Właściciele serwisu nie odpowiadają za treść umieszczanych utworów i komentarzy. Wszelkie uwagi prosimy kierować bezpośrednio do ich autorów. Wszystkie utwory i komentarze zamieszczone na stronie podlegają ochronie. Zabrania się ich kopiowania, przetwarzania lub rozpowszechniania bez zgody autorów.
Witaj Gabi.
100 lat świetlnych...A gdzie Ty się schowałaś? Można Ciebie spotkać gdzieś w necie? Fajnie że wpadłaś na słowo. Pozdrawiam.
anovi.
Ale masz problem! Jasne że poprawię na małe anovi....Wcale nie cieszą mnie bariery, granica którą z byle powodu,(w tym wypadku bez powodu) zamykamy się na siebie.Co ja takiego zrobiłem ze przestajesz u mnie bywać? Skrzywdziłem, ubliżyłem? Ktoś wymyślił poezję żeby się nią dzielić, uczyć się od niej piękna - być lepszym. Piszesz,a więc jesteś wrażliwa - widzisz więcej niż inni...po co więc stawiać mur ?? Zrobisz jak zechcesz, ale wiem że warto otworzyć się... Pozdrawiam.
|
| 20-07-2016 23:32 Struna
[Link do komentarza]
|
Struna, nie pisz mnie z wielkiej litery, bo się tu zalogowałam z małej. sztuczna grzeczność jest mi nie po kolei. nie walczę z każdym i o wszystko, za mało mnie znasz, by coś takiego stwierdzić. natomiast walczę z zewnętrznością, powierzchownością - to na pewno - gdyż ona nie prowadzi do sedna. masz talent do zgrabnych wierszy, ale to za mało, za mało. zresztą, pisz je do końca, ale co na końcu? ;)
ufff, odetchnij, to mój ostatni kmnt pod twoim tekstem. zdrówka :)
|
| 20-07-2016 20:53 anovi
[Link do komentarza]
|
Więc jest cudny przez swoją małość.
pozdrawiam Struna:)
|
| 20-07-2016 19:35 gabirak7
[Link do komentarza]
|
Anovi.
Nie lepiej byłoby owe złośliwości zamienić, spożytkować w inny sposób? Chce się Tobie tak na okrągło walczyć z każdym i o wszystko? O ile łatwiej żyje się o świcie, niż o zmroku. Dobrym słowem można uratować komuś życie - złym - zabić. Pozdrawiam.
Witaj Askier.
Łatwo powiedzieć - trudniej zrobić :) Wiesz dobrze że idealny wiersz nie istnieje. Chciałbym ten tekst zaśpiewać, więc może z muzyką będzie jemu bardziej do twarzy. Pozdrawiam i dziękuję.
|
| 19-07-2016 22:48 Struna
[Link do komentarza]
|
ja, obły czytelnik, któryś już raz czytam:) pewnie, niedoskonały, bo żywy, ten wiersz; rzeczywiście - pierwsza i czwarta strofa zbyt wymagające dla drugiej i trzeciej, ale całość przypomina o nieboszczce liryce)
|
| 19-07-2016 12:17 askier1
[Link do komentarza]
|
jakaż to złośliwość. szczera prawda. wiersz napisany przez faceta powinien być męski, no chyba, że się jest aniołem, ale jak sam piszesz - jesteś z tych niedoskonałych, więc do anioła ci jeszcze daleko.
|
| 19-07-2016 07:30 anovi
[Link do komentarza]
|
Sorry Mithr - zajrzę - zaczerpnę. Pozdrawiam.
|
| 18-07-2016 23:41 Struna
[Link do komentarza]
|
Witaj Anovi.
A gdzie napisano ,ze wiersz musi być męski? Obły? Ech,no cóż - jeśli sięgnąć pamięcią do czasów Zgryzzli, zostało w Tobie coś tak bardzo nienaruszone, niezmienione do dziś - złośliwość. Blues Ci na drogę. Pozdrawiam.
An - nie wszystkim wszystko. Pozdrawiam.
|
| 18-07-2016 23:40 Struna
[Link do komentarza]
|
...na rozszerzenie
https://www.youtube.com/watch?v=Ng9NeFR8XzE
|
| 17-07-2016 22:22 Mithril
[Link do komentarza]
|
za anovi,
takie zbyt mniamuśne
aczkolwiek, bardzo mi zapadło, udanie się, ciszy
|
| 17-07-2016 21:39 ann13
[Link do komentarza]
|
gładkie, obłe, mało męskie :)
|
| 17-07-2016 21:11 anovi
[Link do komentarza]
|
Witaj Czarodziejko.
Ale zaczarodziałaś!Dzięki serdeczne. Pozdrawiam.
|
| 17-07-2016 20:03 Struna
[Link do komentarza]
|
brawo!
|
| 17-07-2016 17:58 czarodziejka71
[Link do komentarza]
|
Mithr.
