literacki serwis recenzencki e-poezja
(wersja serwisu: 0.11 z dnia: 20-04-2021)
(c) 2004-2023 by E-POEZJA
Załóż konto
lub
Zaloguj się


Do przeglądania polecamy:


FireFox Web Browser
Wiersz z listy autora o pseudonimie Struna
<< Poprzedni wiersz tego autora Następny wiersz tego autora >>
Pokaż wszystkie wiersze tego autora Dodaj do ulubionych
 
wykształconym słowem
zasadził w nas bóg dłonie
by mogły pracować
oczy żeby uniosły światło
rozum aby to wszystko zmieścić
w jednej małej pestce

usta zostawił wielokolorowe

z całą resztą wymyślmy się sami
mnie piszą wiersze
Opublikowany: 31-08-2013 08:58 przez: Struna
Dodaj komentarz
Właściciele serwisu nie odpowiadają za treść umieszczanych utworów i komentarzy. Wszelkie uwagi prosimy kierować bezpośrednio do ich autorów. Wszystkie utwory i komentarze zamieszczone na stronie podlegają ochronie. Zabrania się ich kopiowania, przetwarzania lub rozpowszechniania bez zgody autorów.
Komentarze (5)
nic nie wspomniałeś o uszach... a przecież zasadzone po bokach głowy, żeby słuchać nie tylko Boga, choć pewnie niektórym to stwierdzenie się nie spodoba.....

ostatnio we mnie tylko pomidory, ogórki, dynie...a zaraz jabłka...i kopanie działki....wiersze piszą się same...pozdr:)
02-09-2013 10:54 wojciech [Link do komentarza]
Witaj Mithrlil. Jak ja lubię te Twoje atuty. Daj mi namiary na ten PiW. Zobaczymy....Pozdrawiam.
01-09-2013 20:58 Struna [Link do komentarza]
i tobie zaczęło odbijać(?)
.....................wydawca

wydaj się w PIW
to pogadamy

teraz wydać się to żaden problem i nie staraj się tego przelicytować kontrargumentem, bo to i tak bez znaczenia
.............tylko szkoda drzew

a poniżany czuje się ten najczęściej niedowartościowany
01-09-2013 15:25 Mithril [Link do komentarza]
Mithril. Nie wiem czy dobrą zasadą jest by wszystkie wiersze traktować tak jakbym to ja był Bogiem, a reszta to mrówki które nie bardzo wiedzą jak jemu dorównać. Wiesz - Ten portal to najbardziej ZIMNY z jakimkolwiek miałem styczność. Specyficzny. "Dobrą" bronią tego portalu jest cholernie mocne słowo. Tu nikt niczego się nie uczy, nikt z niczym się nie liczy.... Tu "dobre słowo" to taki słyszalny krzyk.. pierdol się.... wypierdalaj.... twoje wiersze to wypociny, i wiele różnych takich.
Wiem że nie tędy droga. Dodam że pewne wydawnictwo z Krakowa wydało właśnie mój tomik. Sam wydawca był jego sponsorem. Nie sadzę że pchałby swoje pieniądze w coś tak bardzo dydaktyzująco-patetycznego. Mithrilu, piszesz bardzo dobrze, ale to nie znaczy że wszystkich wokół możesz traktować jak szczeniaków...bo zawsze to jedyne co płynie z Twoich komentarzy to to, co napisałem wyżej....Pozdrawiam.
01-09-2013 12:37 Struna [Link do komentarza]
.........................dydaktyzujący patetyczniak

z całą reszta wymyślmy się sami
31-08-2013 11:18 Mithril [Link do komentarza]
(c) 2004-2023 by E-POEZJA
Strona wygenerowana w: 0.00313 s