|
Właściciele serwisu nie odpowiadają za treść umieszczanych utworów i komentarzy. Wszelkie uwagi prosimy kierować bezpośrednio do ich autorów. Wszystkie utwory i komentarze zamieszczone na stronie podlegają ochronie. Zabrania się ich kopiowania, przetwarzania lub rozpowszechniania bez zgody autorów.
witaj Struna ... jak zawsze jest tutaj klimat ... chęć mistycznej ekstrapolacji ... lubię tu wracać bo wiem, że spotkam ciebie ...
ale "owocowały" to chyba z poradnika dla działkowiczów ... w zetknięciu z całością kaleczy ten moment poetyckiego zaniesienia ...
pozdrawiam z podróży
|
| 08-08-2015 10:25 aryman
[Link do komentarza]
|
Mithr.
Ostatnim życzeniem byłyby słowne przepychanki z moim udziałem. Proszę o litość w tej materii.Wbrew powszechnym opiniom, cenię sobie bardzo Twoja poezję... ba, nawet śpiewam Twoje teksty.
E-po, choć nadal odległy kontynent mojego wyobrażenia o poezji, odwiedzam. Boli mnie jednak w nim sam człowiek - twórca zbędnego. Pozdrawiam.
|
| 29-07-2015 22:09 Struna
[Link do komentarza]
|
A oto i stół - zaś niezadawolone nożyce poniżej
|
| 29-07-2015 15:23 Mithril
[Link do komentarza]
|
*spod
|
| 29-07-2015 08:28 AnimusLumen
[Link do komentarza]
|
Weź skończ z tymi odwetami panie Mithril, krytykować ma prawo każdy. Biegasz i wklejasz innym w profilu komentarze spod swoich tworów, tylko Ty tak robisz. Bez urazy, wiem że to zaboli, ale większość (jakieś 90% +) twoich publikacji nadaje się na śmietnik. Nie masz pojęcia o pisaniu poezji, wszystko jest ciężkie, zimne i nijakie u Ciebie, nadużywasz trudnych słów, byle tylko były. ...Sposób Na Realia to największy gniot na epo. Dlaczego tylko ja mam odwagę Ci o tym napisać? Zaznaczam, nic do Ciebie nie mam jako człowieka, po prostu nie potrafisz pisać, mało który tekst z pod twojego pióra posiada choć odrobinkę liryzmu. Co do twojej osoby, dlaczego nie oddzielisz sympatii od poezji? Ciągle piszesz o odwetach i autorach, którzy zbyt utożsamiają się ze swoimi publikacjami, a nigdy nie komentujesz pozytywnie u użytkowników, których nie lubisz? Ostatnio w ogóle przestałeś komentować pozytywnie florianakonrada po małym spięciu i od tamtej pory nic Ci się u niego nie podoba, a on pisze dużo lepiej od Ciebie. Pytam się dlaczego nie pojawiłeś się pod moim wiersze Kamyk przydrożny z pozytywną opinią, skoro pisałeś wcześniej: napiszesz cymbale kiedykolwiek, choć jeden "wiersz", to pierwszy ci to przyznam i pokuszę się o pozytyw - nie panie Mithril nigdy mi tego nie przyznasz, ach ta duma. I jeszcze jedno, Ty i niektórzy, z pewną panią na czele... wara od mojej pewności siebie, mam talent i tyle ;).
|
| 29-07-2015 08:27 AnimusLumen
[Link do komentarza]
|
...a miałem ciebie za inteligentnego
"poetami" mianują siebie (wszem i wobec) ci, co nic do powiedzenia "poprzez słowo pisane" nie mają
i walą gnioty na potęgę spisane sercem, i uczuciami przelanymi na papier
do ciebie nic nie mam i ZAWSZE mało mnie interesują ałtory sami kręcąc na siebie bat tytułem niezadowolonego odwetu/"ripost" broniąc zaciekle pazurami owocuf swojej "pracy"
........................HOWGH!!!
|
| 29-07-2015 05:25 Mithril
[Link do komentarza]
|
Witaj Mithr.
Owe "kurwy" to przenośnia w stosunku do tego jak się tutaj nawzajem traktujecie. Na żadnym portalu pisarskim, nie znajdziesz podobnego "klimatu". Blacha zawsze mi się odgina kiedy czytam komentarze - te po niżej pasa...po niżej godności kogoś, kto zapewne nazywa siebie poetą.
