literacki serwis recenzencki e-poezja
(wersja serwisu: 0.11 z dnia: 20-04-2021)
(c) 2004-2023 by E-POEZJA
Załóż konto
lub
Zaloguj się


Do przeglądania polecamy:


FireFox Web Browser
Wiersz z listy autora o pseudonimie Struna
<< Poprzedni wiersz tego autora Następny wiersz tego autora >>
Pokaż wszystkie wiersze tego autora Dodaj do ulubionych
spisz mnie
podziel na słońca i na śnieg zimą -
tyle jest odzień w których się warto spotykać
pozwól dorosnąć pagórkom
żeby dotknąć góry

odlicz noce
te otwartych powiek
a gdy się doliczysz wszystkich nieważności
spisz

na straty
Opublikowany: 06-11-2016 21:47 przez: Struna
Dodaj komentarz
Właściciele serwisu nie odpowiadają za treść umieszczanych utworów i komentarzy. Wszelkie uwagi prosimy kierować bezpośrednio do ich autorów. Wszystkie utwory i komentarze zamieszczone na stronie podlegają ochronie. Zabrania się ich kopiowania, przetwarzania lub rozpowszechniania bez zgody autorów.
Komentarze (7)
[BLOKADA ADMINISTRACYJNA - ŁAMANIE USTAWY O OCHRONIE PRAW AUTORSKICH]
04-08-2017 14:27 bialy [Link do komentarza]
bialy komentarz jest prawdziwy ...
30-11-2016 19:08 aryman [Link do komentarza]
Witaj Biały - Biała.

Zobacz, już we wcześniejszym komentarzu zwróciłem uwagę na pisanie przez Ciebie niechlujnego komentarza. Nie uważasz że portal pisarski do czegoś zobowiązuje?
Kolejny wiersz którym nie trafiłem w Twój gust. Przepraszam zatem za owe niewpasowanie. Pozdrawiam.
07-11-2016 19:36 Struna [Link do komentarza]
Animusie.

Ten, teges....a to co mi podpowiadasz to nie to samo com wymyślił? Pomyślę. Dzięki.

Fajna, czy ty nadal jesteś fajna czy czas już poczynił jakieś zmiany? :) No masz, skąd mogłem wiedzieć że Ty też chcesz zedrzeć aż tak bardzo swoje szaty... Ale napisz to co miałaś zamiar - weźmiemy się za bary. Porównamy kto się bardziej rozbierze...Pozdrawiam.
06-11-2016 22:47 Struna [Link do komentarza]
Ubiegłeś mnie ostatnio miałam pisać właśnie
i zakańczać :-)

spisz mnie
na straty
06-11-2016 22:27 Fajnainnaczej [Link do komentarza]
podziel na promienie latem
i na płatki zimą


Pozdrawiam ;).
06-11-2016 22:00 AnimusLumen [Link do komentarza]
Bardzo podoba się:

pozwól dorosnąć pagórkom
żeby dotknąć góry


Za to pierwszy wers brzmi głupio i ja zmieniłbym na:

podziel na promienie i na płatki zimą

Czy ten teges :).
06-11-2016 22:00 AnimusLumen [Link do komentarza]
(c) 2004-2023 by E-POEZJA
Strona wygenerowana w: 0.00382 s