literacki serwis recenzencki e-poezja
(wersja serwisu: 0.11 z dnia: 20-04-2021)
(c) 2004-2023 by E-POEZJA
Załóż konto
lub
Zaloguj się


Do przeglądania polecamy:


FireFox Web Browser
Wiersz z listy autora o pseudonimie Struna
<< Poprzedni wiersz tego autora Następny wiersz tego autora >>
Pokaż wszystkie wiersze tego autora Dodaj do ulubionych
obcowanie
czas zamknięty w sekundy
pędzi w niemożliwe -
wraca jak seryjny morderca

żyję z jedną muzyką
próbując jak najgłośniej się ściszyć
ominąć ten sam wielodzień
dlatego dbam o jej bliskość

gdy mnie dotyka
noc płynie mi z oczu
Opublikowany: 29-04-2015 22:33 przez: Struna
Dodaj komentarz
Właściciele serwisu nie odpowiadają za treść umieszczanych utworów i komentarzy. Wszelkie uwagi prosimy kierować bezpośrednio do ich autorów. Wszystkie utwory i komentarze zamieszczone na stronie podlegają ochronie. Zabrania się ich kopiowania, przetwarzania lub rozpowszechniania bez zgody autorów.
Komentarze (7)
Pozdrawiam autora. :-)

Czas ucieka jak rzeka. A w wierszu miłość.
30-04-2015 22:00 koktail [Link do komentarza]
Struno, dziękuję za odnośnik do YT. Bardzo chętnie posłucham i podzielę się wrażeniami.
Pozdrawiam ciepło!
30-04-2015 10:52 lisica2403 [Link do komentarza]
Ty jesteś niedopieszczona.
Wiem brak stercza.
Buzka
30-04-2015 09:36 Kinimod [Link do komentarza]
Animusie.

Przepraszam, wpisałaś(łeś) się w czasie kiedy pisałem koment Lisicy. Dzięki że cokolwiek się podoba, bo nie od dziś wiadomo że na tym portalu, o wierszach mówi się bardziej rzeczowo, omijając dobre słowo - prawie zawsze z chamskim przytupem....Pozdrawiam.
29-04-2015 22:58 Struna [Link do komentarza]
Witaj Lisico.

Tak myślisz? Oj chyba nie - stawiam jednak na wrażliwość muzyczną kobiet. Tak przy okazji - mam na Yt kilka swoich piosenek. Jest też bardzo dobry tekst Mithrila, który ubrałem w muzykę. Zobacz - wystarczy wpisać; Dariusz Kosmalski. Miłego słuchania. Pozdrawiam.
29-04-2015 22:52 Struna [Link do komentarza]
Tutaj też ładnie, pierwsza strofa na tak i "...wielodzień" ;).
29-04-2015 22:50 AnimusLumen [Link do komentarza]
Zawsze uważałam, że mężczyźni są lepszymi muzykami niż kobiety... Nie wiedziałam, że we wrażliwości, cholera jasna, też nas czasem przerastacie...

:)

Pozdrawiam z muzyką tle
29-04-2015 22:38 lisica2403 [Link do komentarza]
(c) 2004-2023 by E-POEZJA
Strona wygenerowana w: 0.00419 s