literacki serwis recenzencki e-poezja
(wersja serwisu: 0.11 z dnia: 20-04-2021)
(c) 2004-2023 by E-POEZJA
Załóż konto
lub
Zaloguj się


Do przeglądania polecamy:


FireFox Web Browser
Wiersz z listy autora o pseudonimie Struna
<< Poprzedni wiersz tego autora Następny wiersz tego autora >>
Pokaż wszystkie wiersze tego autora Dodaj do ulubionych
 
prośba
w czas który nadejdzie
zmów mnie o ciszy
Opublikowany: 06-12-2016 21:55 przez: Struna
Dodaj komentarz
Właściciele serwisu nie odpowiadają za treść umieszczanych utworów i komentarzy. Wszelkie uwagi prosimy kierować bezpośrednio do ich autorów. Wszystkie utwory i komentarze zamieszczone na stronie podlegają ochronie. Zabrania się ich kopiowania, przetwarzania lub rozpowszechniania bez zgody autorów.
Komentarze (13)
[BLOKADA ADMINISTRACYJNA - ŁAMANIE USTAWY O OCHRONIE PRAW AUTORSKICH]
04-08-2017 14:27 bialy [Link do komentarza]
Dziękuję za podsumowanie mojej osoby :).
09-12-2016 22:16 AnimusLumen [Link do komentarza]
Dlaczego nie możemy sobie o tym poopowiadać? Przecież nic nie stoi na przeszkodzie. To wcale nie jest takie trudne. Czyż nie mam racji ? dla chcącego nic trudnego ! Pozdrawiam z uśmiechem i aż z uśmiechem :)))) Te kilka słów w formie wiersza, bardzo mnie nakręciły. tyle można włożyć między te wersy. Pozdrawiam
09-12-2016 21:55 AaNn [Link do komentarza]
An.

Być może...szkoda że sobie o tym nie poopowiadamy:) Pozdrawiam.

Witaj Animusie.

Ech, Ty zawsze musisz być inny? Przecież powtarzam że nie ma idalnych wierszy...A poza tym już pewnie nikt niczym Ciebie nie zaskoczy. Myślę że jesteś już przewierszowany, a ja póki co potrafię jeszce w tych wszystkich Twoich "nic" wybrać "coś" Pozdrawiam.
09-12-2016 21:34 Struna [Link do komentarza]
Hej Struna.

Ładne... nieładne, ale pisząc miniaturkę to mogłeś się wysilić i te trzy wersy sklecić, to dobre (wraz z tytułem) na dwa pierwsze wersy, osobiście nie lubię takiego leniwego pisania, tyle z mojej strony.
08-12-2016 08:26 AnimusLumen [Link do komentarza]
Może nie trzeba się tak bardzo bać. Może nie będzie po wszystkim, jak powiedziałeś. Czas który nadejdzie może przyniesie zupełnie inne odczucia. Może będzie inaczej,piękniej, fascynująco.Trzeba wziąć to na klatę i żyć. Będzie dobrze. Jestem prawie tego pewna. Wiersz bardzo bliski memu sercu. Nie trzeba nic tu dodać. Jestem tego pewna. :))))
07-12-2016 21:39 AaNn [Link do komentarza]
An.

Masz rację, wtedy już po wszystkim, ale jednak modlimy się, więc wierzymy że gdzieś ta modlitwa trafi...Pozdrawiam.
07-12-2016 21:04 Struna [Link do komentarza]
Chyba gdzieś to czytałam. Bardzo wymowne. Mnie bardzo się podoba. Lepiej żeby ten czas nie nadszedł. Pozdrawiam :)
07-12-2016 20:59 AaNn [Link do komentarza]
Chyba gdzieś to czytałam. Bardzo wymowne. Mnie bardzo się podoba. Lepiej zeby ten czas nie nadszedł. Pozdrawiam :)
07-12-2016 20:48 AaNn [Link do komentarza]
A niech Was, poeci...No przecież niczego więcej tu nie potrzeba. Nie zgadzam się z Waszymi pogladami że nie ma w tym wiersza. A niech Was, poeci...Pozdrawiam.
07-12-2016 20:46 Struna [Link do komentarza]
fantastiko:))
07-12-2016 10:58 zingara [Link do komentarza]
...jest tytuł - a gdzie tekst?
07-12-2016 08:26 Mithril [Link do komentarza]
Witaj Struna.

Przepiękne... do samego końca czytałem z zaciekawieniem :).
06-12-2016 22:33 AnimusLumen [Link do komentarza]
(c) 2004-2023 by E-POEZJA
Strona wygenerowana w: 0.00409 s