No, no! Fajnie to zrobiłeś. Ok - pozwolę uleżeć się temu tekstowi, niech dojrzewa, później wybiorę najlepsza wersję. Bbb dziękuję. Pozdrawiam.
|
| 17-07-2016 12:26 Struna
[Link do komentarza]
|
...na ten przykład, acz bawić się można
musiałbym tylko w czasie się zagubić
co ma woń ciszy rozebranej z chłodu
gdy przejdzie zwątpienie szarym lękiem ludzi
księżycem uchylę wrota do ogrodu
nie spieszyć się - dać uleżeć temu tekstu, jako i innym
|
| 17-07-2016 12:03 Mithril
[Link do komentarza]
|
Nieklikaj.
Jeżeli miałbym być chory psychicznie, to pewnie zrobiłbym to...:)
|
| 17-07-2016 11:34 Struna
[Link do komentarza]
|
kompa tez musiałabym wywalić:-/
|
| 17-07-2016 11:24 nieklikajtu
[Link do komentarza]
|
Witaj Mithr.
Wiesz że cenię Twoje pióro, więc proszę - wprowadź swój retusz w ową niedoskonałość....
|
| 17-07-2016 11:06 Struna
[Link do komentarza]
|
druga i czwarta do przebudowy
- acz pierwsza z trzecią bez wspomnianych dają sobie radę
jednak i one potrzebują retuszu
|
| 17-07-2016 11:03 Mithril
[Link do komentarza]
|
Nieklikaj.
Myślę że wszystko zależy od naszego podejścia do istoty sprawy... Ja widzę to czego nie akceptujesz Ty i odwrotnie...Jeżeli uważasz że media mają taką zdolność robienia w Tobie pustki, a jesteś tego świadomy, to zacznij po kolei wyrywać ze swojego życia owe zagłuszacze - wyrzuć za okno tv, radio inne przeszkadzajki. Po co brnąć w coś co jest be! Pozdrawiam.
|
| 17-07-2016 10:51 Struna
[Link do komentarza]
|
kolejny animator światła :-/
witaj Struna:)
to nie moja wina, naprawdę. Media pomieszały mi głowie. Tyle negatywnych przekazów, tyle rozpuszczonych twarzy, cóż innego mogłoby się skojarzyć?
rozpuszcza mnie cisza, no jasne że cisza, bo jak krzyknąć, kiedy twarz ci spływa i nic, ale to absolutnie nic nie możesz z tym zrobić!
przepraszam, ale słowo rozpuści kojarzy mi się jedynie z takimi sytuacjami, no może jeszcze z powiedzeniem, rozpuszczony jak dziadowski bicz.
życzę dużo światła, chociaż w mroku bywa ciekawiej...
|
| 17-07-2016 10:31 nieklikajtu
[Link do komentarza]
|
Może i masz rację, może i dodaje uroku, lubię się czepiać po prostu, ale ogólnie mi się podoba, i zawiało smutkiem, to z pewnością jest poezja. Również pozdrawiam ;).
|
| 17-07-2016 10:25 AnimusLumen
[Link do komentarza]
|
Witaj Animusie.
Niby masz rację ale i nie masz...bo zmieni się wtedy metrum. Zobacz, po zastosowaniu Twojej podpowiedzi, łamie się rytm w wierszu, a ja myślę żeby kiedyś ten wiersz ubrać w muzykę i zaśpiewać.Pozdrawiam.
|
| 17-07-2016 10:21 Struna
[Link do komentarza]
|
Witaj Nieklikaj.
Tak już jest że każdy z nas widzi inaczej - wszystko zależy od stanu rzeczy jakim dysponuje nasze doświadczenie życiowe, psychiki, czy umiejętności patrzenia na sprawy otaczające nasz światopogląd. Widzisz to co chcesz i jest ok. Przez myśl by mi nie przeszło to o czym piszesz, bo przecież z treści wiersza nic takiego nie wynika. Dla mnie zawsze najważniejszym jest by myśleć pozytywnie, zabierać siebie do świata ze światłem, a nie z mrokiem. Doświadczać rzeczy fajnych, niż tych bez treści.O! Pozdrawiam.
|
| 17-07-2016 10:16 Struna
[Link do komentarza]
|
Lekkie, mi się podoba, można jeszcze poprawić to i owo, na przykład brzydkie słowo tę zastąpić przez, ale to tylko jeden z kilku drobiazgów obok lepszych momentów takich jak na przykład przedostatni wers.
|
| 17-07-2016 10:13 AnimusLumen
[Link do komentarza]
|
wow.
rozpuszczona cisza kojarzy mi się z kwasem, i to na twarzy, szczególnie z biednymi hinduskami, albo arabkami
to nie jest miłe skojarzenie :(
ale całość :)
|
| 17-07-2016 10:01 nieklikajtu
[Link do komentarza]
|