literacki serwis recenzencki e-poezja
(wersja serwisu: 0.11 z dnia: 20-04-2021)
(c) 2004-2023 by E-POEZJA
Załóż konto
lub
Zaloguj się


Do przeglądania polecamy:


FireFox Web Browser
Wiersz z listy autora o pseudonimie Struna
<< Poprzedni wiersz tego autora Następny wiersz tego autora >>
Pokaż wszystkie wiersze tego autora Dodaj do ulubionych
do Boga
powiedz
jak zapłacić mam za to że grzeszę
gitarą
żądam odpuszczenia -
przecież wiesz że nic innego nie potrafię

dlatego lepiej usiądź ze mną na progu
jak człowiek
i chociaż raz posłuchaj
jaką muzyką modlę się
do Ciebie
Opublikowany: 29-12-2016 14:49 przez: Struna
Dodaj komentarz
Właściciele serwisu nie odpowiadają za treść umieszczanych utworów i komentarzy. Wszelkie uwagi prosimy kierować bezpośrednio do ich autorów. Wszystkie utwory i komentarze zamieszczone na stronie podlegają ochronie. Zabrania się ich kopiowania, przetwarzania lub rozpowszechniania bez zgody autorów.
Komentarze (9)
[BLOKADA ADMINISTRACYJNA - ŁAMANIE USTAWY O OCHRONIE PRAW AUTORSKICH]
04-08-2017 14:27 bialy [Link do komentarza]
Witaj Struna,

dla mnie to jest tylko pomysl na zaistnienie czegos lirycznego ... Srebna idzie w dobrym kierunku ale tez nie Twoim kiedy pomysly przeistaczasz w liryke ... czasami dobrze odpoczac ... Pozdrawiam serdecznie i wysokich lotow w Nowym Roku ...
05-01-2017 11:06 aryman [Link do komentarza]
Witaj Srebrna.

Może masz rację z tym wybaczaniem...Bardzo fajną wersję wypłaciłaś mi w Nowym Roku :)I Ja życzę Tobie nieprzemijającej veny. I Tobie Najlepszego. Pozdrawiam.
01-01-2017 11:07 Struna [Link do komentarza]
Witaj Struna.

grzeszę
gitarą
żądam odpuszczenia -
przecież wiesz że nic innego nie potrafię

dlatego lepiej usiądź ze mną na progu
jak człowiek
i chociaż raz posłuchaj
jaką muzyką modlę się
do Ciebie


Grzechy po spowiedzi są nam wybaczone, bez płacenia. Tak do mnie przemówił:)
Pozdrawiam sylwestrowo. Wszystkiego dobrego w nadchodzącym roku.
31-12-2016 22:49 srebrna [Link do komentarza]
Biała.

Nie wiem czy wiesz, ale tz solówki, tylko i wyłącznie gra się na pojedynczej strunie...Ponad to co piszesz, mimo wszystko liczy się pasja...Pozdro.


Zingaro.

Takie komenty pomagają mi zyskać na czasie...Lubię kiedy i komuś się lubi. Pozdrawiam.

Animusie.

A, no to co innego. Jeśli Ty nie piszesz tych wierszy, więc jakże możesz być za nie odpowiedzialny. Są jakie są. Ja już zasiadam do Nowego Roku. Najlepszego w nim i Tobie. Pozdrawiam.
30-12-2016 21:04 Struna [Link do komentarza]
Punkt widzenia zależy od siedzenia. Do mnie przemawia:)
30-12-2016 11:00 zingara [Link do komentarza]
Czasem mam wrażenie, że to nie ja piszę, tylko ktoś wewnątrz mnie? Czy wena nie jest czymś więcej, niż tylko natchnieniem?
30-12-2016 10:11 AnimusLumen [Link do komentarza]
Witaj Animusie.

Gdybyśmy mieli pewność że tak jest, sprawa byłaby całkiem prosta, ale jeśli nie...? Dzięki za zajrzenie i pozytywne rozejrzenie się. Pozdrawiam.
30-12-2016 09:24 Struna [Link do komentarza]
Dużo fajniejszy, niż poprzedni, ale czy ta muzyka nie pochodzi właśnie od Boga?
29-12-2016 18:15 AnimusLumen [Link do komentarza]
(c) 2004-2023 by E-POEZJA
Strona wygenerowana w: 0.00388 s