literacki serwis recenzencki e-poezja
(wersja serwisu: 0.11 z dnia: 20-04-2021)
(c) 2004-2023 by E-POEZJA
Załóż konto
lub
Zaloguj się


Do przeglądania polecamy:


FireFox Web Browser
Wiersz z listy autora o pseudonimie Struna
<< Poprzedni wiersz tego autora Następny wiersz tego autora >>
Pokaż wszystkie wiersze tego autora Dodaj do ulubionych
uwikłania
każde dostało pół chleba
i nic
lecz coś niepokoi

jedno kroi bo głodne
drugie głodne by kroić
Opublikowany: 08-07-2014 21:36 przez: Struna
Dodaj komentarz
Właściciele serwisu nie odpowiadają za treść umieszczanych utworów i komentarzy. Wszelkie uwagi prosimy kierować bezpośrednio do ich autorów. Wszystkie utwory i komentarze zamieszczone na stronie podlegają ochronie. Zabrania się ich kopiowania, przetwarzania lub rozpowszechniania bez zgody autorów.
Komentarze (4)
"Witaj Mithril.

Wiesz przecież ze swoją poezja wyprzedzasz epokę, ale nie wymagaj tego od wszystkich. O ile rozsądniej i mądrzej byłoby gdyby poeci z większym doświadczeniem nagięli się do tych którym pisanie idzie oporniej. Tu na pp, od wieków nic się nie zmienia. Jedna wielka pyskówka. Wieczne obrzucanie się błotem. Komu - czemu to służy? Przecież tu na e - po tylko sadzić kamienie. Nadal zimno i mroczno. Portal tworzą ludzie. Od naszych zachowań zależy jakim on będzie. Jak już jesteś tu szeryfem to zmień coś na lepsze Mithr, a nie powielasz wciąż to samo. Może trzeba wprowadzić na portal jakieś zmiany, jakaś inność, wprowadzić jakiś nowy ład....Tak bardzo Tobie zależy na tym skakaniu sobie do oczu? Krytyka niczemu nie służy - wiesz o tym dobrze. Wytknij błąd ale i pokaż inna lepsza drogę. Mamy parcie na pisanie. To takie pozorne zastępowanie codzienności czymś lepszym.... ale dziwić się temu? Mamy dość tego walenia się po mordzie tam na górze...szukamy przytulniejszego miejsca dla siebie i co?
i spotykamy się z podobnym TU.
Nie uważasz że czas coś z tym portalem zrobić? Głupio tak kiedy człowiek człowiekowi nieartystą.....
Pozdrawiam.


(...)
12-07-2014 09:54 Struna"


pierdolisz od................................rzeczy
12-07-2014 11:06 Mithril [Link do komentarza]
Witaj Mithril.

Wiesz przecież ze swoją poezja wyprzedzasz epokę, ale nie wymagaj tego od wszystkich. O ile rozsądniej i mądrzej byłoby gdyby poeci z większym doświadczeniem nagięli się do tych którym pisanie idzie oporniej. Tu na pp, od wieków nic się nie zmienia. Jedna wielka pyskówka. Wieczne obrzucanie się błotem. Komu - czemu to służy? Przecież tu na e - po tylko sadzić kamienie. Nadal zimno i mroczno. Portal tworzą ludzie. Od naszych zachowań zależy jakim on będzie. Jak już jesteś tu szeryfem to zmień coś na lepsze Mithr, a nie powielasz wciąż to samo. Może trzeba wprowadzić na portal jakieś zmiany, jakaś inność, wprowadzić jakiś nowy ład....Tak bardzo Tobie zależy na tym skakaniu sobie do oczu? Krytyka niczemu nie służy - wiesz o tym dobrze. Wytknij błąd ale i pokaż inna lepsza drogę. Mamy parcie na pisanie. To takie pozorne zastępowanie codzienności czymś lepszym.... ale dziwić się temu? Mamy dość tego walenia się po mordzie tam na górze...szukamy przytulniejszego miejsca dla siebie i co?
i spotykamy się z podobnym TU.
Nie uważasz że czas coś z tym portalem zrobić? Głupio tak kiedy człowiek człowiekowi nieartystą.....
Pozdrawiam.


Witaj Wojciechu.

Ano mądre słowa. Pozdrawiam.
12-07-2014 09:54 Struna [Link do komentarza]
"czarny humor nie pomoże
gdy widelec kroisz nożem"


...a to mi się akurat przypomniało... miłego :)
09-07-2014 09:12 wojciech [Link do komentarza]
para pomysłu poszła w naleśnikowy gwizdek
09-07-2014 05:40 Mithril [Link do komentarza]
(c) 2004-2023 by E-POEZJA
Strona wygenerowana w: 0.00350 s