literacki serwis recenzencki e-poezja
(wersja serwisu: 0.11 z dnia: 20-04-2021)
(c) 2004-2023 by E-POEZJA
Załóż konto
lub
Zaloguj się


Do przeglądania polecamy:


FireFox Web Browser
Aktualności serwisu e-poezja
02-11-07 00:20 Poprawka
W serwisie została poprawiona drobna usterka, która bardzo dociekliwym czytelnikom umożliwiała ujawnienie autora anonimowego wiersza jeszcze przed jego oficjalnym ujawnieniem.
Mam nadzieję, że to już ostatnia luka w tej funkcji ;-)

e-poezja
04-08-07 21:19 Port Anonimów
Minął jakiś czas i możemy oficjalnie stwierdzić, że funkcja anonimowych publikacji wierszy przyjęła się w serwisie e-poezja. Dowodem na to są stale pojawiające się anonimowe publikacje, którym często towarzyszy zwiększone zainteresowanie czytelnicze i komentatorskie. Aby jeszcze bardziej zachęcić Was do tego rodzaju publikacji postanowiliśmy utworzyć osobne miejsce, które gromadzi anonimowe wiersze, ułatwiając szybki do nich dostęp wszystkim zainteresowanym oraz chroniąc je przed "wypadnięciem" poza główną stronę wierszy. Miejsce to otrzymało nazwę Port Anonimów - nazwa została wybrana spośród wielu, wielu innych, gdyż najlepiej odzwierciedla możliwości i korzyści jakie wypływają z niej dla anonimowego wiersza.
Życzymy częstego cumowania w Porcie :-)

e-poezja
17-06-07 19:24 Wyszukiwanie w wierszach
Dodano możliwość wyszukiwania dowolnych słów i fraz w wierszach oraz komentarzach. Wyszukiwarka oparta jest o mechanizmy dostarczone przez google.com dlatego podczas wyszukiwania można stosować wszystkie operatory, które wspiera wyszukiwarka google, więcej na ten temat można przeczytać tutaj.

e-poezja
10-06-07 22:13 Wiersze
W liście wierszy prezentowanych w zakładce "Wiersze" została dodana nowa kolumna (obok kolumny z datą ostatniego komentarza) zawierająca nicka autora ostatniego komentarza do wiersza.

e-poezja
07-06-07 23:30 Poprawa funkcjonowania Literatki
Literatka, czyli czat e-poezjowy, został wreszcie porządnie zintegrowany z serwisem. Do tej pory odczyt liczby osób na czacie oraz ich nicków wykonywany był po stronie przeglądarki internetowej za pomocą prymitywnego mechanizmu oferowanego przez serwis polchat. Skutkiem ubocznym tego rozwiązania było spowalnianie działania serwisu e-poezja, którego szybkość była uzależniona od strony polchat.pl. Od teraz ten problem nie istnieje, a ponadto informacja o Literatce jest zaprezentowana w atrakcyjniejszej formie.
Dodatkowo w ustawieniach konta użytkownika e-poezji pojawiły się dwa nowe pola, które pozwalają wprowadzić nick i hasło zarejestrowane dla czata, co znacznie ułatwia późniejsze wchodzenia na Literatkę - nie trzeba się logować, gdyż e-poezja automagicznie loguje autora na Literatkę pomijając okno logowania.

e-poezja
02-06-07 23:52 Nowa funkcja!!
Przedstawiam nową funkcję: publikację wiersza anonimowo!
Zasada działania tej funkcji polega na ukryciu przez określony czas nicka autora. Czas ten określa osoba publikująca wiersz podając liczbę dni przez jaką wiersz będzie niepodpisany. Maksymalna liczba to 9 dni.
Publikacja przy wykorzystaniu tej funkcji może być nieoceniona jeśli autor pragnie poznać szczere opinie innych publikujących osób, bez wplątywania w to prywatnych sympatii lub też animozji.
Po upłynięciu podanej liczby dni serwis e-poezja ujawni nick autora wiersza i od tej pory wiersz ten będzie dostępny w takiej samej formie jak pozostałe. Ponadto serwis doda pod wierszem komentarz z informacją o ujawnieniu autora, co spowoduje "wypłynięcie" wiersza na pierwszą pozycję głównej strony (oczywiście w przypadku sortowania listy wiersze wg kolejności ostatniego komentarza).

e-poezja
20-05-07 15:32 Nowa funkcja - Wytrop wiersz
Jeden z epoezjan o nicku Mogwai zgłosił pomysł, żeby zrobić funkcję, która wylosuje i pokaże dowolny wiersz z wszystkich opublikowanych na e-poezji. Pomysł wydał się na tyle dobry, że został zrealizowany i od tej pory w menu dostępna jest pozycja Nie klikaj tu!.
Panu Mogwaiowi dziękuję za fajny pomysł, a innych epoezjan zachęcam do zgłaszania własnych :-)

e-poezja
07-05-07 08:09 Dział teoria - Podręcznik grafomana
Ruszył wreszcie, po bardzo długim oczekiwaniu na poważny talent pisarski, dział "Teoria", a w nim powstaje powoli i bezlitośnie "Podręcznik grafomana", czyli książka o tym co wiedzieć powinien adept sztuki literackiej.
Zapraszamy do lektury i komentarzy na forum.

e-poezja
05-05-07 12:09 Konkursy
Uruchomiliśmy osobny dział na konkursy literackie. Będziemy tam publikować konkursy jakie zostaną ogłoszone i do jakich uda nam się dotrzeć.
Jeśli natkniecie się na konkurs, którego nie ma w naszym spisie dajcie znać administracji lub na forum. Dziękujemy :-)

e-poezja
15-04-07 13:05 Podcast
Uruchomiliśmy podcast w serwisie. Podcast to rodzaj radia, można powiedzieć, że to radio pracujące w trybie off-line. Po szczegóły zapraszamy do działu "Podcast" - pozycja dostępna w menu obok.
Zapraszamy chętnych do publikacji własnych audycji. Jeśli ktoś z Was czuje, że ma coś ciekawego do powiedzenia to zapraszam do współpracy, czekam na zgłoszenia.

e-poezja
20-11-06 20:03 Nowe oblicze
Witam w nowej wersji serwisu e-poezja!

Prace trwające z przerwami i po godzinach już od kilku miesięcy przyniosły wreszcie efekt, nowy "silnik" serwisu został doprowadzony do stanu używalności. Nie wszystko jeszcze działa, a to co działa może być niedoskonałe, lecz jest to już porządny fundament do dalszych szeroko zakrojonych zmian w naszym serwisie. Plany są przebogate, każda nowa funkcjonalność będzie najpierw przedyskutowywana na forum, by wybrać tylko najlepsze i najciekawsze pomysły.
Zapraszam zatem do korzystania z tego co w tej chwili oferuje e-poezja a czas przyniesie wkrótce kolejne zmiany.

pozdrawiam
e-poezja
(c) 2004-2023 by E-POEZJA
Strona wygenerowana w: 0.00752 s