literacki serwis recenzencki e-poezja
(wersja serwisu: 0.10.21 z dnia: 06-05-2016)
(c) 1996-2016 by SOKARIS, http://www.sokaris.pl
Załóż konto
lub
Zaloguj się
Zamiast wadliwego i niebezpiecznego
Internet Explorera
polecamy:

Opera Web Browser
lub:
FireFox Web Browser


Poczytaj więcej tutaj:
Nowoczesne przeglądarki
Rozdział
Pokaż spis treści Edytuj
Po co powstają wyobrażenia?
Na e-poezję do wierszy loginu-męża wchodził login-żona. Login-żona uważał, że poezja loginu-męża jest paskudztwem. Nie powiem, dlaczego tak sądził, ponieważ nie wiem: żonie nie zdarzyło się rozmawiać rzeczowo o wierszu, zostawiała błyskotliwe komentarze o mężu, zdobne w wielokropki, w stylu: głupota ludzka nie zna granic... oraz, sporadycznie, publikowała wiersze, z których wynikało, że nie potrafi ich pisać.
Pewnego razu login-żona trafił na mężowski erotyk o sypialni, gdzie przeraźliwie cicho i bezludnie, rozzłościł się, a może poczuł co innego i oświadczył pod wierszem ze swobodą i na temat, jakby u siebie w łóżku klikał rękawem pancernej koszuli nocnej, że dla męża w tej sypialni miejsca nie będzie.
Wyobrażasz sobie może żonę artysty malarza, gdy w pracowni patrzy na sztalugi, na łoże z farb na płótnie i wykrzykuje do plastyka: Ty niemoralny, ty! Otóż powiadam ci, powiadam! Na tym łóżku się nie położysz!
Czy kobieta myśli, że mężczyzna o tym nie wie?
Przedmiot na rozpiętym płótnie po to powstał, by malarz, po oprawieniu obrazu, chrapnął w ramach lub zaczął uprawiać seks w namalowanej pościeli?
Zabrania się kopiowania, redystrybucji, publikowania, rozpowszechniania, udostępniania czy wykorzystywania w inny sposób całości lub części treści zawartych w serwisie internetowym e-poezja bez zgody autorów.
(c) 1996-2016 by SOKARIS, http://www.sokaris.pl
Strona wygenerowana w: 0.0013 s