-2017 00:06

Takich przykładów jest dużo, ale nie chce mi się ich przytaczać, bo ten jeden wystarczy.

Nie sądzę, żeby poważna i poważana osoba, jaką jest pani Gabriela Szubstarska, nauczycielka, była zadowolona z tego, że ktoś taki jej obraz maluje w internecie i to w dodatku na portalu poetyckim.

Nie wykluczam też, że skontaktuję się w tej sprawie z poszkodowaną. Być może nic nie wie o wyczynach białego, ale sądzę, że nie zgodzi się, by troll internetowy, któremu się wydaje, że w sieci jest anonimowy szargał jej imię.

Bardzo proszę o interwencję w tej sprawie
abacus dnia 04-05-2017 17:37 Odpowiedz na ten wpis
hehe :)
bialy dnia 04-05-2017 17:59 Odpowiedz na ten wpis
...choć regulamin e-poezja nie wspomina nic o plagiatach, to i tak wynika to z kontesktu:

Regulamin korzystania z serwisu e-poezja:

Autor zakładając konto wyraża tym samym zgodę na publiczną prezentację swoich utworów w serwisie e-poezja. Serwis e-poezja nie przewiduje likwidacji kont lub publikacji, raz założone znikną dopiero, gdy serwis zakończy działalność.
Autor zobowiązuje się do przestrzegania ogólnie przyjętych norm zachowania powszechnie znanych pod hasłem netykieta i przyjmuje do wiadomości, że w razie niedostosowywania się do tych zasad jego konto zostanie zablokowane.
Autorzy wierszy publikowanych w serwisie "e-poezja" zachowują pełnię praw autorskich do tych wierszy. Publikowanie ich w całości lub fragmentach poza serwisem "e-poezja" przez osoby inne niż ich autorzy wymaga uzyskania zgody Autora.

ostatni tłustek, jest drugim końcem tego kija;
a póki, co nick bialy świetnie się bawi cudzą własnością
Mithril dnia 04-05-2017 19:32 Odpowiedz na ten wpis
może wypadałoby przypomnieć jeszcze o takich epizodach białej:
(mam wielkie poczucie humoru i sporo dystansu do okoliczności przyrody, ale poniższe to zwykłe szambo)

Ateno, ty obrzydliwa dziwko, ja SE z ciebie zakpiłam!

ty popierdolona, wulgarna do kwadratu dziwko, obłozylas se łechtaczkę moherem i myślisz, że wszyscy z wrażenia będą padac przed toba na kolana?! towje wierszyki sa jak kulki analna używane przez osiemdziesięcioletniego stwora, kto normalny takie rzeczy publicznie pokazuje?! i napiszesz coś i od razu same se robisz oklaski za pomocą zasuszonych warg sromowych. nei masz krzty przyzwoitości - najpiesz pisesz o dupczeniu w panu TAdeuszu, a następnie o smeirci Westerplatczyków! no kuwa! a jak zrobiłam ci pis pod wirszem, to od razu go wylizałaś. chodzisz, obrzydliwa dziwko w peniuarze, w którym mole porobily dziury i prześwitują zwisający wszystkim bohatErzy. no kuwa! ty portalowa tragedio!!!!

no :)

http://e-poezja.pl/autorzy/3514/opublikowane/67216_westerplatte.html

http://e-poezja.pl/autorzy/3514/opublikowane/67221_administratorze.html
ann13 dnia 04-05-2017 20:07 Odpowiedz na ten wpis
abakusku pajacyku. czym niby GABrysia Szubstarska i inni podobni wzbogacają sieć? publikując najczystszą grafomanię? no czym?
a ty Mithriliu - wskaż jakiś jeden chociaż swój utwór wart przeczytania.
a ty ann24 - moja napiętnowiczko, może byś tak łaskawie przejrzała swoje komenty?

(nie)kochani sprawiedliwi, pokażcie najpierw jakieś twarze, a nie osrane samozachwytem dupy.
bialy dnia 05-05-2017 08:45 Odpowiedz na ten wpis
biały, ty mi zwisasz, tak samo jak twoje wilece "zaangażowane" maile do mnie, ale nie zwisają mi ludzie, którym kradniesz, bądź słabsi od ciebie, którym bluzgasz i robisz ich w chuja, nie muszę przeglądać swoich komentarzy, aby stwierdzić, że pierwsza rzuciłabym w siebie kamieniem, ale złodziejstwa przede wszystkim, nie będę tolerować nigdy i wszędzie
nie musisz przeinaczać mojego nicka, żeby wypaść, jeszcze bardziej groteskowo
ann13 dnia 05-05-2017 23:56 Odpowiedz na ten wpis
"Prawo jest jak płot - tygrys przeskoczy, wąż się prześlizgnie, a bydło nie rozchodzi byle gdzie".

Widziałem nieco zestawień kremóweczki na fejsbuniu, no i nie powiem to inteligentny nick. Kilka zestawień cytatów i zdjęć mnie zatrzymało.

Tylko dlaczego takiego pojeba tutaj robi z siebie? Myśmy tu już tylu psycholi, odszczepieńców i popaprańców przeżyli, jedną, drugą dziesiątą inwazję ogórkową, że teraz ktoś musiałby podjechać pod moją chatę w Dublinie i łomem spuścić mi wpierdol, jak śpię do 10:00 i się lenię, żeby zrobiło to na mnie jakieś wrażenie. Nie wiem, może to jakaś metoda, może za stary jestem, może już mi nie staje.

Ave!
borkos dnia 05-05-2017 19:32 Odpowiedz na ten wpis
Tylko dlaczego takiego pojeba tutaj robi z siebie? - borkos sama dla siebie jestem zagadką ....

a poza tym tu nuda, może ona wszystkiemu jest winna, gdyby tenportal był inny - a tak zagryzające się nawzajem biale myszki, który w amoku wzywaja na pomoc admina.
bialy dnia 06-05-2017 08:58 Odpowiedz na ten wpis
Gdyby ten portal był inny? Gdyby ten portal był inny to dawno by Cię już tutaj nie było. I też, tak jak każdy, masz jakąś swoją rację, ale niestety nie dostrzegasz całej reszty, w krorej się mylisz, czyli swojego postępowania. Najlepsze podejście ma borkos, ale ja niestety nie mam anielskiej cierpliwości i nerwów ze stali, a szkoda, bo żyłoby mi się dużo lepiej.
AnimusLumen dnia 07-05-2017 23:19 Odpowiedz na ten wpis
*do białej

Jedyną prawdą jaka jest nie są komentarze, tylko poezja, ludzie Ci uwierzą tylko wtedy, gdy zaczniesz pisać, a nie kraść cudze wiersze, i gdy zaczniesz pisać to będzie to onaczać, że jakaś siła w środku tego chce, a skoro chce to musi to być prawda.
AnimusLumen dnia 07-05-2017 23:24 Odpowiedz na ten wpis
Autor: e-poezja
Utworzenie konta: 21-12-2006 14:47
Opublikowanych: 1 wiersz(y/e)
Komentarzy: 68 raz(y)
Ostatnie logowanie: 30-06-2016 14:24
Autor o sobie:
Piszcie, piszcie a e-poezja i tak was wyświszcze... ;-P
Mithril dnia 07-05-2017 18:24 Odpowiedz na ten wpis
:)
borkos dnia 07-05-2017 19:47 Odpowiedz na ten wpis
(c) 1996-2016 by SOKARIS, http://www.sokaris.pl