To tyle...Ty też nie należysz do TYCH z barankiem za pazuchą, więc już więcej nic nie piszę, bo zaraz i mnie zrównasz z gniotem. Pozdrawiam.
|
| 28-07-2015 22:16 Struna
[Link do komentarza]
|
"Witaj Mithr.
No i tyle z Ciebie....Zamiast przekazywać ogromną wiedzę młodszemu pokoleniu , Ty zawsze chowasz się za jednym - dwoma słowami. Powiedz mi, co to daje?. Zobacz - walenie się po mordach niczego nie zmienia. Agresja wzbudza agresję.Totalny totalitaryzm. Tu nadal nikt ze sobą nie umie rozmawiać...jedno drugiemu podkłada świnię...Kurcze, Mithr, nie widzisz tego? chce się Tobie bawić w zabijanie człowieka?Przecież to jest chore. Jak się to wszystko ma do istoty POEZJI??? Przecież to ma być pięknem samym w sobie, i jest, tyle tylko że poeta z wierszem i z kurwą w ustach, to dwa odlegle światy. Dla mnie nie pojęte....
27-07-2015 21:29 Struna"
a tobie, co?
..........................nagle się blacha odgięła?
a może to mi coś..?
zatem bądź łaskaw wskazać mi w poniższym owe: "kurwą w ustach"
"byłem i.................................już
27-07-2015 20:09 Mithril"
bo może ja czegoś nie rejestruję
|
| 28-07-2015 08:44 Mithril
[Link do komentarza]
|
Nikogo nie zmienisz, jeśli sam nie chce się zmieniać, trzeba się niestety pogodzić z patologią na tej stronie. Niektórzy przywiązują krytykę wiersza z sympatią do danej osoby, co owocuje nieszczerością w jedną i drugą stronę. Niektórym przeszkadza inność, nie muszę być skromny, jeśli nie chcę, mogę wierzyć w siebie i uważać się za najlepszego na e-po, nikomu nic do tego. Tutaj się krytykuje poezję, a nie ludzi, a do krytyki ma prawo każdy... i ja jako nowy na tej stronie nie boję się skrytykować tych, co są tutaj po sto lat. Gniot to gniot.
|
| 27-07-2015 22:59 AnimusLumen
[Link do komentarza]
|
Witaj Mithr.
No i tyle z Ciebie....Zamiast przekazywać ogromną wiedzę młodszemu pokoleniu , Ty zawsze chowasz się za jednym - dwoma słowami. Powiedz mi, co to daje?. Zobacz - walenie się po mordach niczego nie zmienia. Agresja wzbudza agresję.Totalny totalitaryzm. Tu nadal nikt ze sobą nie umie rozmawiać...jedno drugiemu podkłada świnię...Kurcze, Mithr, nie widzisz tego? chce się Tobie bawić w zabijanie człowieka?Przecież to jest chore. Jak się to wszystko ma do istoty POEZJI??? Przecież to ma być pięknem samym w sobie, i jest, tyle tylko że poeta z wierszem i z kurwą w ustach, to dwa odlegle światy. Dla mnie nie pojęte....
|
| 27-07-2015 21:29 Struna
[Link do komentarza]
|
Witaj Animusie.
A wiesz że kupię Twoją wersję? Jest nieco dojrzalsza. Serdeczne dzięki. Pozdrawiam.
Renularze.
Dobre i to. Zawsze powiadam, że nie wszystko wszystkim...nie ma idealnych wierszy - są tylko idealni twórcy. Pozdrawiam.
|
| 27-07-2015 20:17 Struna
[Link do komentarza]
|
byłem i.................................już
|
| 27-07-2015 20:09 Mithril
[Link do komentarza]
|
o jedną jesień za dobranoc - to zabieram :)
reszta nie przekonała, niestety...
pozdrawiam :)
|
| 27-07-2015 15:58 renular
[Link do komentarza]
|
chmurzyła się noc -
światło nie schowało jeszcze skrzydeł
właśnie kończył (-) rysunek
podglądał dopiero co wtulone w uśmiech usta
końcówką rzęs zlizując jej oddech
piersi nadal owocowały
tańcząc na brzegu bezd(ź)więku
na oczach niemych słów
rozgrywała się bliskość
o jedną jesień za dobranoc
Czuć klimat poezji. Pozdrawiam ;).
|
| 27-07-2015 09:24 AnimusLumen
[Link do komentarza]
|
|