literacki serwis recenzencki e-poezja
(wersja serwisu: 0.10.21 z dnia: 06-05-2016)
(c) 1996-2016 by SOKARIS, http://www.sokaris.pl
Załóż konto
lub
Zaloguj się
Zamiast wadliwego i niebezpiecznego
Internet Explorera
polecamy:

Opera Web Browser
lub:
FireFox Web Browser


Poczytaj więcej tutaj:
Nowoczesne przeglądarki
Rozdział
Pokaż spis treści Edytuj
Szóste Prawo Grafo
Autorów i miłośników fatalnie napisanych wierszy rozpoznaje się po tym, że jako jedyni koncentrują uwagę na ludziach zamiast na wierszach, a w związku z tym bez oporów naruszają prywatność komentatora, diagnozują życie osobiste i duszę nieznanych sobie ludzi. Komentarze i/lub wiersze odnoszą się do człowieka, a nie do tekstów, nawet jeżeli piszący je są użytkownikami serwisu zaledwie od godziny.

[Komentarz precyzujący: jeżeli Twoja opinia pod wierszem nie będzie zgodna z oczekiwaniami autora lub miłośnika, włączy im się opcja Twój Ekspresowy Psycholog Online Prawdę Powie. Nie istnieje dla nich intymność drugiego człowieka, więc i nie ma dla nich granic, których nie należy przekraczać. Napiszą ci życiorys (mniej lub bardziej szczegółowo), włożą ci palce między nogi, natychmiast, w minutę, powiedzą ci, co powinieneś, powinnaś zmienić w swoim życiu, mogą uprawiać tandetną terapię, zalecą ci, co i jak masz zrozumieć w kontaktach z ludźmi i wierszami. Dowiesz się na przykład, że jesteś sierotą lub masz parszywych rodziców, którzy cię nie wychowali, brakuje ci seksu, bo nikt cię nie chce, masz plugawą duszę, życie cię skopało, kiedy szedłeś do szkoły pod górkę itp. itd. Poinformują cię, co powinieneś czuć i robić w związku z tym oraz jak głęboko Ci współczują.]
Zabrania się kopiowania, redystrybucji, publikowania, rozpowszechniania, udostępniania czy wykorzystywania w inny sposób całości lub części treści zawartych w serwisie internetowym e-poezja bez zgody autorów.
(c) 1996-2016 by SOKARIS, http://www.sokaris.pl
Strona wygenerowana w: 0.0014 s